Polki.pl

! - SkawińskiBand zespół muzyczny z wodzirejem z Poznania !

! - SkawińskiBand zespół muzyczny z wodzirejem z Poznania !
Oceny (1)
5,00
Opis działalności
! - SkawińskiBand zespół muzyczny z wodzirejem z Poznania !

SkawińskiBand to połączenie dobrej muzyki tanecznej i eleganckiego energicznego prowadzenia. Zespół muzyczny z wodzirejem. Przez całe wesele utrzymujemy świetny kontakt z gośćmi. Dbamy o każdy szczegół przyjęcia weselnego - w końcu ma się je raz w życiu! Od samego początku do zabawy angażujemy wszystkich. Sposób prowadzenia przez nas wesela różni się od prowadzenia tradycyjnych zespołów. Zapewniamy wyśmienitą zabawę, bez podpierania ścian, bo bawią się wszyscy nawet osoby które przyszły bez pary. 

Ciągle doskonalimy swoje umiejętności po przez warsztaty, kursy itp... Mamy bardzo taneczny repertuar, ponieważ sami lubimy tańczyć. Burzymy stereotyp o zespołach prowadzących chamskie zabawy w stylu przeciągania jaj w nogawkach bądź o podtekstach seksualnych. Nie gramy piosenek w stylu "majteczki w kropeczki". Mamy bardzo zróżnicowany repertuar. Gramy zarówno dla starszego jak i dla młodszego pokolenia. Nasza muzyka brzmi bardzo podobnie do zespołów grających 100% na żywo. Dysponujemy jednym z najlepszych systemów nagłośnieniowych firmy RCF. Mamy także swoje efekty świetlne i własny transport. 

Aby uzyskać więcej informacji zachęcam do kontaktu telefonicznego:

793 422 363

Dema zespołu można posłuchać na naszej stronie internetowej

www.skawinskiband.pl

bądź w serwisie YouTube

31 maj 2012
Natalia i Maciej
Ocena   / rewelacyjne
Zespół SkawińskiBand jest fantastyczny!!! Na pewno nigdzie nie znajdziecie lepszego. Wodzirej świetnie poprowadził nasze wesele, a Madzia ma przepiękny głos i można byłoby jej słuchać cały czas :) Szczerze wszystkim polecamy ten zespół, jeśli chcecie mieć najfajniejsze wesele,...
 
 

Zobacz także

 
 
Galeria zdjęć

! - SkawińskiBand zespół muzyczny z wodzirejem z Poznania ! ! - SkawińskiBand zespół muzyczny z wodzirejem z Poznania ! ! - SkawińskiBand zespół muzyczny z wodzirejem z Poznania ! ! - SkawińskiBand zespół muzyczny z wodzirejem z Poznania !
Zobacz wszystkie zdjęcia
Wideo / Audio
 Opa OPa 
 Opa OPa 
Zobacz wszystkie filmy
Dane kontaktowe
! -...
Lokalizacja
Firmy wg miejscowości
Polecane oferty PREMIUM