POLECAMY

60 modnych bukietów ślubnych

Jest w czym wybierać!

/ 2 tygodnie temu POWRÓT DO ARTYKUŁU
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/miesiąc temu
dla jednych bukiet ślubny to nic takiego,ale dla mnie jest to ważna sprawa , dlatego zajęli się nim w kwiaciarni u bożeny zwierzchoń
/6 miesięcy temu
Naprawdę pięknie się to prezentuje, dla takich kwiatów i bukietów warto brać ślub (oczywiście nie jest to jedyny powód, hehe). To co jest ważne to powierzenie zarówno przygotowania wiązanek czy bukietów, jak też dekoracji kwiatowych jakie znajdą się w kościele czy na sali weselnej fachowcom. Czasami za ten temat bierze się ktoś z rodziny albo siostry zakonne w przypadku kościoła i efekty są dalekie od marzeń pary młodej... Zdecydowanie warto w tym kontekście stawiać na specjalistów. Widać po zdjęciach, że tu naprawdę kompetentne osoby się za to zabrały!
/8 miesięcy temu
Fantastyczne te propozycje bukietów, aż można się zakochać w tych wszystkich kompozycjach. Jednak to prawda, że najpiękniejsze rzeczy biorą się wprost z natury i nic więcej nie potrzeba. Fakt, że floryści potrafią takie cudowne dzieła sztuki tworzyć jest po prostu wybawieniem pod kątem wszelkich uroczystości. Jednak ten artystyczny szlif jaki nadają kwiatom jest nieoceniony.
POKAŻ KOMENTARZE (9)