POLECAMY

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Lwa?

Kobiety spod znaku Lwa szukają mężczyzn silnych i władczych. Takich jak one. Mężczyźni Lwy kochają w stylu barokowym. Swoją ukochaną kobietę obsypują kwiatami, drogimi prezentami, skłonni są wydać na nią fortunę. Ale panie mogą spać spokojnie. Na pewno mężczyzna Lew nie zostanie bankrutem. Na to jest po prostu za mądry.

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Lwa?

Kobieta

Kobiety spod znaku Lwa wobec swoich partnerów stawiają wysokie wymagania. Oczekuje komplementów, kwiatów, kolacji w drogich restauracjach. Przy swoim mężczyźnie chce poczuć się najpiękniejszą kobietą pod słońcem. Niestety zdecydowana większość panów nie wytrzymuje fizycznie i finansowo wymagań partnerki spod znaku Lwa. Panie, gdy się już zakochują, to na amen. Niestety strzała Amora powoduje ich takie zamroczenie, że nie dostrzegają wad swojego obiektu miłości.

Zobacz także: Sex horoskop

Mężczyzna

Aby zdobyć obiekt swojej adoracji mężczyzna spod znaku Lwa użyje wszystkich dostępnych środków – łącznie z porwaniem. Wymaga wyłączności i na pewno nie będzie jednym z wielu rycerzy starających się o rękę królewny. Właściwie to dziwnym zbiegiem okoliczności kobiety pana spod znaku Lwa są niezwykle piękne. Lew po prostu hołduje zasadzie: moja kobieta świadczy o mnie. W sumie nie powinno to dziwić, ponieważ pan Lew ma niezwykłą dla innych mężczyzn siłę oddziaływania. W jego towarzystwie kobieta może poczuć się jak prawdziwa dama.

Aby zdobyć pana Lwa, przede wszystkim należy spełnić trzy warunki. Po pierwsze: należy go podziwiać, po drugie należy go podziwiać, po trzecie należy go podziwiać.

On pragnie być wciąż adorowany, oklaskiwany. Błyszczeć w światłach jupiterów. W tym świecie czuje się wprost cudownie i jakiekolwiek słowa krytyki sprawią, że Lew natychmiast się odkocha. W dodatku obrażony, jak dziecko, skaże swoją byłą adoratorkę, z iście królewskim gestem, na wieczne potępienie. Prawda, że uroczy człowiek? Pani spod znaku Lwa, prawdopodobnie już jako osiemnastolatka uwodziła starszych mężczyzn swoim nieuświadomionym jeszcze seksapilem. Lwice zostały przez gwiazdy obdarzone niebanalną urodą. Są ładne, ale nie tak jak lalka Barbie, tylko po prostu tak zwyczajnie - jak piękna kobieta. Oczywiście swoją urodę wykorzystuje z premedytacją do zdobywania kolejnych partnerów.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Źródło: PRINTEX

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (15)
/5 dni temu
Znam jedna babę Lew! Jest okropna! Wszystko prawda co piszecie! Egoistka zakochana w sobie, rozbuchane ego, próżna materialistka, która poluje na bogatych facetów .Nie baczy na to czy są żonaci , czy nie! Dla kasy i poklasku zrobi wszystko!
/rok temu
Cały czas trzeba iść na ustępstwa i oczywiście zachwycać się wszystkim co zrobił,nawet jak czegoś nie zauważysz to i tak będzie natrętnie pokazywał i omawiał swoje czyny przez cały dzień aż do skutku,oczywiście oprócz swojej pracy-cudzej nie doceni i nie zauważy,ideałem nie jest...wszystkich wokół poucza ,a sam robi to samo bezkarnie,bo uważa ,że jemu wszystko wolno
/rok temu
Jestem zodiakalna panna a moj moaz jest spod znaku lwa.Horoskop w 100'/, zgadza sie.Chciala bym jeszcze cos waznego dodac.aby zwiazek byl udany trzeba czasami isc na ustępstwa .
POKAŻ KOMENTARZE (12)