Polki.pl

Tomasz Knapik Pracownia Fotografii Artystycznej

Tomasz Knapik Pracownia Fotografii Artystycznej
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Tomasz Knapik Pracownia Fotografii Artystycznej

Fotografia to całe moje życie. Wcześniej widziałem siebie raczej jako perkusistę i realizatora dźwięku. Bynajmniej nie zrezygnowałem z muzycznych pasji. To one pozwalają mi zobaczyć scenerię przyszłych fotografii: kompozycję, grę światła i cienia, a przede wszystkim ludzi – ich emocje widoczne w zakamarkach oczu lub czułym geście. Jeden, niepowtarzalny moment, który przepada wraz z minięciem sekundy zostaje zatrzymany w fotografii. Jestem pewien, że będziecie mieć tyle radości z oglądania moich fotografii, ile ja czerpię z ich tworzenia.

Podstawowym obszarem mojej działalności jest fotografowanie ludzi. Specjalizuję się w artystycznej fotografii ślubnej, fotografii rodzinnej i portretowej.

Jestem członkiem Foto Grupy Bartosza Jastalawww.jastalfotogrupa.pl

Należę do prestiżowego Stowarzyszenia Reporterów Ślubnych (WPJA) zrzeszającego najlepszych na świecie fotografów ślubnych.

3 sty 2013
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
genialny genialny po stokroć genialny !! :))
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Tomasz Knapik Pracownia Fotografii Artystycznej Tomasz Knapik Pracownia Fotografii Artystycznej Tomasz Knapik Pracownia Fotografii Artystycznej Tomasz Knapik Pracownia Fotografii Artystycznej
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Tomasz...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM