POLECAMY

Horoskop na jesień 2016

Sprawdź swój horoskop na jesień 2016 i dowiedz się, co przygotowały dla ciebie gwiazdy!

/ 11 miesięcy temu
Horoskop na jesień 2016 fot. FREE/Fotolia/kolaż: redakcja

Horoskop na jesień 2016 może cię zaskoczyć! Sprawdź, czy układ planet będzie dla ciebie korzystny! Dowiedz się, co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych tygodni!  Poznaj prognozę przygotowaną specjalnie dla twojego znaku zodiaku!

Poznaj swój horoskop tygodniowy!

Baran 21.03-20.04

Jesień będzie dla ciebie czasem dużych wyzwań zarówno w sferze zawodowej, jak i uczuciowej. Musisz wziąć się w garść i walczyć o swoje. Pamiętaj o innych, ale nie rezygnuj z tego, o czym marzysz. Ze zdrowiem nie powinno się dziać nic złego.

Byk 21.04-20.05

Jesień nie powita cię zbyt optymistycznie, ale nie załamuj się. Już po miesiącu wszystko zacznie się układać. Wkładaj tylko więcej pracy w związek, żeby później nie żałować, że wszystko skończyło się inaczej, niż chciałaś. Jeśli chodzi o zdrowie, to nie zaniedbuj niewinnych z pozoru objawów.

Bliźnięta 21.05-21.06

Jaki początek jesieni, taki koniec. A początek zapowiada się dla ciebie bardzo korzystnie. W pracy same sukcesy. W miłości nic złego nie będzie się działo. To dobry czas, żeby zagrać w grę losową. Masz duże szanse na wygraną. Po wspaniałym początku jesieni nadejdą gorsze dni, ale musisz być dobrej myśli, bo nie potrwa to dłużej niż miesiąc.

Rak 22.06-22.07

Jesień będzie początkiem dobrych zmian. Czeka cię nowa praca albo stanowisko. To będą zmiany na lepsze. Będziesz zadowolona. Jeśli planujesz kupić jesienią samochód albo mieszkanie, przemyśl swoją decyzję kilka razy, żebyś później nie żałowała. Nie zapominaj o swoim zdrowiu. Jedzenie smakołyków na pewno nie wyjdzie ci na dobre.

Sprawdź swój horoskop chiński

Lew 23.07-22.08

W pierwszej połowie jesieni poczujesz przypływ energii. Będziesz chciała w końcu spełnić jedno ze swoich największych marzeń. Jeśli będziesz się trzymać swojego planu, pomimo przeciwności losu, na pewno ci się to uda. W miłości będziesz musiała wykazać się wyrozumiałością i dużą cierpliwością. Jeśli chodzi o zdrowie, to uważaj na stawy.

Panna 23.08-22.09

Tegoroczna jesień szykuje dla ciebie wiele niespodzianek i to nie tylko dobrych. Musisz nastawić się na kilka niepowodzeń. Z czasem jednak stwierdzisz, że wyszło ci to na dobre, mimo że początkowo widziałaś wszystko w czarnych barwach. Jeśli jesteś samotną Panną, Nie licz na zbyt wiele. Na wszystko potrzeba czasu. Na znalezienie odpowiedniego partnera też. Nie przesadzaj ze sportem. Wszystko jest dobre w odpowiednich dawkach.

Waga 23.09-22.10

Pierwsza połowa jesieni będzie wymagać od ciebie dużo cierpliwości, zwłaszcza jeśli chodzi o twojego partnera. W pracy, jeśli przetrwasz te najcięższe chwile, czeka cię nagroda. Uważaj tylko na plotki. Nie zajmuj się nimi, bo nie wyjdzie ci to na dobre. Nie zapominaj o badaniach okresowych i podbudowaniu odporności.

Skorpion 23.10-21.11

Tegoroczna jesień będzie się wiązała z chęcią dużych zmian. Będziesz przemęczona pracą. Poczujesz, że czas spróbować czegoś nowego, innego, lepszego. To dobry okres, żeby zacząć wysyłać CV. Jest duża szansa, że trafisz na wymarzonego pracodawcę i na pracę, w której będziesz się spełniać. Samotne skorpiony powinny częściej wychodzić ze znajomymi. To na pewno zwiększy ich szanse na znalezienie drugiej połowy. Nie zapominaj o swoim zdrowiu, zwłaszcza o swoim kręgosłupie.

Poznaj swój horoskop miłosny!

Strzelec 22.11-21.12

Jesień zacznie się od kilku konfliktów z najbliższymi. Możesz chodzić przygnębiona. Będziesz potrzebowała odpoczynku. Pomyśl o dniu tylko dla siebie. Weź wolne i zrób to, na co od dawna miałaś ochotę. Jeśli to długa, ciepła kąpiel i gorąca czekolada pod kołdrą, nie wahaj się. Jeśli wolisz wyjść na zakupy, zrób to. Wydaje się, że to tylko jeden dzień, ale naprawdę doda ci energii. W miłości nie będzie dużych zmian. Pod koniec jesieni spodziewaj się rewolucji w życiu. Przed nadejściem 2017 roku zrób wszystkie niezbędne badania.

Koziorożec 22.12-19.01

Jesień nie wprowadzi w twoim życiu diametralnych zmian, ale nie oznacza to, że nic nie będzie się działo. Uważaj na rogate znaki zodiaku, bo mogą wprowadzić zamieszanie w twoim życiu. Poświęć więcej czasu partnerowi. Pomyślcie o jakimś wyjeździe. To dobrze wam zrobi. W pracy nie licz na premię. Pomyśl o swoim zdrowiu i pamiętaj, że co za dużo, to niezdrowo.

Wodnik 21.01-18.02

Początek jesieni cię zaskoczy. Spotkasz kogoś, kogo się nie spodziewasz. Wprowadzi on w twoim życiu trochę zmian, niekoniecznie na lepsze. Z rodziną nie spieraj się o drobiazgi, bo nie warto. Pomyśl o rozwoju osobistym. Może jakiś kurs? Jesień nie będzie dobrym czasem na rozmowy o podwyżce. Będzie jednak sprzyjający, jeśli chodzi o zdrowie. Jak będziesz o siebie dbać, żadne choroby cię nie dopadną!

Ryby 19.02–20.03

Jesienią zakończysz ważny etap w swoim życiu i rozpoczniesz nowy. Z jednej strony będzie to lepszy okres, z drugiej gorszy. Pamiętaj, że każdy kij ma dwa końce. Nie podejmuj pochopnych decyzji, bo możesz stracić dużo pieniędzy. Uważaj na słowa, które kierujesz w stronę partnera. Możesz go nieświadomie zranić. Jesienią warto pomyśleć o zmianie diety!

Horoskop na jesień 2016 już sprawdziłaś i chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasze inne horoskopy na ten rok!

Sprawdź swój horoskop na ten miesiąc!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
ze co nas czeka adorator ! damy niemeickie juz tylu adroatorów do reki mieli ze odpadli wszyscy i begania nie wytrzymali az sie zasapali myslelismy ze zawalu dostną jeszcze trafi ich odwiesc do szpitala ale odzyli całe szczescie ,strachu nam napedzili kretyni! za mało się strali nie blyi pracowici ,słodcy i kulturalni nie dokonca
/2 lata temu
mój horoskop na jesień mi się poodoba :D
/2 lata temu
mój horoskop na jesień 2015 mi sie podoba :D