POLECAMY

Reserved

Reserved

Reserved to polska sieć odzieżowa, która powstała w połowie lat 90-tych. Pod szyldem Reserved istnieje obecnie 270 sklepów we Wschodniej i Środkowej Europie ( z czego 146 w Polsce). Na asortyment firmy składają się kolekcje: damska, męska i dziecięca Re-Kids, a także sieć Home&You z artykułami dla domu.

Ideą marki jest oferowanie klientom światowych trendów, wysokiej jakości , ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie.RESERVED angażuje się również w promocję utalentowanych projektantów. Dzięki temu chce podkreślić, że jest marką dla tych wszystkich, którzy szukają światowych trendów za przystępną cenę.

W ramach kolekcji oferowanej przez RESERVED wyróżnione linie damskie, męskie i dziecięce.

Do tych pierwszych należą:  CITY to linia dla kobiet, które wybierają na co dzień nowoczesną elegancję. CASUAL proponuje to co idealnie sprawdza się na mniej formalne okazje. Ubrania z tej linii są idealne na weekendy czy dni, kiedy praca nie jest priorytetem.  YOUNG & FASHION to linia stworzona z myślą o młodych kobietach, indywidualistkach, poszukujących swego stylu i otwartych na zmiany. Ubrania z tej linii są kwintesencją najnowszych trendów w modzie. Założone pozwalają czuć się kobieco, subtelnie i nowocześnie. 

W kolekcji męskiej również pojawiają się trzy linie: CITY to linia wyposażona w klasyczne elementy, atrakcyjne zarówno dla młodszego jak i odważniejszego mężczyzny. Ubrania z tej linii są doskonałe na mniej formalne spotkania, wieczory, łączą elegancję i wyszukany styl. CASUAL to linia praktyczna, swobodna, odporna na różne warunki atmosferyczne, utrzymana w zgodzie z trendami. Przeznaczona jest do noszenia na co dzień, w mieście i poza nim. Jednym słowem: wygoda i elegancja w jednym. YOUNG to linia odważna, pełna nowinek zaczerpniętych wprost z wybiegów, o oryginalnych krojach i kolorach, na luzie ale w eleganckim tonie. 

Równolegle w ramach oferty salonów funkcjonuje linia Jeans, kolekcja bielizny, szeroka paleta akcesoriów oraz butów.