POLECAMY

Znaki zodiaku a ojcostwo, czyli jakim tatą będzie twój partner

Sprawdź, czy twój partner będzie dobrym tatą. Jakimi ojcami są mężczyźni urodzeni pod tym znakiem zodiaku, co twój wybranek!

Znaki zodiaku a ojcostwo, czyli jakim tatą będzie twój partner fot. Fotolia

Ojcostwo to zobowiązanie na całe życie. Zanim więc zdecydujesz się, żeby twój partner został tatą twojego dziecka, sprawdź, czy on w ogóle się nadaje do takiej roli. Znajdź znak zodiaku swojego wybranka i dowiedz się, jakim będzie ojcem.

Znaki zodiaku a macierzyństwo. Sprawdź, jaką będziesz mamą!

Baran 21.03 – 19.04

To tata z głową pełną pomysłów. Jest energiczny i nie lubi siedzenia w miejscu, dlatego jego dzieci nie narzekają na nudę. Organizuje wycieczki rowerowe, zawody, biwaki, spływy kajakami, wyjścia na ściankę wspinaczkową. Jednak czasem zapomina, że ma do czynienia z dziećmi i narzuca im za szybkie tempo, za trudną trasę rowerową lub zawody nie do końca dostosowane do ich wieku i możliwości.

Byk 20.04 – 22.05

Wierzy, że jedną z najważniejszych kwestii w życiu, jest zapewnienie dziecku stabilizacji materialnej. Przez cały czas pogłębia wiedzę na temat tego, jak być najlepszym tatą na świecie. Dla dzieci jest bardziej przyjacielem niż wychowawcą. Nie do końca jest to dobre, bo jego dzieci prawie zawsze dostają to, co chcą, przez co są bardzo rozpieszczone.

Bliźnięta 23.05 – 21.06.

Bez problemu rozumie swoje dziecko, bo potrafi patrzeć na świat jego oczami. Dba o to, by poszło do dobrego przedszkola i dobrej szkoły. Dużą uwagę też zwraca na zajęcia pozalekcyjne. Rozwój intelektualny dziecka, to dla niego priorytet. Unika jednak angażowania się w codzienne obowiązki, np. przewijanie, karmienie czy kąpiel.

Rak 22.06-22.07

To tata, który mógłby również zastąpić mamę. Nie boi się zmieniania pieluch i noszenia dziecka podczas kolki. Ma ze swoimi dziećmi bardzo dobry kontakt. Chętnie się z nimi bawi, chyba, że akurat leci jego ulubiony program albo ważny mecz. Jest dość zasadniczym rodzicem. Z pewnością nie zgodzi się na tatuaże czy kilka kolczyków w jednym uchu. Jedyną jego wadą jest za duży strach o bezpieczeństwo swoich dzieci. Obawia się o nie nawet podczas zabawy.

Lew 23.07-23.08

Dzieci są dla niego bardzo ważne. Jest dumny nawet z ich najmniejszych osiągnięć. Oczekuje od nich dużo, ale niekiedy się rozczarowuje, że nie spełniają jego oczekiwań. Dzieci często go irytują i nie ma do nich cierpliwości. Wtedy odsuwa się na bok i pozwala, żeby to matka wychowywała dzieci i rozwiązywała najtrudniejsze sprawy.

Panna 24.08-22.09

Jest tatą, który rzadko robi coś bez planu. Nawet to, kiedy jego dzieci mają pojawić się na świecie, ma zaplanowane, dlatego często poznaje smak ojcostwa dość późno. Ważne jest dla niego to, żeby jego dzieci były zabezpieczone finansowo i niczego im w życiu nie zabrakło. Stara się, żeby jego dzieci były wyedukowane na najwyższym poziomie. Nie jest mu obce karanie dzieci i dyscyplina. Wierzy, że to dla ich dobra.


