Horoskop miesięczny na styczeń

Niespodziewany awans czy nowa miłość? Sprawdź swój horoskop miesięczny na styczeń 2017!

/ 3 tygodnie temu
Horoskop miesięczny na styczeń

Horoskop miesięczny mówi o tym, co wydarzy się w ciągu kilku kolejnych tygodni w sferze miłosnej i zawodowej. Warto go sprawdzić zawsze przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca, żeby wiedzieć, co przygotowały dla nas gwiazdy. Tym bardziej, że nie zawsze są to dobre wiadomości.

Zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj swój horoskop!

Horoskop miesięczny na styczeń 2017

Skorpion 24.10-22.11

W styczniu nadejdzie dla ciebie lepszy czas i nie chodzi o to, że jest nowy rok i wszystko się zmieni. Wpłyną na to grudniowe wydarzenia. Będziesz pełna energii i zadowolona z każdej chwili. Zrozumiesz to, co jest dla ciebie najważniejsze, a odstawisz na bok całą resztę (również pracę). Poświęcisz więcej czasu na miłość i zajmiesz się swoim zdrowiem. Nie planuj, żyj chwilą, a najlepiej na tym wyjdziesz. Zagraj też w grę losową, bo w styczniu, zwłaszcza w jego drugim i trzecim tygodniu, masz szansę na dużą wygraną.

Przeczytaj swój horoskop na jesień!

Strzelec 23.11-21.12

Nie obwiniaj wszystkich wokół za swoje niepowodzenia. Zrozum w końcu, że za to, co dzieje się w twoim życiu, odpowiadasz przede wszystkim ty. Styczeń będzie dobrym czasem, żeby wziąć się w garść. Jeśli nie zaczniesz działać do 25 stycznia, zmarnujesz kolejne miesiące na życie w marazmie. Powalcz trochę o to, co ci się należy zarówno w miłości jak i w pracy.

Koziorożec 22.12-20.01

Nowy rok zacznie się spokojnie. Żadnych niespodzianek – ani tych pozytywnych, ani negatywnych. Za to w drugiej połowie miesiąca możesz się spodziewać dużych zmian. Będą związane z pracą albo dalekim wyjazdem. Nie zapieraj się rękami i nogami. Pamiętaj, że czasem warto zaryzykować, wyjść ze swojej bezpiecznej skorupy i spróbować czegoś nowego. Bo tylko w ten sposób masz szansę na jakieś zmiany.

Koniecznie sprawdź swój horoskop tygodniowy!

Wodnik 21.01-19.02

W styczniu uważaj na to, co mówisz, bo możesz niepotrzebnie zepsuć to, co budowałaś ze swoją drugą połową przez długi czas. Emocje są czasem silne, ale nie zawsze warto dawać się im ponosić. W pracy możliwe konflikty z koleżanką, ale jak szybko się pojawią, tak szybko się skończą. W ostatnim tygodniu stycznia masz szansę na dużą wygraną. Szkoda, żebyś nie spróbowała swojego szczęścia w grze losowej.

Ryby 19.02-20.03

Zmień nastawienie, a wszystko też się zmieni. Jeśli będziesz negatywnie nastawiona, nie uda ci się to, co sobie zaplanowałaś. W drugiej połowie stycznia możesz mieć poważną rozmowę z szefem. Jeśli skończy się ona zwolnienie z pracy, nie załamuj się. Kiedy jedne drzwi się zamykają, otwierają się inne. To będzie dla ciebie szansa na zmianę branży. Koniecznie wybierz się w styczniu na podstawowe badania kontrolne.

Baran 21.03 – 20.04

Nie obrażaj się na cały świat, bo to nie on jest winien tego, na jakim etapie życia jesteś, tylko ty sama. Pamiętaj, że nie musisz robić tego, na co nie masz ochoty. Jeśli nie odpowiada ci praca, poszukaj innej. Może już wystarczy męczenia się na stanowisku, którego masz dosyć? Nie ta jedna jest firma w twoim mieście. W miłości będzie bardzo namiętnie, zwłaszcza pod koniec miesiąca.

