Polki.pl

"TeQuila Band" - zespół muzyczny na wesela i bankiety

"TeQuila Band"  - zespół muzyczny na wesela i bankiety
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
"TeQuila Band" - zespół muzyczny na wesela i bankiety

www.tequila-band.pl

Zapraszamy do posłuchania naszych nagrań. Gwarantujemy wspaniałą zabawę na Waszym weselu, wieczorku tanecznym czy na dancingu. Także tzw. firmowe imprezy integracyjne. Zespół działa już obecnie w składzie trzyosobowym (wokalistka + klawisze, wokalista + gitara, wokalistka).

Posiadamy szeroki i bogaty repertuar tzn. ponad 500 utworów (śpiewanych). Spis wysyłam na Państwa życzenie - od nowości (np Video, Satelites, O-zone, Blue System, Erika) do standardów (Kombi, Krawczyk, Budka Suflera, Abba czy E.Presley). Prowadzimy fajne konkursy, oczepiny i wiele zabaw tanecznych dla gości. Nagłośnienie (nowiutkie) z tzw. górnej półki muzycznej czyli RCF, Yamaha, Proel.

Proponowane ceny są konkurencyjne. Dla przykładu koszt całego wesela (skład dwuosobowy) to ok. 1900 zł + ew. dojazd (koszt paliwa). Poprawiny - cena do uzgodnienia. W pełnym składzie trzyosobowym cena wesela to ok. 2500 zł. Prowadzimy także wesela i dyskoteki z płyt CD oraz imprezy mieszane czyli część repertuaru śpiewana a część grana z płyt (cena imprezy DJ to ok. 500-800 zł). Możemy także zagrać z dodatkowym wodzirejem z akordeonem (muzyka biesiadna przy stołach).

Zapraszamy Państwa serdecznie do posłuchania naszych nagrań i do współpracy. Latem dużo gramy w hotelach w Świnoujściu i Międzyzdrojach ale dzwońcie i pytajcie o terminy - są do uzgodnienia.

Marek, Ewa, Ania.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

zdjęcie 1 - wesele Szcecin, zdjęcie 2 - dyskoteka Penelopa, Świnoujście zdjęcie 3 - hotel Amber Baltic, Międzyzdroje - Sylwester 2010

"TeQuila Band"  - zespół muzyczny na wesela i bankiety "TeQuila Band"  - zespół muzyczny na wesela i bankiety "TeQuila Band"  - zespół muzyczny na wesela i bankiety
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
"TeQuila...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Zespół Muzyczny TaktZespół Muzyczny Takt
ATRAKCYJNA PROMOCJA NA WESELA 2014 DO KOŃCA ROKU!!!...
Region: podkarpackie (Krosno)
Kategoria: Zespoły muzyczne
Świat KomputerówŚwiat Komputerów
Nasza oferta to: komputery, laptopy / notebooki, tusze, tonery,...
Region: podlaskie (Suwałki)
Kategoria: Pozostałe...
Sala Okolicznościowa Złota RóżaSala Okolicznościowa Złota Róża
Posiadamy elegancką salę zapewniającą komfort 130...
Region: pomorskie (Gdańsk)
Kategoria: Sale bankietowe
Wizażystka Łódź Monika BorowiecWizażystka Łódź Monika Borowiec
Makijaż profesjonalny ,Kreowanie wizerunku ,Szkolenia...
Region: łódzkie (Łódź)
Kategoria: Wizażyści