Polki.pl

Śląskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

Śląskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
Śląskie Centrum Psychoterapii i Psychoedukacji

 

Jesteśmy prywatnym ośrodkiem, oferującym profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną dla osób doroslych oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie komunikacji. Naszym celem było stworzenie miejsca oferującego nie tylko najwyższy merytoryczny poziom usług, lecz także zapewniającego przyjazną atmosferę i przestrzeń, w których świadczone będą usługi. 

 

Psychoterapia prowadzona jest w oparciu o paradygmat psychodynamiczny (praca wglądowa). Metoda ta zakłada, że celem psychoterapii jest zmiana cech osobowości, która to prowadzi do poprawy ogólnego funkcjonowania pacjenta. Psychoterapia psychodynamiczna jest skuteczną metodą leczenia większości zaburzeń psychicznych (m.in. nerwic, zaburzeń depresyjnych, lękowych i osobowości), w optymalnych warunkach zapewniająca trwałą zmianę samopoczucia i funkcjonowania.

 

Efektem psychoterapii jest nie tylko ustąpienie objawów, ale również świadomość siebie. Dzięki temu możliwa jest większa kontrola nad własnym życiem oraz bardziej harmonijne funkcjonowanie.

 

 

17 lut 2012
Irena F. Zabrze
Ocena   / rewelacyjne
Sesje okazały się bardzo pomocne. Terapeutka była bardzo serdeczna i potrafiła słuchać. Bardzo dziękuję za wsparcie i udzieloną pomoc"
 
 

Zobacz także

 
 
Dane kontaktowe
Śląskie...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM
Wybrane oferty
Jaga Fabryka Imprez
Organizujemy imprezy integracyjne, firmowe , rodzinne, wesela...
Region: lubuskie (Międzyrzecz)
Kategoria: Rozrywka, rekreacja