Horoskop miesięczny na grudzień

Niespodziewany awans czy nowa miłość? Sprawdź swój horoskop miesięczny na grudzień 2016!

/ miesiąc temu
fot. FREE/kolaż: Polki.pl

Horoskop miesięczny mówi o tym, co wydarzy się w ciągu kilku kolejnych tygodni w sferze miłosnej i zawodowej. Warto go sprawdzić zawsze przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca, żeby wiedzieć, co przygotowały dla nas gwiazdy. Tym bardziej, że nie zawsze są to dobre wiadomości.

Zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj swój horoskop!

Horoskop miesięczny na grudzień 2016

Skorpion 24.10-22.11

Otrzymasz ciekawą propozycję zawodową. Poważnie ją rozważ. 2–9 – najlepszy moment na zabiegi pielęgnacyjne. Brak koncentracji, rozdrażnienie i roztargnienie miną po 15 grudnia. Po 20. więcej czasu poświęć partnerowi i rodzinie. Pracujesz przy biurku? Nie lekceważ bólu pleców, rób ćwiczenia odciążające kręgosłup.

Przeczytaj swój horoskop na jesień!

Strzelec 23.11-21.12

Rodzina i miłość:  W uczuciach stabilizacja. Partner, wyczerpany pracą, chętnie odda ci ster rodzinnego życia. To świetna okazja, by przejąć  inicjatywę i zrealizować własny plan. Do dzieła!
Zdrowie: Nadmiar obowiązków sprawi, że po 20 grudnia zaczniesz odczuwać zmęczenie. Nie zapominaj o odpowiedniej ilości snu oraz relaksie.
Praca i finanse: Początek miesiąca to dobry moment na inwestycje. Decyzje zawodowe odłóż na koniec grudnia. Ktoś lub coś sprawi, że spojrzysz na swoją karierę z innej perspektywy.

Koziorożec 22.12-20.01

Święta zaplanuj na początku grudnia. Później może zabraknąć ci na to czasu! Przed 15. do spraw związanych z rodziną i partnerem będziesz podchodzić bardzo emocjonalnie. Przyda się chwila wyciszenia, bo po 16. powinnaś zająć się kwestiami zawodowymi. 18–21 unikaj podróży. Koniec miesiąca może zepsuć ci przeziębienie.

Koniecznie sprawdź swój horoskop tygodniowy!

Wodnik 21.01-19.02

To najlepszy czas dla miłości. Szczególnie dla par z dłuższym stażem. 8-13 uporaj się ze wszystkimi zaległościami w pracy. Świątecznymi przygotowaniami zajmij się po 16., wcześniej wszystko będzie ci lecieć z rąk. Święta umili ci wizyta przyjaciół. Dobry nastrój okaże się najlepszym lekarstwem na wszelkie dolegliwości.

Ryby 19.02-20.03

Grudzień rozpocznie się burzliwie. Głównie z powodu spraw zawodowych. Jak ognia unikaj sporów, a 9 grudnia sprawy zaczną się normalizować. Po 15 nic już nie zakłóci świątecznej atmosfery. Jeśli chcesz spędzić sylwestra inaczej niż dotychczas, zrób to,
a uszczęśliwisz partnera! Biesiadując, nie przeciążaj układu pokarmowego.

Baran 21.03 – 20.04

Przed tobą bardzo udany miesiąc! Pełna zapału 2-12 bez trudu zrealizujesz plany. W połowie grudnia sprawdzisz się w roli rodzinnego mediatora i pogodzisz zwaśnione strony. W pracy miłe spotkanie, a po 18. niespodzianka.  Po świętach zwolnij. Wyśpij się, naładuj baterie i... zadbaj o przesuszoną skórę.

Byk 21.04-20.05

Spokój mogą zakłócić ci sprawy urzędowe. Zajmij się nimi 5-8, a wszystko pójdzie gładko. 9–16 – spadnie ci na głowę mnóstwo obowiązków w domu i pracy. Po 17. znajdź czas na relaks, inaczej zabraknie ci sił w święta. Pamiętaj o diecie i przy stole nie folguj sobie za bardzo. Koniec grudnia sprzyja bliskości w związku.

Bliźnięta 21.05-21.06

Rodzina narzeka, że wciąż jesteś zajęta? Poświęć jej więcej uwagi. 5-11 zamkniesz ważną sprawę urzędową i poczujesz ulgę. Pomyśl dwa razy, zanim odrzucisz propozycję zawodową, którą otrzymasz po 15. Może okazać się bardzo korzystna! Chcesz wyjechać na święta? Zrób to, ale chroń uszy i zatoki, inaczej infekcja gotowa.

Rak 22.06-22.07

Ważne decyzje odłóż na potem. Szczególnie jeśli dotyczą kwestii finansowych. 7-12 – uważaj na kieszenie i torebkę, zwłaszcza w zatłoczonych sklepach. Święta spędź z rodziną. Chcesz uciec w góry? Wyjazd wypali dopiero po 26. Zdrowie dopisze, nawet przewlekłe choroby pozwolą ci odetchnąć.

Dobierz kosmetyki do swojego znaku zodiaku!

Lew 23.07-23.08

Czeka cię miesiąc rodzinnych spotkań. Stare waśnie pójdą w niepamięć, o ile im na to pozwolisz. Twój związek przeżyje wzlot, zwłaszcza między 7. a 14. grudnia i pod koniec miesiąca. Stagnacja w życiu zawodowym. Jedynie w połowie grudnia wpadnie ci parę groszy. Nie bagatelizuj infekcji dróg moczowych.

Panna 24.08-23.09

Ukoisz nerwy po męczącym roku. 8-13 – zadbaj o dom. Zrób przemeblowanie albo gruntowne porządki. Po 15 zrób podsumowanie mijającego roku i plany na kolejny. Konflikt z partnerem zakończ między 17. a 20. grudnia, inaczej popsujesz sobie święta. Uważaj na urazy, szczególnie rąk lub barków.

Waga 24.09-23.10

Masz szansę spotkać kogoś wyjątkowego. O ile nabierzesz śmiałości i między 3 a 10 grudnia ruszysz się z domu. Rozważasz zmianę pracy? Decyzja podjęta do 14. okaże się strzałem w dziesiątkę. Po 18 grudnia nie szalej z zakupami. Na początku stycznia będziesz potrzebować gotówki. Zadbaj o nerki oraz płuca i oszczędzaj oczy.

Sprawdź horoskop czy do siebie pasujecie! Poznaj horoskop dla par!

Twój horoskop się sprawdza czy nie? Zostaw komentarz!

Trwa tylko 30 minut! Zobacz wyszczuplająco-modelujący trening na mięśnie brzucha
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (62)
monik/miesiąc temu
A gdzie horoskop dla bliźniąt?????
ania/miesiąc temu
liche te horoskopy, kopiowane z poprzednich lat
Mak/miesiąc temu
chore pytanie w ankiecie: "czy Wierzysz w horoskopy?" a czy pytanie: "czy WIERZYSZ z że jest słońce" albo "czy Wierzysz że Polska jest w Europie" to dobrze sformułowane pytanie? co za osły redagują ten portal masakra... a tęp.e ludki to łykają.... astrologia to matka wszystkich nauk, najstarsza z nauk Świata a debi.lki pytają: "czy wierzysz" ręce opadają....,,,, tyle pytań można zadać: "czy uważasz, że ten horoskop jest prawidłowo stworzony?" i 10000 innych.... ale nie.... oh TĘP.Y narodzie....
POKAŻ KOMENTARZE (62)