Byk 21.04-20.05

W styczniu skup się na tym, co jest dla ciebie ważne. Życie samymi obowiązkami, to nie jest prawdziwe życie. Odpowiedz sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcesz i zacznij to realizować zamiast się nad sobą użalać. Pod koniec stycznia ktoś może cię sprowokować do tego, żebyś powiedziała za dużo, co z pewnością nie wyjdzie ci na dobre. Poświęć więcej czasu rodzinie.

Bliźnięta 21.05-21.06

Styczeń nie będzie dla ciebie najlepszym miesiącem. Możesz poczuć wypalenie i ogólne zmęczenie. Nie podejmuj wtedy pochopnych decyzji, bo możesz tego żałować. Poczekaj aż ten okres minie i będziesz mogła spojrzeć na wszystko obiektywnie. Tylko miłość będzie umiała podnosić cię chwilowo na duchu. W pracy szykują się zmiany – dla ciebie na lepsze. Nie przegap tego. Zadbaj też o swoje serce. Warto je zbadać przed nadejściem lutego.

Rak 22.06-22.07

Jeśli czekasz na wielką miłość, możesz zacząć się rozglądać, bo jest gdzieś obok ciebie, ale niewiele brakuje, żebyś ją przeoczyła. Pomyśl też o oszczędzeniu części pieniędzy, bo pod koniec miesiąca mogą ci się bardzo przydać. Styczeń to najlepszy czas, żeby zadbać o zdrowie. Umów się do lekarza, bo za długo z tym już zwlekasz. To już ostatni dzwonek.

Dobierz kosmetyki do swojego znaku zodiaku!

Lew 23.07-23.08

Zapomnij na chwilę o tym, co ty chcesz, a zajmij się tym, czego chcą twoi najbliżsi. Spędźcie razem trochę czasu. Jeśli jesteś samotna, masz szanse poznać kogoś ciekawego, ale nie licz na to, że to będzie miłość na całe życie. Zachowaj dystans. W pracy pod koniec stycznia możliwe nieporozumienie, na którym ucierpisz. Pamiętaj, żeby wszystko odkręcić.

Panna 24.08-23.09

Twoje plany powoli się realizują, ale okazuje się, że nie wszystko wygląda tak, jak to sobie wyobrażałaś. Jesteś trochę zawiedziona. W miłości możesz spodziewać się gorszych dni w połowie stycznia. Najlepiej będzie, jeśli przeczekasz je w miarę spokojnie. W pracy nie odpuszczaj, mimo że nie masz zbyt dużo energii. W styczniu szef będzie obserwował twoje zaangażowanie.

Waga 24.09-23.10

Zwracaj uwagę na to, co mówisz. To, co osobiste, zachowaj dla siebie, bo ktoś może niektóre informacje wykorzystać przeciwko tobie. W styczniu skup się na swoim zdrowiu. Nie zapominaj też o swojej drugiej połowie. Będzie miała trudny okres, a z twoim wsparciem na pewno łatwiej jej będzie przez to wszystko przejść.

Sprawdź horoskop czy do siebie pasujecie! Poznaj horoskop dla par!

Twój horoskop się sprawdza czy nie? Zostaw komentarz!

Odżywka do włosów z olejkiem arganowym i sokiem z grejpfruta DIY
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (62)
/2 miesiące temu
A gdzie horoskop dla bliźniąt?????
/2 miesiące temu
liche te horoskopy, kopiowane z poprzednich lat
/2 miesiące temu
chore pytanie w ankiecie: "czy Wierzysz w horoskopy?" a czy pytanie: "czy WIERZYSZ z że jest słońce" albo "czy Wierzysz że Polska jest w Europie" to dobrze sformułowane pytanie? co za osły redagują ten portal masakra... a tęp.e ludki to łykają.... astrologia to matka wszystkich nauk, najstarsza z nauk Świata a debi.lki pytają: "czy wierzysz" ręce opadają....,,,, tyle pytań można zadać: "czy uważasz, że ten horoskop jest prawidłowo stworzony?" i 10000 innych.... ale nie.... oh TĘP.Y narodzie....
POKAŻ KOMENTARZE (59)