Sny o pieniądzach

Pieniądze w życiu każdego człowieka mają dość duże znaczenie, dlatego pojawiają się również w jego snach. Ich symbolika jest jednak dość trudna do odczytania, ponieważ zależy od kwoty, jaka się śni oraz od kontekstu, w jakim występują pieniądze. Zobacz, co mogą oznaczać Twoje sny o pieniądzach.

Sny o pieniądzach pojawiają się w różnych odmianach. Jeżeli znajdujemy we śnie monety w pobliżu jakiejś osoby, oznacza to, że osoba ta nie dostrzega pewnego faktu, który ma dla nas duże znaczenie. Jeżeli moneta jest srebrna, może chodzić o wartości kobiece. Należy zwrócić również uwagę na ilość znalezionych monet. Fakt ten może bowiem zupełnie zmienić znaczenie marzenia sennego.

Zobacz także: Co oznaczają liczby we śnie?

Niekiedy sen mówi o tym, że nasz partner ukradł nam pieniądze, co wydaje nam się raczej niemożliwe w rzeczywistości. Może to oznaczać, że w realnym życiu za dużo czasu mu poświęcamy, za bardzo zaangażowaliśmy się w związek, który nie jest tego wart.

Zobacz także: Co znaczy, jeśli śni mi się testament?

Powszechne jest stwierdzenie, że sny o pieniądzach są korzystne. To prawda, bo jeśli w marzeniu sennym znajdujemy pieniądze lub otrzymujemy je od kogoś, oznacza to najczęściej sukcesy, energię wewnętrzną i szczęście.

Wzruszajacy jak "Braveheart", wbijający w fotel jak "Pasja". Nowy film Mela Gibsona niebawem w kinach
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (20)
~annonnimm/2 lata temu
Mi śniło się że otrzymałam od koleżanki miliony EURO!!€€€
~noname/2 lata temu
Mi się śniło że zajebałem w lombardzie 100 zł z jakieś półki czy tam ubrania i potem drugą.
~gość/3 lata temu
snilo mi sie ze mialam kupe pniedzy wstaje ale tu kupa byla ale od psa cha
POKAŻ KOMENTARZE (20)