POLECAMY

Mohito

Mohito

Marka MOHITO zadebiutowała w lipcu 2008 roku i obecnie posiada 53 sklepy w Europie Środkowej (Polska i Austria). Nazwa marki nawiązuje do orzeźwiającego i modnego drinka. Takie są właśnie ubrania tej marki, kobiece, naturalne, z wyczuciem smaku i umiejętnie łączące różnorodne style.

Marka MOHITO została stworzona jako propozycja dla młodych kobiet, ceniących sobie niebanalną miejską elegancję. MOHITO to coś w sam raz dla kobiet pracujących - wolnych, twórczych i świadomych swoich atutów - zwłaszcza wizualnych.

Kolekcje wprowadzają do polskich miast modę na manifestowaną strojem niechęć do życiowej rutyny. Charakterystyczną dla marki wartością jest projektowanie ubrań zgodnych z aktualnymi trendami w modzie, ale co równie ważne atrakcyjnych cenowo. Daje to klientkom możliwość częstych zmian w swojej garderobie w zależności od okazji i nastroju.

Mohito to kolekcje dla kobiet, które szukają ubrań klasycznych, ale zgodnych z najnowszymi trendami mody zarówno pod kątem krojów, materiałów jak i kolorystyki. To także linia casual na codzienne okazje oraz linia clubbing seksowna i wygodna równocześnie, łącząc klasyczne style i nowoczesne formy. Kolekcję uzupełniają liczne dodatki i akcesoria.