Przykładowe teksty podziękowania

Podczas zabawy weselnej nadchodzi taki moment, kiedy trzeba złożyć szczególne podziękowania swoim rodzicom...

Zebraliśmy się tutaj wszyscy żeby świętować nasze zaślubiny (zawarcie związku małżeńskiego).Dziękujemy wszystkim za przybycie, za życzenia i wspólną zabawę...

Przykładowe teksty podziękowania

lub

Z tego miejsca pragniemy podziękować naszym Rodzicom (z tego miejsca pragniemy przekazać pełne miłości podziękowania naszym Rodzicom..)... Dziękujemy za trud wychowania, za miłość i uśmiech,za pogodne dni pełne radości i szczęścia,za to, że mogliśmy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie w każdej chwili naszego życia.. Pragniemy Wam również podziękować za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu oraz zabawy weselnej.To dzięki Wam dzisiejszego wieczoru mogliśmy się tutaj wszyscy spotkać...

Zebraliśmy sie tutaj wszyscy żeby świętować nasze zaślubiny (zawarcie związku małżeńskiego).Dziękujemy wszystkim za przybycie, za życzenia i wspólną zabawę... W tym momencie chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania naszym Rodzicom... Z głębi serca dziękujemy Wam - kochani Rodzice, za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za uśmiech, miłość, dobrą radę...W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas - z dnia na dzień, staliście się naszymi najlepszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą pomocą i wsparciem. Pragniemy Wam również podziękować za pomoc w przygotowaniach do naszego ślubu oraz zabawy weselnej.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (32)
/7 lat temu
Cudownych rodziców mam Wyloguj » Wyloguj » Waszym zdaniem BETA Dyskusja Wszystkie tematy Opcje Długo szukałam pomysłu ~ania wczoraj sty, 21:03 My podziękowaliśmy naszym Rodzicom, wręczając dyplomy. http://www.podziekowanierodzicom.pl/ Zaraz po pierwszym tańcu zaprosiliśmy ich na środek i odczytaliśmy po kilka przedmiotów. Rodzice byli wzruszeni, ale też było przy tym dużo śmiechu. Taka bezbolesna dla wszystkich forma. Długo szukaliśmy pomysłu. Nie chcieliśmy nic sztampowego. Na dyplomach napisane jest, że Rodzice ukończyli klasę Rodziców i przenosimy ich do klasy TEŚCIÓW. Dobraliśmy przedmioty do roli jaką nasi Rodzice odgrywali w naszym życiu. Np. Ojciec mojego Męża zaszczepił w nim zamiłowanie do sportu, więc ten przedmiot musiał się znaleźć w jego dyplomie. Na koniec mój mąż powiedział, że następnym krokiem jest klasa dziadków. Podziękowania zakończyliśmy tańcem. :)
/3 lata temu
zazdroszczę... za chwilę mój ślub, a straciłam rodziców.. nagle.. Nie potrafię się odnaleźć, to że taki samotny ślub, bez nich. Każdy bombarduje pytaniami odnośnie ceremonii, że do przodu, trzeba żyć dalej,WIEM WIEM WIEM WIEM, ale k***a nie jest to proste. Czegoś brak..
/4 lata temu
dla chrzestnych
POKAŻ KOMENTARZE (29)