Fot. Fotolia

Waga 23.09-22.10

Potrzebuje czasu, żeby oswoić się z myślą, że jest ojcem. Jako tata sprawdza się bardzo dobrze. Chętnie się bawi z dziećmi i ma do nich dużą cierpliwość. Nie należy do srogich rodziców. Raczej tłumaczy, jak dziecko powinno się zachowywać niż karze je za to, co zrobiło. Ceni zdanie swoich dzieci i nigdy go nie podważa. Potrafi się też przyznać przed nimi do tego, że popełnił błąd.

Skorpion 23.10-21.11

Rodzina to dla niego priorytet. W wychowaniu dzieci kieruje się zasadami. Jest konsekwentny. Jeśli powie, że za złe zachowanie nie będzie wyjścia do kina, to faktycznie tego wyjścia nie będzie. Niekiedy za bardzo się zagalopuje i przesadza z despotyzmem. Nie lubi bezczynności. Zawsze, gdy dzieci za długo nie mają konkretnego zajęcia, to im je wymyśla. Denerwuje się, gdy go nie słuchają albo mają inne zdanie na jakiś temat i nie można ich do czegoś przekonać.

Strzelec 22.11-21.12

Jest tatą, który nie do końca czuje się dobry w utrzymywaniu dyscypliny. Często to dzieci decydują o wszystkim, nie on. Mimo że nie jest osobą bardzo cierpliwą, radzi sobie z dziećmi. Traktuje je jak najlepszych przyjaciół, uwielbia się z nimi bawić i nie ma problemu ze zrozumieniem ich sposobu widzenia świata. Jest dla swoich dzieci najlepszym motywatorem. To, że powtarza im, że dadzą radę, to jedna z najlepszych rzeczy, jakie może dla nich zrobić.

Koziorożec: 22.12-19.01

Zanim dziecko pojawi się na świecie, myśli o jego przyszłości. Najważniejsze jest dla niego, żeby miało zaplecze finansowe. Zakłada mu konto i zbiera pieniądze na przyszłość. Lubi wydawać plecenia, ale robi to za często. Zapomina, że ważna jest również czułość i beztroska zabawa. Rzadko chwali swoje dzieci, a one tego naprawdę bardzo potrzebują, żeby nabrać wiary we własne możliwości i zbudować poczucie własnej wartości.

Wodnik: 20.01-18.02

Uważa, że nie wolno wprowadzać dyscypliny i wtrącać się w sprawy dzieci. Jest pewien, że swoboda jest najważniejsza, ponieważ nie ogranicza rozwoju. Oczywiście ważne są rady, ale tylko od czasu do czasu, kiedy jest to naprawdę konieczne. Podobnie jest ze wskazywaniem dzieciom drogi. Twierdzi, że nie można im niczego narzucać. Chętnie się bawi ze swoimi dziećmi. Traktuje je jak kolegów, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

Ryby: 19.02-20.03

Początkowo może się obawiać, że sobie nie poradzi jako ojciec, ale jak już się oswoi z byciem tatą, będzie mu szło bardzo dobrze. Jeśli trzeba, nakarmi albo przewinie dziecko. Jest bardzo wrażliwy i czuły. Mimo że z reguły myśli najpierw o sobie, a później o innych, to nie zapomina o tym, żeby swoim dzieciom fundować od czasu do czasu jakieś atrakcje. Bywa niekonsekwentny, przez co wprowadza zamęt w głowach najmłodszych, co do obowiązujących w życiu zasad.

Sprawdź, jak zdobyć mężczyznę spod określonego znaku zodiaku!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/9 miesięcy temu
Nie wiem skąd bierze informacje piszący ten artykuł.?!?! Same bzdury, jestem Panną, ojcem od 21go roku życia, z wyboru. I nigdy nie uważałem że "klaps" to metoda wychowawcza :(.
/rok temu
A ja powiem ze i w przypadku mojego taty i partnera opis sie idealnie zgadza 😜
/rok temu
Ale bzdury
POKAŻ KOMENTARZE (5)