POLECAMY

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Barana?

Kobieta Baran - tak jak mężczyzna - uwielbia flirtować, ale w głębi ducha marzy o rycerzu na białym koniu, który pewnej księżycowej nocy przyjedzie po nią i weźmie ją szturmem. W przenośni i dosłownie. A kiedy ten rycerz wreszcie się zjawia, staje się jej własnością. A jeśli okaże się jeszcze, że to właśnie ten jedyny, na pewno nie wypuści go ze swoich rąk.

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Barana?

Kobieta

Kobieta spod tego znaku na pewno nie należy do kobiet uległych. Takich, które rozglądają się w poszukiwaniu silnego męskiego ramienia, na którym można by było się oprzeć i przejść tak przez całe życie. Tej kobiecie wystarczy własne ramię. To kobieta, która doskonale zdaje sobie sprawę z wrażenia, jakie wywołuje u mężczyzn. W stosunku do potencjalnego partnera ma pewne wymagania. Od mężczyzn oczekuje romantyzmu i oddania. A także niezbędnej dozy szaleństwa. Bawić się razem jest zawsze raźniej. U jej boku nie mają czego szukać ci, którzy po przyjściu do domu, zakładają papucie i relaksują się przed telewizorem. Nie znosi ciepłych kluch.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Mężczyzna

Mężczyzna to typowy macho – zdobywca. Nawet podtatusiały Baran z brzuszkiem widzi siebie jako skrzyżowanie ociekającego seksem Erosa z misterem świata. A że wygląda inaczej? Cóż, grunt to dobre samopoczucie. Uwielbia flirtować i nadskakiwać kobiecie. U płci przeciwnej ceni inteligencję. Nie znosi powierzchowności, tandetnej biżuterii i taniej kokieterii. Pragnie kobiety, która wie czego chce. Do białej gorączki doprowadza go u kobiet ich niezdecydowanie. Panie z zaburzeniami emocjonalnymi i poetki nie mają szans u tego twardziela. Pomiędzy potrzebami pana Barana zachodzi mała sprzeczność. Z jednej strony podświadomie szuka partnerki uległej, spełniającej bez mrugnięcia okiem wszystkie jego zachcianki. Z drugiej jednak podobają mu się kobiety, które łatwo nie dają się podporządkować. Swojej jedynej szuka metodą prób i błędów. Więcej w tym szukaniu jest błędów, ale jakże urocze są to błędy. 

Zobacz także: Sex horoskop

Mężczyzna Baran to urodzony myśliwy. Jego wyostrzone zmysły i zdolność kojarzenia pozwalają mu błyskawicznie wykryć słabe punkty ofiary, na którą akurat poluje. W tej konfrontacji zazwyczaj on wygrywa. Jeśli jednak jego starania spełzają na niczym (bo i tak się może zdarzyć), pan spod znaku Barana nie będzie rozpaczał. Nie będzie wzorem romantycznych kochanków mówił o niechybnej śmierci, nie będzie próbował skakać z mostu, ani strzelał sobie w łeb – żadnych ocierających się o depresję działań. Baran po prostu szybko znajdzie sobie pocieszenie w ramionach innej kobiety. I to takiej, która go zechce z jego zaletami i wadami.

Romantyczne pojęcie miłości od pierwszego wejrzenia dla mężczyzny spod znaku Barana jest czymś niezrozumiałym i obcym jego naturze.

Źródło: PRINTEX

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
metalowa lyzka po teflonie???
/rok temu
Ja kobieta baran i wszystko się zgadza..śmiać się czy płakać...
/2 lata temu
ktoś napisał moją biografie.
POKAŻ KOMENTARZE (4)