Jak szybko obliczyć koszty ślubu i wesela?

Jak? Wypróbujcie kalkulator kosztów ślubu i wesela. Na pewno niejedna młoda para rwała włosy z głowy przy obliczaniu kosztów własnego ślubu i wesela. Jak to zrobić szybciej, prościej i bez zbędnych komplikacji? Przy pomocy kalkulatora kosztów ślubnych. Dzięki niemu dowiecie się za co być może przepłacacie lub na czym można dodatkowo zaoszczędzić. Polecamy!

Specjalnie dla Was stworzyliśmy pomocne narzędzie, dzięki któremu obliczanie kosztów ślubnych nie będzie męczarnią i powodem wielu kłótni.

W kalkulatorze znajdziecie wyszczególnione w formie listy koszty, które musicie ponieść, np. takie jak: Opłaty w USC, Koszt ślubu kościelnego "co łaska", Oprawa muzyczna w kościele, Wystrój kościoła, Suknia ślubna (kupno lub wypożyczenie), Buty dla pana młodego, Wynajęcie samochodu itp.

Zobacz też: kalkulator kosztów komunijnych

Obok macie średnie ceny w przybliżeniu każdej z tych pozycji. W trzeciej rubryce wpisujecie kwoty, które Wy wydaliście lub które zostały Wam zaproponowane przez podwykonawców, wedding plannerów lub innych usługodawców.

Zobacz też: Koszty ślubu i wesela - poradnik

Po wypełnieniu pustych miejsc - klikacie tylko przycisk "SUMUJ KOSZTY" i... gotowe! Kalkulator kosztów ślubnych jest naprawdę przydatny i wygodny w obsłudze.

Wypróbuj nasz: KALKULATOR KOSZTÓW ŚLUBNYCH

Przejmująca cisza, ciemność i niepokój. Beata Pawlikowska pokazuje, jak naprawdę wygląda dżungla amazońska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
Anita/5 lat temu
Świetny pomysł! bardzo przydatne to narzędzie!