Polki.pl

Street Dance Academy

Street Dance Academy
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Street Dance Academy

Street Dance Academy powstało z połączenia sił, doświadczeń i wiedzy dwóch braci Michała i Piotra Czyżewskich oraz ich przyjaciela Piotra Wawrzynowskiego jak także przy wsparciu tancerzy, szczególnie Pawła „Gajosa” Gaja.SDA jest wielkim wyzwaniem, ale i jednym z największych marzeń, aby móc przekazywać swoją wiedze i umiejętności wszystkim innym dla których taniec jest sposobem na relaks, pasją i sensem życia.Początkowo zaczęło się od wynajmowania paru godzin na sali gimnastycznej. W październiku 2008r. liczba chętnych przekroczyła magiczne 120 osób i trzeba było otworzyć kolejne miejsce. Jednak i to nie wystarczyło. Dlatego też z dniem 3 listopada otworzyli kolejną siedzibę w centrum miasta tuż przy Arkadach Wrocławskich.Przez cały kolejny rok Street Dance Academy rozwijała się bardzo prężnie organizując jedne z największych warsztatów wyjazdowych SDA Summer Camp.Najważniejszą jednak datą w tej krótkiej historii jest 1 października 2009 roku, kiedy to po miesięcznym remoncie SDA oddało swoim tancerzom do dyspozycji profesjonalne studio z dwoma salami tanecznymi, które znajduje się w samym sercu miasta na ul. Nabycińskiej 19 (boczna Braniborskiej).Instruktorzy w SDA to przede wszystkim czynni tancerze, którzy cały czas się szkolą w największych szkołach tanecznych w Europie i na Świecie typu Debbie Reynolds Studio, Millennium Dance Complex, EDGE w Los Angeles, Pineapple Dance Studios, Husky Studios w Londynie czy Harmonic Dance Studio w Paryżu. Mają za sobą wiele lat doświadczeń, mimo tego cały czas się rozwijają we wszystkich możliwych technikach jak i stylach tanecznych.SDA jest również organizatorem jednych z największych na Dolnym Śląsku warsztatów hip-hop/New style z cyklu Symphony of Move. Zapraszają do siebie najlepszych tancerzy i choreografów z Polski jak i zagranicy.To co wyróżnia SDA od innych szkół tańca, to przede wszystkim przyjazna, rodzina i ciepła atmosfera na zajęciach jak i poza nimi oraz profesjonalni i doświadczeni instruktorzy, którzy z każdego wycisną siódme poty ale również dużo uśmiechu.„O tańcu nie da się pisać, Taniec trzeba tańczyć…”Paulo Coelho

25 cze 2012
Gość We-Dwoje.pl
Ocena   / rewelacyjne
Gorąco polecam tę szkołę tańca. Atmosfera jest rodzinna, ciepła, spotkałam się ze zrozumieniem i kadrą, która posiada kompetencje na najwyższym poziomie.
 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Street...
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
studiomichstudiomich
...
Region: łódzkie (Piotrków Trybunalski)
Kategoria: Wideofilmowanie
Restauracja&Pensjonat*** ALTAMIRA ...Twoje Polskie Wesele ..Restauracja&Pensjonat*** ALTAMIRA ...Twoje Polskie Wesele ..
Twoje Wielkie Polskie Wesele... Dzień ślubu jest...
Region: łódzkie (Piotrków Trybunalski)
Kategoria: Sale weselne
zz
Kategoria: Kawiarnie
automuzeumautomuzeum
Zabytkową limuzyną na romantyczny ślub. Nasze przedwojenne auta...
Kategoria: Wynajem samochodów