POLECAMY

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Byka?

Kobiety spod znaku Byka są urodzonymi uwodzicielkami, natomiast mężczyźni spod tego znaku w relacjach z kobietami są zawsze kurtuazyjni i szarmanccy.

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Byka?

Kobieta

O kobietach spod znaku Byka śmiało można powiedzieć - „kobiety wampy”. Gdy się zakochają - to na amen i na zabój. Wówczas jej serce bije tylko dla jednego i pewno nie spojrzy na innego mężczyznę. Ona po prostu nie lubi uczuć rozmieniać na drobne. Warto zdobyć taką kobietę. Tylko jak to zrobić? 

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Panie spod znaku Byka cenią sobie zmysłową miłość i inne rozkosze ciała. Nie mają najmniejszych problemów ze zdobyciem mężczyzny. Mogą to zrobić w oka mgnieniu, ale w głębi duszy polują tylko na jednego. Panie spod tego znaku szczególnie lubią być obdarowywane kwiatami i drogimi prezentami. Oczywiście jej wdzięczność nie znam wówczas granic... Od swego kochanka wymaga wiele. Lubi grę wstępną, delikatne pieszczoty i długie pocałunki. Nieudolni krótkodystansowcy natychmiast zostają wyrzuceni z miłosnego gniazdka. Amatorzy wdzięków pani spod znaku Byka powinni mieć na uwadze, że dla pani spod tego znaku, niezwykle istotny i ważny przy podjęciu decyzji o dalszym związku jest status materialny partnera.

Brutalna, acz szczera prawda jest taka, że pani Byk da się unieść namiętnym porywom miłości tylko wtedy, gdy partner na randkę przyjedzie samochodem z wyższej półki i będzie pachniał drogimi perfumami. To przykre, przy całej sympatii do panów w flanelowych koszulach. Choćby nie wiadomo jak się starali nie mają najmniejszych szans.

Mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Byka przed partnerką - jak pajączek swoją sieć - rozwija urok i czar osobisty. Mało jest kobiet, które nie wpadają w jego sidła. Pan Byk, gdy się już przekona, że trafił na właściwą kobietę, będzie tak długo obok niej chodził, aż wychodzi to, o co mu właśnie chodzi. Stosuje przy tym stare jak świat, ale doskonale sprawdzone przez innych metody: bukiety kwiatów, kolacje w drogich restauracjach, prezenty. Jaka kobieta nie oprze się takim uroczym zalotom? Po prostu żadna.

Źródło: PRINTEX

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (23)
/6 miesięcy temu
To niestety prawda... Zapomnieli jeszcze dodać o zazdrości graniczącej z zaborczością, bo to również jest ważną cechą naszego charakteru. Jesteśmy namiętne, oj to prawda. Uwielbiamy, gdy mężczyźni zapewniają nas często o swej miłości i adorują niezależnie od długości związku. Co najgorsze, bywamy również okropnymi materialistkami... Po prostu lubimy się otaczać ładnymi przedmiotami. Jeśli chodzi o mnie, jeżeli naprawdę się zakocham, nie przywiązuję aż tak wagi do zasobności portfela faceta, ale to musi być naprawdę silna strzała amora. Jednak pragniemy być również niezależne, więc to się jako tako równoważy. Posiadamy również nieodparty urok, co przyciąga uwagę płci przeciwnej, dlatego w najmniejszym bądź razie nie narzekamy na brak powodzenia. Jak kochamy to na zabój, zawsze bierzemy wszystko albo nic. Nie zgodzę się tylko z tym, że twardo stąpamy po Ziemi... Ja wiecznie bujam w obłokach, jestem niezdecydowana, roztrzepana oraz żądna przygód... Może dlatego, że blisko mi już do bliźniąt?? Cóż, życie z nami raczej nie przypomina sielanki ze względu na chorobliwą zazdrości i upór...
/rok temu
Nie zgadzam się. Jestem Kobietą z pod tego znaku i mam stałego partnera 2 lata. Gdy go poznałam naprawdę wyglądał bardzo tragicznie, a i tak się zakochałam :D na szczęście zmienił swój wygląd...
/2 lata temu
ulzana-zastanawia mnie jedno czy te"największe latawice"jak nazwałaś "byki"miały na czole napisaneże są spod znaku byka?
POKAŻ KOMENTARZE (20)