POLECAMY

Sprawdź, czy do siebie pasujecie! - numerologia dla par

Ciekawi cię, jaka jesteś w miłości, czy tworzycie z ukochanym idealną parę lub z kim nie powinnaś się raczej wiązać? Odpowiedzi znajdziesz we wróżbie

/ rok temu
Sprawdź, czy do siebie pasujecie! - numerologia dla par fot. Fotolia

Sprawdź za pomocą numerologii, czy związek będzie harmonijny i szczęśliwy, w znacznej mierze zależy od właściwego dobrania się partnerów pod względem osobowości. Charakter człowieka określa zaś, według numerologów, nasza data urodzenia. Numerologia - dobranie par pomoże ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Sprawdź miłosną wróżbę dla singli!

Instrukcja

Sprawdź numerologię, czyli dobranie par, aby zobaczyć, z kim stworzysz najlepszy duet:

 •  zsumuj wszystkie cyfry składające się na twoją datę urodzin – aż do otrzymania wyniku jednocyfrowego.

Przykład: urodziłaś się 13 maja 1982 r. Zsumuj: 1+3+5+1+9+8+2=27=2+7=9. Jesteś zatem Dziewiątką. Charakterystyka tej cyfry kryje twój miłosny portret oraz uczuciowe prognozy dla twoich przyszłych związków.

Uwaga! Jeśli serce masz już zajęte, oblicz również magiczny numer partnera i porównaj go ze swoim.

1. Pragniesz zawładnąć mężczyzną

Jedynka to kobieta porywcza i namiętna. Zrobi wszystko, by zdobyć serce wybranka, a gdy już go w sobie rozkocha, staje się zaborcza. W sypialni emanuje zmysłowością – pod warunkiem że ukochany dorównuje jej temperamentem. Bywa zmienna w nastrojach.

Uczuciowe prognozy:

 •  Największe szczęście znajdziesz z Dwójką lub Szóstką. To mężczyźni łagodni i ugodowi, więc pasują jak ulał do twojej silnej, niezależnej natury.
 • Trójka lub Czwórka to także niezły wybór, jeżeli nieco powściągniesz swoją władczość.
 • Raczej skazane na fiasko będą twoje związki z Jedynką, Ósemką i Dziewiątką. To mężczyźni silni jak ty. Konflikty byłyby więc nieuniknione.

2. Jesteś stała w uczuciach

Romantyczna, z natury nieśmiała Dwójka woli być zdobywana niż zdobywać. Jednak ośmielona przez ukochanego zapomina o zahamowaniach i daje się ponieść zmysłom. Zawsze lojalna, troskliwa, wierna, szuka mężczyzny o tych samych cechach – czyli oddanego jej na całe życie.

Uczuciowe prognozy

 • Prawdziwe pokrewieństwo dusz łączy cię z drugą Dwójką, a także z Czwórką i Szóstką. To mężczyźni wrażliwi, wierni, stworzycie więc pełen czułości związek.
 • Ciekawe życie możesz mieć z wesołą Trójką lub żądną wrażeń Piątką. Tacy partnerzy dodadzą ci energii.
 • Siódemka to mężczyzna zbyt powściągliwy dla nieśmiałej Dwójki. Z kolei przy nieco chaotycznej Dziewiątce może ci brakować poczucia bezpieczeństwa.

3. Długo szukasz swego ideału

Czuła, wesoła i tolerancyjna Trójka nie próbuje dyrygować partnerem – łatwo godzi się na kompromisy. Nim jednak znajdzie swój wyśniony ideał, nieraz przez wiele lat skacze
z kwiatka na kwiatek
, za każdym razem wierząc, że jest to już uczucie dozgonne.

Uczuciowe prognozy

 • Najlepszy związek stworzysz z inną Trójką oraz z Jedynką i Piątką. To mężczyźni również pełni wigoru jak ty. Nie będziesz się z nimi nudzić!
 • Związek z Dziewiątką byłby doskonały, ale... dwa żywiołowe temperamenty szybko mogą się sobą zmęczyć.
 • Dwójka, Czwórka i Szóstka ze swoim zamiłowaniem do spokojnego życia raczej cię nie uszczęśliwią. Lepiej więc nie ryzykuj!

4. Marzysz o stabilnym związku

Uczciwa, wierna, odpowiedzialna... Z Czwórką każdemu mężczyźnie będzie jak w raju! Jednak bardziej niż na przelotnych miłostkach zależy jej na budowaniu poważnego związku. Dlatego na wyznanie miłości decyduje się dopiero wówczas, gdy jest pewna, że to TEN.

Uczuciowe prognozy

 • Najlepszą partią jest dla ciebie spokojna Dwójka, zrównoważona emocjonalnie Szóstka lub poważna Siódemka. Związek z każdym z tych mężczyzn będzie na pewno szczęśliwy, nadzwyczaj zgodny i trwały.
 • Z Jedynką, Ósemką lub Dziewiątką też możesz znaleźć szczęście, o ile docenisz dosyć bojowy temperament partnera.
 • Trójki i Piątki lepiej omijaj szerokim łukiem. To mężczyźni, których prędzej czy później uznasz za nieodpowiedzialnych lekkoduchów. Szkoda tracić czas!

5. Trudno jest cię zadowolić

Piątka szuka miłości namiętnej, szalonej, pełnej niespodzianek. Jeżeli partner jest bierny i ceni sobie życiowy spokój, staje się dyktatorska, krytyczna i... odchodzi. W sypialni bywa kapryśna. To, co podobało się jej dziś, jutro może ją drażnić lub nudzić.

Uczuciowe prognozy

 • Cudownie będzie ci się układać z inną Piątką oraz Trójką. To mężczyźni jak ty skłonni do śmiechu i zabawy. Nie zabraknie wam wrażeń, bo czeka was życie pełne przygód.
 • Szczęście możesz znaleźć również z Czwórką, o ile zadziała zasada, że przeciwieństwa się przyciągają.
 • Spokojne Dwójki i Szóstki mogą czuć się przytłoczone twoją witalnością. Ryzykowny byłby też związek z Siódemką – jest dla ciebie zbyt wrażliwa.

6. Stawiasz na życie rodzinne

Zmysłowa Szóstka wzbudza pożądanie, ale w uczuciach nie lubi gwałtowności. Potrzebuje partnera czułego i wrażliwego. Bardzo ceni sobie życie rodzinne. Gdy kocha, dąży do zalegalizowania związku, a potem wytrwale chucha i dmucha na domowe ognisko.

Uczuciowe prognozy

 • Druga Szóstka, Czwórka lub Dwójka to strzał w dziesiątkę! Takt i stabilne usposobienie partnera zapewnią ci poczucie bezpieczeństwa i udane życie.
 • U boku Trójki lub Piątki musiałabyś przymknąć oko na zbytnią niefrasobliwość partnera. Z kolei Jedynka to mężczyzna czuły, ale też... władczy. Przemyśl to!
 • Od wymagającej Ósemki różnisz się charakterem tak dalece, że na dłuższą metę nie byłby to dobry układ.

7. W miłości jesteś szczodra

Choć Siódemka stwarza wrażenie osoby chłodnej i nieprzystępnej, w rzeczywistości jest kobietą gorącą, zmysłową, bardzo spragnioną uczuć. Kiedy kocha, nie ustaje w spełnianiu zachcianek partnera. A w sypialni on czuje się prawdziwym królem.

Uczuciowe prognozy

 • Duże podobieństwo cech charakteru łączy cię z inną Siódemką i stonowaną Czwórką. Nie odrzucaj też Dziewiątki. To sentymentalny, czuły mężczyzna.
 • Układ z Trójką lub Piątką może być obiecujący, o ile nie przytłoczy cię nadmiar energii partnera.
 • Związek z Dwójką lub Szóstką oznaczałby dla ciebie konieczność ciągłego dowartościowywania niepewnego siebie mężczyzny. To nie rokowałoby dobrze!

8. Lubisz dominować w związku

Ósemka wymaga od partnera całkowitego podporządkowania. Tylko taka relacja jest w stanie zaspokoić jej zaborczy, gwałtowny temperament. Gdy wybranek próbuje grać pierwsze skrzypce lub nie jest skłonny do poświęceń, związkowi grozi kryzys.

Uczuciowe prognozy

 • Nie przegap szansy na związek z Dwójką lub Szóstką – to łagodni mężczyźni, owiniesz ich sobie wokół palca. Udany duet stworzysz też z Czwórką, Siódemką i Dziewiątką.
 • Wspólne życie z Trójką lub Piątką będzie wprawdzie dość burzliwe, ale też pełne wrażeń.
 • Jedynka oraz druga Ósemka raczej nie dadzą ci szczęścia. Dwie silne, dominujące osobowości to mieszanka wybuchowa!

9. Cenisz sobie wierność

Wrażliwa z natury Dziewiątka wobec mężczyzn zachowuje rezerwę. Często się zakochuje, ale sama nigdy nie robi pierwszego kroku. Małżeństwo traktuje bardzo poważnie. Nie ma wtedy mowy o żadnych flirtach czy zdradach. W sypialni zmysłowa, otwarta na nowe pomysły.

Uczuciowe prognozy

 • Związek z Dziewiątką to najlepsza z możliwych kombinacji – zrozumiecie się z partnerem bez słów. Bardzo udane życie czeka cię również z Siódemką.
 • Z Szóstką też może być ci dobrze, pod warunkiem że partner w niczym nie zechce cię ograniczać.
 • Z nieco egocentryczną Jedynką i dosyć nerwową Piątką raczej trudno będzie ci się porozumieć. Kłótnie byłyby nieuniknione.

Artykuł Anny Leo-Wiśniewskiej z Przyjaciółki

Sprawdź wróżbę na małżeństwo!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/rok temu
A mój mąż to 1 a ja 8 i jesteśmy małżeństwem 8 lat i nic nie wróży końca. Mamy taki sam temperament, lubimy te same rzeczy , jesteśmy zgodni co do pogladow i wychowania dzieci. Czasem się klucimy jak w każdym małżeństwie ale szybko godzimy
/rok temu
A ja i moj mamy 11 i też nic nie ma na ta liczbe
/rok temu
10 to 1
POKAŻ KOMENTARZE (6)