Horoskop miłosny na 2016 rok

Co wydarzy się w twoim życiu w sferze miłosnej w 2016 roku? Czy masz szansę na prawdziwe uczucie? Przeczytaj nasz horoskop miłosny!

/ 6 miesięcy temu

fot. Fotolia

Baran (21.03 – 20.04)

Będzie to dla związku, w którym jesteś rok bardzo trudny. Trochę się pogubisz, nie będziesz czuła zrozumienia i akceptacji. Zaczniesz zastanawiać się nad tym, czy ten mężczyzna, z którym jesteś, to ten właściwy. Będą cie nachodziły myśli związane ze zmianą partnera, ale nie podejmuj pochopnych decyzji. Twoje wewnętrzne rozbicie nie powinno odbijać się na związku, bo będziesz później tego żałować. Zamiast się nad sobą użalać, pomyśl o tym, żeby coś zmienić w sobie. Jeśli ty poczujesz się ze sobą dobrze, twój związek na tym zyska i znowu wszystko wróci do normy.

fot. Fotolia

Jeśli jesteś samotna powinnaś być w tym roku czujna. Może ci umknąć ktoś, z kim mogłabyś stworzyć szczęśliwy związek.

Sprzyjający miłości okres: przełom marca i kwietnia, koniec listopada.

Rada dla osób w związku: Musisz najpierw sama poczuć się szczęśliwa, żeby stworzyć szczęśliwy związek.

Rada dla singli: Czasem to, co najcenniejsze, jest tuż obok.

Polecamy: Twoje motto życiowe

Byk (21.04 – 20.05)

Jeśli jesteś Bykiem w stałym związku, możesz liczyć na wiele wspaniałych chwil. Twoje życie uczuciowe będzie kwitło, co bardzo cie zaskoczy po ostatniej monotonii. Warto wykorzystać ten czas na ponowne zbliżenie się do siebie. Możesz poczuć się znowu tak, jak wtedy, kiedy wasza miłość była w początkowym etapie. Warto wspólnie zaszaleć, zorganizować wyjazd do miejsca, które wylosujecie palcem na globusie, wybrać się do największego parku rozrywki, pojechać stopem na drugi koniec Polski. To wasz czas. Nie zmarnujcie go!

fot. Fotolia

Jeśli jesteś singielką, w pierwszej połowie roku możesz liczyć na ciekawe znajomości. Jeżeli zrezygnujesz z maski niedostępnej kobiety, przystojny mężczyzna zaprosi cię na kolację albo do kina.

Sprzyjający miłości okres: Przełom lutego i marca, początek maja.

Rada dla osób w związku: Żyj chwilą!

Rada dla singli: Nie buduj muru wokół siebie, bo zza niego nikt cię nie dostrzeże.

Polecamy: Horoskop tygodniowy

Bliźnięta (21.05 – 21.06)

Jeśli jesteś w stałym związku, większość roku upłynie ci na podejrzeniach partnera. Będziesz chciała go dyskretnie kontrolować. Będziesz się pilnie przysłuchiwała jego rozmowom telefonicznym, zastanawiała się, czy późniejszy powrót z pracy na pewno był spowodowany dużą ilością pracy czy może romansem. Z miesiąca na miesiąc będziesz coraz bardziej zdenerwowana całą tą sytuacją. W wielu przypadkach przyczyną będzie spadek poczucia własnej wartości, choć zdarzą się związki, w których ta zdrada się pojawi. Warto być zatem czujną, ale nie przesadzać. Podbuduj też swoje ego. Zadbaj o swoje ciało, zmień fryzurę na bardziej nowoczesną, zapisz się na jakiś kurs albo zrób coś innego, co doda ci pewności siebie.

fot. Fotolia

Jeśli jesteś samotna, potrwa to już niedługo. Musisz tylko wymazać z głowy wzór idealnego mężczyzny, bo z takim podejściem nigdy nikogo nie znajdziesz. Idź na żywioł. Pozwól, żeby rozwinęła się znajomość nawet z kimś, kto początkowo nie będzie w twoim typie. Często bowiem dzieje się tak, że mężczyzna na całe życie okazuje się inny niż ten z naszej wyobraźni i z czasem nie zamieniłybyśmy go na nikogo innego.

Sprzyjający miłości okres: przełom stycznia i lutego, maj i listopad.

Rada dla osób w związku: Ufaj, ale bądź czujna.

Rada dla singli: Daj się czasem ponieść fali.

Zobacz także: Jaką kobietą jesteś według numerologii?

Rak (22.06 – 22.07)

Jeśli należysz do Raków, które są w związkach, musisz wiedzieć, że rok 2016 będzie dla ciebie ciężki. Postaraj się dostrzec potrzeby partnera, nawet jeśli on głośno o nich nie mówi. Jeżeli to dla ciebie za trudne, usiądź i porozmawiaj z nim szczerze. Pojawi się bowiem wiele niedomówień i pretensji. Nie zabraknie cichych dni i kłótni, które nic dobrego nie przyniosą waszemu związkowi. Na pewno dobrze wam zrobi wspólny wyjazd, wieczory we dwoje - choćby przy gorącej czekoladzie i wspólne wyjścia. Pomyśl o tym.

fot. Fotolia

Samotnym Rakom mocniej zabije serce. Jeśli jesteś jeszcze singlem w 2016 to się zmieni. Będziesz szczęśliwa, że znalazłaś swój ideał. Niestety twój nowy partner nie będzie myślał podobnie, ale się na początku do tego nie przyzna. Może ci się wydawać, że jest w tobie zakochany po uszy, a tak nie będzie. Jednak, gdy po kilku miesiącach motyle w brzuchu będą słabsze i ten czas zauroczenia będzie powoli mijał, dostrzeżesz jak jest naprawdę. Będziesz rozczarowana i zrozpaczona, ale ktoś szybko ci pomoże otrzeć łzy. Ktoś, kogo nigdy wcześniej nie podejrzewałabyś o to.

Sprzyjający miłości okres: Druga połowa marca, lipiec oraz przełom listopada i grudnia.

Rada dla osób w związku: Bez szczerej rozmowy, nie zbudujesz silnego związku.

Rada dla singli: Kochaj, ale bądź realistką.

Polecamy: Jaki jest twój mężczyzna według numerologii?

Lew (23.07 – 22.08)

Jeśli jesteś Lwem będącym w związku, będziesz chciała zaszaleć, zwłaszcza w pierwszej połowie 2016 roku. Zaczną cię nudzić w kółko te same miejsca, które odwiedzasz z partnerem, te same zajęcia, w których wspólnie uczestniczycie, podobnie spędzane wieczory. Zapragniesz zrobić coś, czego dotąd nie robiliście. Niestety twój partner nie będzie tak pozytywnie nastawiony do tych zmian. Przyzwyczajony do monotonii może nie być zachwycony twoimi pomysłami. Z tego powodu kłótnie będą nieuniknione, zwłaszcza w połowie roku. Nie zasypuj go więc swoimi pomysłami. Dozuj je pojedynczo i w odpowiednich odstępach czasu, a na pewno się do wszystkiego przekona. Jak będziesz chciała przewrócić wasze życie do góry nogami w jednej chwili, może się wystraszyć, a nie będzie to dobre dla waszego związku.

fot. Fotolia

Samotne Lwy czeka nowy etap w życiu. Jeśli należysz do singli albo ciągle zmieniasz partnerów, możesz być zaskoczona, bo w końcu znajdziesz swoją drugą połowę. Nie stanie się to na początku roku, więc musisz być cierpliwa. Jeśli nie wystraszysz swojego potencjalnego partnera swoją wyniosłością, z pewnością stworzycie wspaniały związek.

Sprzyjający miłości okres: maj, koniec sierpnia i początek września.

Rada dla osób w związku: Postaraj się bardziej zrozumieć argumenty swojego partnera.

Rada dla singli: Nie noście głowy za wysoko, bo możecie nie zauważysz diamentu leżącego na ulicy.

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Panna (23.08 – 22.09)

Dla kobiet urodzonych pod znakiem Panny, które są w związkach, rok 2016 będzie rokiem spokoju i harmonii. W miłości możliwe tylko delikatne zawirowania, na które nie będziesz miała wpływu. Dobrze, jeśli w tym czasie zajmiesz się sobą i tym, co kochasz, a napięcie samo zniknie. Rozkładanie tego na czynniki pierwsze, może tylko zaszkodzić waszemu związkami. Poza tym w 2016 roku będziecie się cieszyć sobą i wspólnie spędzanym czasem.

fot. Fotolia

Jeśli jesteś samotną Panną, rok 2016 będzie dla ciebie rokiem trudnych wyborów. Na twojej drodze może pojawić się dwóch kandydatów, a ty nie będziesz umiała się zdecydować. W tym wypadku nie słuchaj rad innych, ale własnego serca.

Sprzyjający miłości okres: Początek marca, przełom sierpnia i września oraz grudzień.

Rada dla osób w związku: Pamiętaj, że każdy lubi być miło zaskakiwany. Nie tylko ty.

Rada dla singli: Nie łap dwóch srok za ogon, bo nigdy z tego nic dobrego nie wynika.

Polecamy: Najlepszy zawód dla ciebie

Waga (23.09 – 22.10)

Twój związek będzie wymagał trochę pracy. Mimo że w 2016 roku nie będzie się w nim bardzo źle działo, ale zauważysz kilka sygnałów ostrzegawczych. Nie narzekasz na swój związek, ale możesz w nim wiele zmienić tak, by czuć się w pełni szczęśliwa.Musisz włożyć w to trochę wysiłku, a 2016 rok będzie ci sprzyjał. Tak więc nie odkładaj niczego na później i zacznij już na początku roku. W każdym miesiącu zaplanuj coś, co pozytywnie wpłynie na wasz związek i to realizuj.

fot. Fotolia

Jeśli chodzi o miłość i przyjaźń 2016 jest rokiem zodiakalnej Wagi. Czeka cię wiele pozytywnych niespodzianek. Możliwe, że odezwie się do ciebie na portalu społecznościowym znajomy sprzed wielu lat. Dlatego, jeśli nie masz nigdzie konta, załóż je jak najszybciej i pomóż, by cie odnalazł. Naprawdę warto!

