Polki.pl

Studio Filmowe CREATOR

Studio Filmowe CREATOR
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Studio Filmowe CREATOR

Studio Filmowe CREATOR jest firmą, która zajmuje się filmowaniem uroczystości okolicznościowych a specjalizuje się w filmach z uroczystości ślubnych i weselnych.

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów oraz zapewnić wysoką jakość dźwięku i obrazu, wykorzystujemy najnowszą technologię zapisu filmów wysokiej rozdzielczości HDV i FullHD. Przy produkcji filmów posługujemy się nowoczesnymi kamerami firmy Sony oraz zawodowymi systemami montażowymi. Wieloletnie doświadczenie i wiedza w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem studia umożliwiają trafną realizację powierzonych zadań, a w połączeniu z konkurencyjnymi cenami gwarantują Państwa zadowolenie.

Nasze produkcje nie są typowymi reportażami. Przypominają filmy fabularne, dlatego też preferujemy kinowy tryb 16:9, który w połączeniu z pełnym nieliniowym montażem i odpowiednio dobraną muzyką dostarczy niezapomnianych przeżyć i wzruszeń. Wyjątkowy Dzień Zaślubin staramy się filmować tak, by zachować w kadrze to co najważniejsze, zachowując jego indywidualny charakter.  Każdy film uzupełniamy atrakcyjnymi czołówkami i teledyskami z przyjęcia weselnego, jak również sesji zdjęciowej u fotografa lub w plenerze. Zachęcamy Klientów do wyboru utworów muzycznych wg własnego życzenia, aby film oddawał charakter Pary Młodej i klimat wesela.

Zapewniamy, że film z uroczystości będzie ciekawy, zaskakujący i wciągający jak dobry film, który wszyscy oglądają z zapartym tchem. Widz z zaciekawieniem zobaczy wszystkie najpiękniejsze chwile z tego najważniejszego Dnia w życiu, przygotowane tak, aby bawić, wzruszać, cieszyć i zaskakiwać.

Swój film otrzymacie w dwóch kopiach DVD lub BLUE RAY z indywidualnie zaprojektowanymi nadrukami i okładkami najwyższej, fotograficznej jakości. Na płycie znajdziecie profesjonalne, rozbudowane, interaktywne menu, przygotowane specjalnie dla Was z możliwością wyboru poszczególnych scen.

Zamawiając Pamiątkę Ślubu w firmie CREATOR otrzymujecie Państwo doskonałej jakości film, który dostarczy niezapomnianych przeżyć i wzruszeń.

 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Studio...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Wybrane oferty
Restauracja Pod Złotym KotemRestauracja Pod Złotym Kotem
Kameralna i bardzo intymna restauracyjka położona w sercu...
Region: dolnośląskie (Wrocław)
Kategoria: Ślub, wesele
Dystrybucja Marketing Anna Wolińska - kosmetyki Oriflame
Firma istnieje od 1992r. i zajmuje się dystrybucją...
Region: śląskie (Gliwice)
Kategoria: Wizażyści
Suknie ślubne suknie wieczorowe Julia collection
Witam serdecznie oferujemy suknie ślubne i wieczorowe szyte na...
Region: wielkopolskie (Poznań)
Kategoria: Ślub, wesele
Capital ApartmentsCapital Apartments
Jesteśmy polską firmą zajmującą się wynajmem całkowicie...
Region: wielkopolskie (Poznań)
Kategoria: Hotele