Kompozycje z hiacyntów

Najmodniejsza roślina grudnia - hiacynt
Najmodniejsza roślina grudnia - hiacynt
Delikatny powiew wiosennej radości w środku zimy – te słowa najlepiej oddają charakter hiacynta. Podczas długich, ponurych dni ten wyjątkowy kwiat podnosi na duchu i wprowadza przyjemny nastrój. Jego żywe kolory pomagają odsunąć na bok wszelkie troski i zmartwienia, czyniąc go idealnym kandydatem na grudniową roślinę miesiąca.
Czytaj więcej
Hiacynt - ciekawe aranżacje na święta
Hiacynt - ciekawe aranżacje na święta
Dzięki bogatej kolorystyce ma szerokie zastosowanie. Hiacynt jest dostępny w niebieskim, fioletowym, czerwonym, różowym, żółtym, pomarańczowym i białym kolorze, dlatego pasuje do wnętrz utrzymanych w różnych stylach. Dodając kilka charakterystycznych dla świąt elementów dekoracyjnych takich jak: bombki, sople, laski cynamonu i wanilii, czy ozdoby z filcu, można stworzyć oryginalną zimową kompozycję.
Czytaj więcej
Hiacynty pachną wiosną
Hiacynty pachną wiosną
Hiacynty to najmodniejsze, wiosenne kwiaty. Nic więc dziwnego, że Polacy coraz częściej otaczają się nimi w domu i w pracy. Bogata kolorystyka tych kwiatów sprawia, że pasują do różnych stylów, a ich przyjemny, delikatny zapach umila każdą chwilę i wprawia w dobry nastrój. Dzięki nim można stworzyć wiosenną atmosferę, zanim jeszcze pojawią się pierwsze zwiastuny wiosny.
Czytaj więcej
Kompozycje kwiatowe z hiacyntów
Kompozycje kwiatowe z hiacyntów
Hiacynty są jednymi z najpopularniejszych roślin cebulowych kwitnących wiosną. Pięknie wyglądają zarówno posadzone w ogrodzie, jak i uprawiane jako rośliny doniczkowe. Tej wiosny floryści szczególnie polecają kompozycje z hiacyntów ciętych: wielobarwne lub też utrzymane w jednolitej kolorystyce. Cięte hiacynty długo zachowują świeżość w wazonie.
Czytaj więcej
ZapytanieKategoria
 

Zobacz także

 
 
Kalkulator BMI
Waga Wzrost
Oblicz