POLECAMY

60 modnych bukietów ślubnych

Jest w czym wybierać!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/4 miesiące temu
Naprawdę pięknie się to prezentuje, dla takich kwiatów i bukietów warto brać ślub (oczywiście nie jest to jedyny powód, hehe). To co jest ważne to powierzenie zarówno przygotowania wiązanek czy bukietów, jak też dekoracji kwiatowych jakie znajdą się w kościele czy na sali weselnej fachowcom. Czasami za ten temat bierze się ktoś z rodziny albo siostry zakonne w przypadku kościoła i efekty są dalekie od marzeń pary młodej... Zdecydowanie warto w tym kontekście stawiać na specjalistów. Widać po zdjęciach, że tu naprawdę kompetentne osoby się za to zabrały!
/6 miesięcy temu
Fantastyczne te propozycje bukietów, aż można się zakochać w tych wszystkich kompozycjach. Jednak to prawda, że najpiękniejsze rzeczy biorą się wprost z natury i nic więcej nie potrzeba. Fakt, że floryści potrafią takie cudowne dzieła sztuki tworzyć jest po prostu wybawieniem pod kątem wszelkich uroczystości. Jednak ten artystyczny szlif jaki nadają kwiatom jest nieoceniony.
/11 miesięcy temu
Przepięknie to wygląda, ale mnie cięzko było dobrać co będzie idealne przy mojej sukni i stylu samego ślubu. Może gdybym wzieła do pomocy taki butik kwiatowy to byłoby łatwiej, bo by mi pomogli z cała oprawą kwiatową. Moja koleżanka za kilka miesięcy planuje slub, to podeslę jej ten Amarant może pomogą zogranizowac całość, a ona odetchnie z ulgą - nie to co ja :)
POKAŻ KOMENTARZE (8)