POLECAMY

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Koziorożca?

Pani Koziorożec nie zwróci uwagi na młokosów, którym brakuje odpowiedniego doświadczenia życiowego. A jaki jest mężczyzna spod tego znaku?

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Koziorożca?

Kobieta

Mężczyzna w flanelowej koszuli i w traperkach nie ma żadnych szans. Zdecydowanie woli mężczyzn starszych, gustownie ubranych, najlepiej na wysokich stanowiskach, co wiąże się oczywiście z odpowiednio wysokim stanem konta. W łóżku, tak jak w życiu osoby, spod znaku Koziorożca są nader oszczędne w gestach i ruchach. Nie oznacza to jednak, że w sypialni zachowują się biernie. Chodzi o to, że nie lubią barokowego przepychu, a cenią minimalizm. I podczas igraszek zmysłowych zmieniają się nie do poznania. Ich chłód i skorupa gdzieś topnieją i swoich partnerów mogą zadziwić w grach sypialnianych wyrafinowaniem, perwersją i wyuzdaniem. Trzeba im przyznać, że są wspaniałymi kochankami.

Zobacz także: Sex horoskop

Mężczyzna

Pan Koziorożec gustuje w kobietach zadbanych, z klasą. Oczywiście w takich, które mają odpowiednio wysoką pozycję.

Swoją wybrankę obsypuje kwiatami, drogimi perfumami, całuje w rękę.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Źródło: PRINTEX

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 lata temu
a ja się zgadzam, pod każdym zdaniem i wyrazem podpisuję się!! a jewśli chodzi o ten chłód i namiętnosci w sypialni to tak jakby to było pisane o mnie, cała ja, na codzien nie znoszę czulych gestow jestem chlodna w okazywaniu uczuc, nie lubie przytulanek i glaskania ani romantyzmu przesadzoonego9 natomiast jesli osoba kochana mnie rozbudzi w łóżku to wtedy płonie wszystko. to ja koziorożec!!!!!!
/6 lat temu
Wcale nie! Jestem Koziorożcem, a uwielbiam mężczyzn we flanelowych koszulach, bo sama się tak ubieram.