Horoskop miesięczny na wrzesień

Niespodziewany awans czy nowa miłość? Sprawdź swój horoskop miesięczny na wrzesień 2016!

/ 6 dni temu
fot. Fotolia

Horoskop miesięczny mówi o tym, co wydarzy się w ciągu kilku kolejnych tygodni w sferze miłosnej i zawodowej. Warto go sprawdzić zawsze przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca, żeby wiedzieć, co przygotowały dla nas gwiazdy. Tym bardziej, że nie zawsze są to dobre wiadomości.

Sprawdź swój horoskop miesięczny na wrzesień!

Horoskop miesięczny na wrzesień 2016

Panna 24.08 – 23.09

Rodzina i miłość: Sprawom rodzinnym pozwól toczyć się swoim torem. 5-9 – to czas bliskości z ukochanym. Co powiesz na romantyczną kolację we dwoje? 10 – czeka cię niespodzianka.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się doskonałym samopoczuciem, ale  nie obciążaj ramion. Koniec miesiąca to nadal dobry czas na krótki urlop. W takiej kondycji możesz zdobywać szczyty!
Praca i finanse: Los się do ciebie uśmiechnie. Nie dość, że łatwo zrealizujesz swoje zawodowe ambicje, to jeszcze 30. pojawi się szansa na wygranie większej sumy. Wykorzystaj ją!

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Zajmij się wreszcie tym, czego pragniesz! 10-20 – poświęć na sprawy sercowe i rodzinne. Masz szansę na zbudowanie stabilnej, szczęśliwej relacji! Szczególnie korzystny dzień na uregulowanie sytuacji finansowej to 8. Nie obciążaj kolan, unikaj długiego stania, szczególnie między 2. a 4. września!

Byk 21.04 – 20.05

Pozwól odciążyć się w obowiązkach! 6-8 – czeka cię konflikt uczuciowy. Nie pozwól, by ktokolwiek podważył twoje poczucie własnej wartości. 12- 13 – poświęć na odpoczynek oraz regenerację ciała i ducha. 21-22 – spotka cię niespodzianka: ktoś przyjdzie ci z pomocą w sprawach zawodowych lub finansowych.

Koniecznie sprawdź również aktualny HOROSKOP TYGODNIOWY

 

Rak 22.06-22.07

Czeka cię zabawa, radość i odpoczynek. 1-4 – wykorzystaj ten czas na relaks i nie pozwól, by ktokolwiek zepsuł ci dobry humor. Wzmocnij organizm, a szczególnie 9-10 unikaj klimatyzowanych pomieszczeń. Od 26. czas rozwoju zawodowego. W końcu masz szansę na zdobycie dodatkowego źródła dochodu!

Lew 23.07 - 23.08

Ktoś skrywa przed tobą jakąś tajemnicę. 13. ktoś bliski sercu zaskoczy cię miłym podarunkiem. Ale 21-22 bądź czujna. Nie daj się oszukać! Zdrowie ci dopisze, na kondycję też nie będziesz narzekać. Ale 15-16 umów się na wizytę kontrolną u lekarza rodzinnego. Lepiej dmuchać na zimne!

 

Waga 24.09 – 23.10
Czy wszyscy są wobec ciebie uczciwi? Zastanów się nad tym. 13 – czas próby. Teraz okaże się, kto jest twoim prawdziwym przyjacielem. 15-17 – spróbuj się wyciszyć, zrelaksuj, aby pozbyć się stresu i bólu karku. 20-12 – czeka cię niespodziewana podróż, która odmieni twoje spojrzenie na
świat i ludzi.

Skorpion 24.10 – 22.11

Twoja sytuacja nie jest tak zła, jak się wydaje. Między 2 a 6 uda ci się znaleźć rozwiązanie poważnego problemu. 6-9 – skup się na rodzinie i najbliższych. Bądź dla nich opoką i wsparciem. 23 – los się do ciebie uśmiechnie. Może wyjedziesz na krótki urlop? Lato dało się we znaki twojej skórze. Teraz jest dobry moment, by o nią zadbać.

Strzelec 23.11 – 21.12

Twoje marzenia staną się rzeczywistością. 2-9 – nie uginaj się pod naciskiem osób trzecich, szczególnie w sprawach zawodowych. Działaj
w zgodzie ze sobą! 18 – los szykuje dla ciebie radosną niespodziankę, wydarzy się coś magicznego. Oszczędzaj wzrok. Szczególnie w okolicach 4. nie siedź zbyt długo przed komputerem lub telewizorem.

Koziorożec 22.12 – 20.01

Przyjaciel czeka na twój telefon. Skontaktuj się z nim jak najszybciej! 2-3
– to czas wytężonej pracy umysłowej, uzupełnij niedobory magnezu. 9 – ktoś poprosi cię o wsparcie finansowe. 20-21 – dowiesz się o ślubie lub ciąży w bliskiej rodzinie.  24-25 – zorganizuj przyjęcie dla znajomych. Przyda ci się ta forma relaksu.
 

Wodnik 21.01 – 19.02

Znajdź czas tylko dla siebie i odpocznij. W miłości czeka cię radość i zabawa. Wyrwij się z ukochanym na komedię do kina. 3-4 – ktoś będzie próbował silnie na ciebie wpłynąć. Bądź asertywna i stanowczo odmów. 6 – uważaj na górne drogi oddechowe i uszy. Nie otwieraj zbyt mocno okna w samochodzie, aby cię nie zawiało.
 

Ryby 19.02 – 20.03

Uwolnij się od przeszłości i idź naprzód. 7-9 – wpadniesz na pomysł, który rozwiąże twoje problemy finansowe. 11 – to dobry moment na zerwanie toksycznej relacji. Głowa do góry, za chwilę spotkasz kogoś, z kim wejdziesz w nowy związek. Jesteś przemęczona. Co powiesz na relaksujący masaż gorącymi kamieniami?

Baran 21.03 – 20.04

Będziesz wsparciem dla najbliższych. Czeka cię spotkanie rodzinne, na którym wykażesz się cierpliwością i zrozumieniem. 22 – pojawią się nowe możliwości zarobkowe. Słuchaj uważnie, o czym rozmawiają ludzie
w twoim otoczeniu! Po 15. zadbaj o kręgosłup. Inaczej da ci się we znaki.

Sprawdź horoskop czy do siebie pasujecie! Poznaj horoskop dla par!

 

Jak zrobić saszetki zapachowe do butów – DIY
SKOMENTUJ (57)
KOMENTARZE (57)
edyta/
Jak tu wierzyć, ciągłe podtrzymywanie na duchu, że prywatnie będzie lepiej a jest jedna wielka katastrofa ... Wszystkim wokół się udaje, ale mi nie ... Po prostu smutne ...
Eva/4 miesiące temu
Czytam horoskop dla ryb na maj, a w horoskopie mowa o kwietniu. Żenada, to jakieś przedruki z innych lat.
mpni/5 miesięcy temu
A mi sie wszystko sprawdziło nie do wiary!!
POKAŻ KOMENTARZE (57)