POLECAMY

Najpiękniejsze koronkowe suknie ślubne

Zobacz najmodniejsze koronkowe suknie ślubne na 2017 rok i zainspiruj się nimi!

Koronkowe suknie ślubne to hit, który chyba nigdy nie przestanie być modny i nigdy się nie znudzi. Dlaczego? Bo koronki to symbol elegancji, klasy i stylu. Nie zdziwi więc chyba nikogo fakt, że suknie ślubne w 2017 roku będą niemal przesycone najróżniejszymi wzorami koronek. 

Zobacz najmodniejsze suknie ślubne na 2017 rok

Koronki w sukniach ślubnych wykorzystywane są prawie we wszystkich fasonach. Świetnie sprawdzą się w modelu księżniczki, syrenki, fasonie prostym czy kreacji w kształcie litery A. Na koronkową suknię ślubną mogą pozwolić sobie wszystkie panny młode i gwarantujemy, że efekt będzie iście królewski.   

 

 

Zobacz galerię najpiękniejszych koronkowych sukien ślubnych. My się zakochałyśmy <3

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/rok temu
@klima Zazdro... Ja też bym chętnie poszła do tego króestwa ślubnego, ale mój luby się nie zbiera za bardzo, żeby z pierścionkiem wyskoczyć. Byłam tm raz z koleżanką przy okazji jej ślubu i widziałam jak panie co tam pracuja ja traktowały jak księżniczkę. Coś mega, była super szczęśliwa. No i cenowo też byłam w szoku jak dobrze to wyszło za taki poziom
/rok temu
W przyszłym tygodniu składam wizytę w atelier Violi Piekut na ul. Okrzei w Warszawie. Koronkom nie mówię nie, ale jednak interesuje mnie co innego. Najchętniej obejrzę na żywo jej projekty, zastanowię się, a wkrótce coś wybiorę. :)