Polki.pl

Star-Graf: Oryginalne zaproszenia oraz mapy ślubne™

Star-Graf: Oryginalne zaproszenia oraz mapy ślubne™
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Star-Graf: Oryginalne zaproszenia oraz mapy ślubne™

Ang. "wedding maps" , czyli pol. "mapki ślubne" to obecnie bardzo popularny element zaproszeń ślubnych , robiący wielką karierę w krajach Europy Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych.

Utożsamiane z mapkami dojazdu, często prezentują znacznie więcej niż tylko trasę dojazdu do danego miejsca. Coraz większą rolę odgrywa w nich element artystyczny, który decyduje o ich wyjątkowości i niepowtarzalności. Każda mapka ślubna jest w 100% indywidualna i oryginalna , podkreśla charakter uroczystości, nie tylko stylem i kolorystyką, ale przede wszystkim kunsztownym projektem oraz dbałością o detale. Często określane "małymi dziełami sztuki", w pełni zasługują na to miano. Ich zadaniem jest przyjazna i atrakcyjna prezentacja wybranych przez Państwa miejsc (tak, aby nie były one jedynie nic nie mówiącymi adresami), bez zbędnych i mało estetycznych informacji jak np. komis samochodowy, czy też punkt skupu surowców wtórnych.

Obecnie najbardziej znaną mapką ślubną jest ta wykonana przez pewną angielską firmę w 2011 roku na ślub księcia i księżnej Cambridge.

Firma Star-Graf jako jedyna na polskim rynku zajmuje się profesjonalnym projektowaniem map ślubnych, które jako jedyne w Polsce przygotowywane są przez zespół projektantów graficznych i kartografów. Dzięki temu oprócz wysokiej wartości artystycznej zachowują standardy opracowań kartograficznych (np. zgodność z GPS , zawsze aktualną numerację dróg ).

Ceniąc wygodę naszych Klientów proponujemy również połączenie klasycznego zaproszenia oraz mapki ślubnej, dzięki czemu koszty wydruku zostają znacznie obniżone. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce "oferta" oraz na naszej stronie: www.mapkislubne.blogspot.com.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Przykładowe realizacje (więcej na: www.mapkislubne.blogspot.com). Dane osobowe i nazwy miejsc zostały zmienione. Wszystkie prezentowane projekty są chronione prawami autorskimi.  

Star-Graf: Oryginalne zaproszenia oraz mapy ślubne™ Star-Graf: Oryginalne zaproszenia oraz mapy ślubne™ Star-Graf: Oryginalne zaproszenia oraz mapy ślubne™ Star-Graf: Oryginalne zaproszenia oraz mapy ślubne™
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Star-Graf...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM