Polki.pl

Studio Filmu Video - filmowanie ślubów i innych uroczystości

Studio Filmu Video - filmowanie ślubów i innych uroczystości
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Studio Filmu Video - filmowanie ślubów i innych uroczystości

   Studio Filmu Video.pl oferuje videofilmowanie Państwa ślubu w nowoczesny sposób, bez dłużyzn, tanich efektów oraz amatorskich rozwiązań. Filmuję tylko w technologii HD 1080p , przy użyciu profesjonalnego sprzętu do rejestracji i edycji obrazu.

   Filmowanie odbywa się w sposób dyskretny i "na luzie" tak, że bariera między Państwem i kamerą szybko ustępuje dobrej zabawie.

   Na film weselny składają się wszystkie tradycyjne elementy polskiego wesela, min.  błogosławieństwo, przysięga małżeńska, zabawa, a także przygotowania Młodej Pary do zaślubin, wywiady z gośćmi, życzenia rodziców oraz dodatkowy plener lub zaaranżowany klip. Dodatkowe materiały, zdjęcia i video z młodości, wspólnych wakacji, są mile widziane podczas montażu filmu.

   Najważniejsze, nie ograniczam się w formie i słucham Państwa sugestii i uwag. Film weselny nie musi być długi, nudny i zapomniany zaraz po premierze. Wręcz przeciwnie, ten jeden raz w życiu, możemy bawić się w film, a moją rolą jest przenieść Państwa radość na domowy ekran.

Do końca roku atrakcyjne ceny.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie:

    http://studiofilmuvideo.pl/

 

Dziękuję i zapraszam!

 

 
 

Zobacz także

 
 
Wideo / Audio
 Zwiastun ślubu Oli i Szymona 
 Zwiastun ślubu Oli i Szymona 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
Studio...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM