POLECAMY

Jak szybko obliczyć koszty ślubu i wesela?

Jak? Wypróbujcie kalkulator kosztów ślubu i wesela. Na pewno niejedna młoda para rwała włosy z głowy przy obliczaniu kosztów własnego ślubu i wesela. Jak to zrobić szybciej, prościej i bez zbędnych komplikacji? Przy pomocy kalkulatora kosztów ślubnych. Dzięki niemu dowiecie się za co być może przepłacacie lub na czym można dodatkowo zaoszczędzić. Polecamy!

Jak szybko obliczyć koszty ślubu i wesela?

Specjalnie dla Was stworzyliśmy pomocne narzędzie, dzięki któremu obliczanie kosztów ślubnych nie będzie męczarnią i powodem wielu kłótni.

W kalkulatorze znajdziecie wyszczególnione w formie listy koszty, które musicie ponieść, np. takie jak: Opłaty w USC, Koszt ślubu kościelnego "co łaska", Oprawa muzyczna w kościele, Wystrój kościoła, Suknia ślubna (kupno lub wypożyczenie), Buty dla pana młodego, Wynajęcie samochodu itp.

Zobacz też: kalkulator kosztów komunijnych

Obok macie średnie ceny w przybliżeniu każdej z tych pozycji. W trzeciej rubryce wpisujecie kwoty, które Wy wydaliście lub które zostały Wam zaproponowane przez podwykonawców, wedding plannerów lub innych usługodawców.

Zobacz też: Koszty ślubu i wesela - poradnik

Po wypełnieniu pustych miejsc - klikacie tylko przycisk "SUMUJ KOSZTY" i... gotowe! Kalkulator kosztów ślubnych jest naprawdę przydatny i wygodny w obsłudze.

Wypróbuj nasz: KALKULATOR KOSZTÓW ŚLUBNYCH

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/6 lat temu
Świetny pomysł! bardzo przydatne to narzędzie!