Polki.pl

Ślubna Pracownia

Ślubna Pracownia
Oceny (0)
oceń
Opis działalności
Ślubna Pracownia

ŚLUBNA PRACOWNIA jest jedną z najstarszych firm wedding plannerskich w Polsce. Realizacje agencji to przede wszystkim śluby w stylu urban chic - nowoczesne, eleganckie, awangardowe i stylowe.

Jesteśmy grupą profesjonalnych konsultantów ślubnych, których pasją jest organizowanie niepowtarzalnych ślubów, wesel oraz innych ekskluzywnych uroczystości. Działamy z ogromną pasją i zaangażowaniem, gwarantując naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie.Nasi konsultanci są ekspertami w branży, co potwierdza duża ilość wywiadów, wypowiedzi eksperckich i publikacji na nasz temat w mediach.

Każdy nasz klient jest traktowany indywidualnie. Nie jesteśmy fabryką, nasze projekty szyjemy na miarę, poświęcając klientom maksimum uwagi. Ślubna Pracownia stawia sobie najwyższe wymagania jakościowe przy obsłudze klienta, zawsze oferujemy wyselekcjonowane i sprawdzone usługi i produkty.

Zdobyliśmy tytuły Trendsettera 2009 i Trendsettera 2011 roku w kategorii „Wedding Planner” w plebiscycie zorganizowanym przez opiniotwórczy i prestiżowy blog ślubny Bridelle. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych instytucji zrzeszającej najlepsze firmy wedding plannerskie w Polsce. Współpracujemy również z Royal Prestige Club oraz Warsaw Concierge Group. Dokładamy najwyższych starań, aby wszyscy nasi klienci i podwykonawcy zawsze byli zadowoleni z naszych działań.

Organizujemy zwłaszcza śluby i wesela. Ponadto zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych m.in.: wieczorów panieńskich i kawalerskich, rocznic, jubileuszy, chrzcin, komunii i innych rodzinnych uroczystości. Naszym celem jest tworzenie wyjątkowych i niepowtarzalnych ceremonii, które wzbudzą podziw gości i na długo pozostaną w ich pamięci.

Sieć działa na terenie całego kraju, natomiast Ślubna Pracownia Opole obejmuje swoim zasięgiem województwo opolskie. Prowadzimy blog ślubny, na którym umieszczamy opisy naszych realizacji i inspirujące kolaże zdjęć. Jesteśmy także na Facebooku oraz aktywnie doradzamy na portalach ślubnych.

blog.slubnapracownia.pl

www.facebook.com/Slubna.Pracownia

Zapraszamy do kontaktu.

 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

Nasze realizacje. Do zobaczenia pełnej galerii zapraszamy na stronę internetową Ślubnej Pracowni.

Ślubna Pracownia Ślubna Pracownia Ślubna Pracownia Ślubna Pracownia
Zobacz wszystkie zdjęcia
Dane kontaktowe
Ślubna...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Dance Menu - Zespół MuzycznyDance Menu - Zespół Muzyczny
Bardzo ważny dla nas jest zadowolony klient i dobra...
Region: dolnośląskie (Brzeg Dolny)
Kategoria: Zespoły muzyczne
Agroturytyka nad mozgawka
Agroturystyka w Wodzisławiu Świętokrzyskim, świeże powietrze,...
Region: świętokrzyskie (Wodzisław)
Kategoria: Gospodarstwa agroturystyczne
usługi cateringowe legnicausługi cateringowe legnica
Kompleksowe usługi cateringowe Usługi cateringowe świadczymy na...
Region: dolnośląskie (Legnica)
Kategoria: Catering
SZYM FOTOSTUDIOSZYM FOTOSTUDIO
Oferuje Państwu niepowtarzalne, oryginalne ujęcia. Radosne chwile...
Region: podlaskie (Białystok)
Kategoria: Fotografia