Horoskop na sierpień

Niespodziewany awans czy nowa miłość? Sprawdź swój horoskop miesięczny na sierpień 2016!

/ przedwczoraj
fot. FREE/kolaż: redakcja

Bliźnięta 21.05 - 21.06

Uwierz w swoje możliwości! Dzięki temu inni nie będą tobą manipulować. Ktoś zaskoczy cię propozycją wspólnego wyjazdu. Nie odmawiaj, bądź otwarta na nowe uczucie. 5 – masz szansę odkryć jakąś tajemnicę. Uzupełnij niedobory żelaza i zbadaj serce. 3-7 - pilnuj portfela i dokumentów.

Byk 21.04 – 20.05

Czas zawalczyć o swoje marzenia. Czeka cię wspaniały prezent od kogoś bliskiego. Samotne Byki zostaną nagle ugodzone strzałą Amora. 1-4 
– mogą męczyć cię bóle głowy. 6 – dobry moment na rozmowę o awansie. W III dekadzie sierpnia uważaj, by ktoś nie stanął ci na drodze do sukcesu.
 

Horoskop na lato 2016

 

Rak 22.06-22.07

 
Czeka cię miły wypad na łono natury. Wyeksponuj swoje atuty, a ukochany nie przejdzie obojętnie... Sierpień poświęcisz bliskim. 3-7 – nie zaciągaj zobowiązań finansowych. W pracy pokażesz, co potrafisz i zostaniesz doceniona. 15-17 – poczujesz osłabienie. Zbadaj krew i zadbaj o kręgosłup.

Lew 23.07 - 23.08

W I dekadzie sierpnia zakończą się troski i konflikty, a ty poczujesz się szczęśliwa i bezpieczna. Jakby tego było mało, ktoś bliski zaskoczy cię wspaniałym prezentem. Będziesz czuć się świetnie i doskonale wyglądać. Nie przemęczaj się, pozwól odpłynąć stresom w siną dal... Poszukaj informacji, dzięki którym będziesz mogła udowodnić pracodawcy, że jak dobra jesteś w tym, co robisz. Masz szansę na premię, która podreperuje domowy budżet.

Panna 24.08 – 23.09

Zrelaksuj się u fryzjera lub kosmetyczki. Dbanie o wygląd się opłaci. Sierpień obfitować będzie w chwile sprzyjające miłości i bliskości. Na randkę wybierz się do teatru lub opery.  8-10 – czeka cię wizyta u specjalisty. Czas przejść na lekką dietę. Znajoma osoba poprosi cię o pożyczkę. Pamiętaj o podpisaniu umowy!
 

Horoskop miłosny na 2016 rok

 

Waga 24.09 – 23.10

Twoje sprawy utkną w martwym punkcie. Na szczęście, miłość cię nie zawiedzie. 3-9 – weź urlop i razem ucieknijcie z miasta. Blisko natury szybko naładujesz baterie. 9-12 – bierz udział w konkursach, masz szansę wygrać wycieczkę! 28 -29 – nie planuj żadnych spotkań, ważne decyzje odłóż na potem.

Skorpion 24.10 – 22.11

Bądź roztropna, nie ryzykuj bez potrzeby. 13 – to szczęśliwy dzień dla miłości. Odłóż na bok troski, by wspólnie z ukochanym cieszyć się  życiem. 3-9 – uważaj na zranienia, złamania i zwichnięcia. W połowie miesiąca będziesz musiała się skupić na sprawach administracyjnych. Niestety, co się odwlecze, to nie uciecze.

Strzelec 23.11 – 21.12

Uważnie pochyl się nad dokumentami, szczególnie nad nowymi projektami i umowami. Jesteś w związku? Czeka was radosny okres wspólnych twórczych działań. Singielki drugą połówkę mogą spotkać na imprezie. 2-4 
– dowiesz się o ciąży kogoś z twojego otoczenia. 9 -10 – poświęć się pracy i karierze. To nie czas na odpoczynek!
 

Chiński horoskop dla mamy

Koziorożec 22.12 – 20.01

Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu. Ktoś próbuje sprowadzić cię na złą drogę. Nie pozwól na to! Odezwie się do ciebie dawna miłość. Zanim odpowiesz, zastanów się, czy warto. 2-4 – zadzwoń do bliskich i wyciągnij rękę na zgodę. 5-6 – zadbaj o skórę i unikaj słońca. Inaczej doznasz niebezpiecznych i nieestetycznych poparzeń!
 

Wodnik 21.01 – 19.02

Ktoś będzie usilnie chciał ci pomóc, ale ty lubisz nieżalezność, więc z oferty nie skorzystasz. Pamiętaj, że nie wszystko trzeba robić samemu. Uśmiechnij się, a znów poczujesz się kochana. 3-4 – planety mogą zaburzyć twoją czujność, uważaj na nieuczciwych ludzi. 8-10 – postaw na lekkostrawne posiłki, w mig odzyskasz energię.
 

Ryby 19.02 – 20.03

Otrzymasz wsparcie od osoby bliskiej sercu. W stałych związkach odżyje namiętność. Jesteś singielką? Otwórz się na miłość, która właśnie ku tobie zmierza. 2-8 – poświęcisz na pomoc innym. 30-31 – to czas na wyciszenie i medytację. Potrzebujesz odpoczynku od zgiełku. Remedium na twoje dolegliwości okaże się pływanie.

Baran 21.03 – 20.04

Całe lato będziesz pełna sił i wigoru. Czekają cię liczne spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół. Uważnie wybieraj adoratorów! 9 – dobry dzień na randkę. 22 i 23 – zadbaj, abyś została sprawiedliwie oceniona za wyniki w pracy. Może doskwierać ci ból gardła. Nie przeciążaj strun głosowych.

 

SKOMENTUJ (56)
Śmietanowiec z galaretką - Kasia gotuje z Polki.pl
KOMENTARZE (56)
Eva/3 miesiące temu
Czytam horoskop dla ryb na maj, a w horoskopie mowa o kwietniu. Żenada, to jakieś przedruki z innych lat.
mpni/4 miesiące temu
A mi sie wszystko sprawdziło nie do wiary!!
l.g diablica /6 miesięcy temu
co za ból główy jeszcze lwica geprdzia i tygrysia zagrniczna nie miła ? ten atak bólu mocnego jest nie do wytrzymania ! co za ból idę na kolację z tymi znajomościami absolunie nie rozumię ,że spotkam kogoś przypadkowo ! idę na kolację co za ból ale i tak jestem twarda nawet mocny cios bym zniosła ale muszę się położyć za bardzo mocny i to mocny bardzo ból glówy jak by moja głowa chciała rozsadzic ! juz nie wiem co pisze
POKAŻ KOMENTARZE (56)