Co oznacza jeśli śni mi się dziecko?

Czy ostatnio w Twoim śnie pojawiła się postać dziecka? Jakie ono było, co się z nim działo? Wszystkie te szczegóły odgrywają istotną rolę w interpretacji Twojego snu. Sprawdź, co oznacza dziecko we śnie!

fot. Fotolia

Dziecko we śnie z reguły symbolizuję podświadomą chęć zmiany drzemiącą w śniącym, zmiany, z której on często może sobie nawet nie zdawać sprawy. Jest to znak, że pragniemy dokonać w naszym życiu poważnych zmian, chcemy wkroczyć na nowy tor, gdyż ten obrany nie spełnia w pełni naszych oczekiwań, jest niedobry albo po prostu okazał się nietrafiony. Każdy z nas popełnia w życiu błędy, więc podejmuje też i często błędne decyzje. Jeśli więc w naszym śnie pojawia się postać dziecka, może to być znakiem potrzeby zmiany. Jednak taka interpretacja zależy od wielu innych czynników, które należy wykluczyć podczas analizy snu.

Zobacz także: Sen proroczy

Obraz dziecka może bowiem także oznaczać coś zgoła innego. Może to być dziecko obce albo my sami jako dziecko. Znak niedojrzałości w życiu, która może przejawiać się na wielorakie sposoby i może dotyczyć różnych sfer naszego życia. Jednak koniec w końcu jest to symbol tego, że nie potrafimy zachowywać się rozsądnie czy też odpowiedzialnie, czy to w rodzinie czy w kontaktach z kochankiem/kochanką.

Jeśli w swoim śnie ujrzysz chude dziecko, możesz spodziewać się w niedługim czasie pewnych problemów materialnych. Przeciwnym znakiem jest tłuste dziecko – zapowiedź dobrych czasów i powodzenia w interesach. Także radosne dziecko to dobry znak.

Zamordowanie dziecka we śnie to zły omen. Możliwe, że w swoim życiu robisz rzeczy, które są nie do końca zgodne z prawem albo powszechnie przyjętymi niepisanymi prawami. Jeśli nadal będziesz tak postępować przysporzysz sobie problemów, które na zawsze mogą odmienić Twoje życie. Sam będziesz jednak sobie winny.

Zobacz także: Kalkulator dni płodnych

Rozpatrując ten symbol warto także spojrzeć na znak „poród”, który także bezpośrednio wiąże się z postacią dziecka. Samo urodzenie dziecka jest najczęściej odczytywane jako coś pozytywnego, niosącego dobre zmiany. Jednak jeśli bliżej przyjrzymy się terminowi „poród” okaże się, że nie zawsze tak jest. Narodziny syna to faktycznie dobry znak, jednak już przyjście na świat córki to zapowiedź kłopotów i rozczarowań. Urodzenie zaś martwego dziecka zapowiada śmierć w bliskim śniącemu otoczeniu.

Tym utworem Natalia Przybysz przyznała się do aborcji. Posłuchaj
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (18)
lenka/miesiąc temu
Od jakiegoś czasu śni mi się drugie dziecko. Sny bywają różne: czasami to przedszkolak, czasami jestem w ciąży, a czasami to bobas. W niektórych snach twierdze, że mam dwoje dzieci. W rzeczywistości mam 1 dziecko i nie rozumiem co te sny znaczą
Ktoś/miesiąc temu
Śniła mi się mała dziewczynka ale dopiero na sam koniec. Generalnie jakiś tam zwykły sen którego i tak nie pamiętama potem wyskoczyła mi mała dzięwczęca twarzyczka szepcząc jakby krzykiem He is back albo He is here. szybko sie obudziłem
~Iwka/10 miesięcy temu
Śniło mi się że opcinalam własnemu dziecku palce ale nie było krwi
POKAŻ KOMENTARZE (18)