Sennik

Sennik: co oznacza zdrada we śnie?

Sennik: zdrada - co oznacza we śnie? Czy ma znaczenie, w jakim kontekście się pojawia? Dowiedz się, jaka jest symbolika zdrady w marzeniu sennym!

Sennik: co oznacza zdrada we śnie?

Zdrada to znak, który może wyrażać podświadome niezadowolenie z obecnego związku.

Najczęstsze znaczenia snu:

  • Ktoś nas zdradza - obraz kłopotów, jakie przeżywamy w naszym związku, nieufności jaką żywimy w stosunku do partnera, strachu przed jego odejściem.
  • My zdradzamy naszego partnera - fantazja seksualna, chęć spróbowania we śnie smaku czegoś zakazanego, przekroczenia granicy, naruszenia tabu, w innym znaczeniu sen taki będzie po prostu mówił o tym, że nie darzymy szczerym uczuciem osoby, z którą jesteśmy, pragniemy czegoś nowego, ale jednocześnie boimy się wyrazić nasze uczucia, aby nikt nie został przez nas skrzywdzony, nie odchodzimy, bo boimy się konsekwencji swego czynu.

Sennik: zdrada we śnie może mieć różne znaczenia. Wszystko zależy od tego, czy to ty zdradzasz czy ktoś zdradza ciebie. Trzeba też wziąć pod uwagę to, kim jest osoba, z którą dopuszczasz się zdrady we śnie.

Sen o zdradzie z pewnością może wyprowadzić z równowagi, zwłaszcza jeśli ma się podobne podejrzenia wobec swojego partnera, przyjaciela albo kogoś z rodziny. Podobno zdrada najczęściej prześladuje w snach osoby duchowne, kierowników firm oraz tych, którzy się jej się dopuścili.

Sennik: znaczenie zdrady

Skupimy się jednak na tym, co podobny znak może oznaczać, jakie niesie ze sobą przesłanie.

Wybaczyć zdradę - czy to w ogóle możliwe?

Jeśli we śnie to osoba śniąca dopuszcza się zdrady, to jest to zapowiedź bardzo poważnych kłopotów. W twoim życiu dzieje się dużo złego, cierpisz i odczuwasz ból, jednak twoja sytuacja może się niestety tylko pogorszyć. Możliwe, że jest to związane z działaniami, które podjąłeś albo wręcz odwrotnie – z brakiem działania z twojej strony. Tak czy inaczej – przygotuj się na poważne kłopoty, które będziesz musiał przetrwać.

Ważne z kim zdradzasz we śnie

Ważne jest też, z kim zdradzasz swojego partnera/swoja partnerkę. Jeśli z osobą, której nie znasz, to zapowiedź, że wkrótce na twojej drodze pojawi się ktoś, kto całkiem zmieni twoje życie. Osoba ta faktycznie zawróci ci w głowie, trudno ci będzie oprzeć się jej urokowi. Pytanie tylko, czy będziesz potrafił?

Jeżeli będzie to osoba starsza od ciebie – w życiu nie masz opoki oraz poczucia bezpieczeństwa, brakuje Ci kogoś, kogo mogłabyś zapytać, poradzić się, czy też przytulić się albo ukryć się w jego ramionach.

Może też się zdarzyć, że osobą tą będzie ktoś z twojego rodzeństwa. To zły omen. Czekają cię problemy w rodzinie.

Sennik: zdrada - jesteś jej ofiarą

Jeżeli jednak w tym śnie, to ty jesteś osobą zdradzoną, możesz odetchnąć pełną piersią. Twoje smutki powinny już niedługo zniknąć. Sprawy, które od jakiegoś czasu nie pozwalały ci spać rozwiążą się w jakiś sposób, czy to niezależnie czy też zależnie od ciebie. Najważniejsze będzie to, że świat znowu wyda ci się piękny.

Sny erotyczne - co oznaczają?