Sprzyjający miłości okres: luty i marzec, koniec lipca i grudnia.

Rada dla osób w związku: Najlepsza jest metoda małych kroków. Tym sposobem zrealizujesz wszystkie swoje plany.

Rada dla singli: Czasem warto pomóc losowi.

Polecamy: Który znak zodiaku jest najlepszy na męża

Skorpion (23.10 – 21.11)

W 2016 roku Skorpiony poczują, że ich związek zaczyna być taki, jaki sobie kiedyś wymarzyły. Wszystkie rzeczy, które kiedyś cię drażniły, zaczną znikać i to nie za sprawą twoich działań, ale samoistnie. Będziesz czuła się w związku doceniona i spełniona. Partner będzie dawał ci energię do realizowania swoich marzeń. Niekiedy spotkasz się z jego negatywnym podejściem do kilku swoich pomysłów, ale nie będzie cię do nich odwodził. Da ci wolną rękę.

fot. Fotolia

Samotne Skorpiony mają szansę na miłość, jeśli przestaną jej szukać na siłę.

Sprzyjający miłości okres: kwiecień, sierpień i początek listopada.

Rada dla osób w związku: Realizując własne marzenia, stajesz się jeszcze lepszą żoną, partnerką, kochanką.

Rada dla singli: Jeśli przestaniesz myśleć o szczęściu, samo cię znajdzie.

Polecamy: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Skorpiona?

Strzelec (22.11 – 21.12)

Twoje ciągłe czepianie się partnera, nie wróży nic dobrego. Widocznie czujesz, że się dusisz w związku i nie jesteś zadowolona z siebie, co psuje wasze relacje. Musisz zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę potrzebujesz. Powiedz to partnerowi, ale nie kłóć się przy tym i nie wyrzucaj mu jego wad. Postaw raczej na to, czego ty oczekujesz. Zapytaj, czego jemu brakuje i ustalcie wspólnie jakiś plan działania.

fot. Fotolia

Jeśli jesteś samotnym Strzelcem, w 2016 roku możesz się spodziewać strzały amora. Pojawi się ona niespodziewanie. Pamiętaj tylko, że jeśli obiektem twojej miłości będzie żonaty mężczyzna, nie daj się omamić. Pobawi się bowiem tylko twoimi uczuciami, a później wróci do żony. Ty zostaniesz wtedy ze złamanym sercem.

Sprzyjający miłości okres: marzec i początek kwietnia, przełom września i października.

Rada dla osób w związku: Jeśli chcesz odbudować związek, zacznij od siebie.

Rada dla singli: Nie każdej miłości trzeba ulegać. Czasem rozum powinien wziąć górę nad sercem.

Polecamy: Relacje pani Strzelec z innymi znakami zodiaku

Koziorożec (22.12 – 20.01)

Jeżeli jesteś w związku i spod znaku Koziorożca, to oznacza kłopoty. Nowy rok może zacząć się kilkoma scenami zazdrości. W ciągu kolejnych miesięcy sytuacja będzie się powtarzać. Chwilami zaczniesz tracić cierpliwość, bo będziesz wiedziała, że twój partner nie ma podstaw, żeby cię oskarżać o romans albo o to, że podoba ci się mężczyzna, który tak naprawdę nie jest w twoim guście. Nie warto jednak upierać się przy swoim i kłócić, bo to może sprawić, że po domu zaczną latać talerze. Najlepiej wszystko przemilczeć, a burza sama ucichnie.

fot. Fotolia

Samotne Koziorożce będą się zmagać z namolnym wielbicielem. Nie pomogą tu nawet sprawdzone metody. Jedyną metodą będzie umówienie się z namolnym znajomym.

Sprzyjający miłości okres: styczeń, koniec sierpnia i listopad.

Rada dla osób w związku: Nie warto zawsze stawiać na swoim.

Rada dla singli: Zdecydujcie się czy warto szukać miłości, a gdy się pojawi, wzbraniać się przed nią.

Polecamy: Relacje pani Koziorożec z innymi znakami zodiaku

Wodnik (21.01 – 18.02)

Wodniki w stałych związkach muszą uważać na inne kobiety, zwłaszcza spod znaku Panny i Raka, bo mogą chcieć odebrać im partnera.

fot. Fotolia

Jeśli nie masz jeszcze partnera, w drugiej połowie 2016 roku możesz się spodziewać ciekawej znajomości. Nie próbuj tym razem niczego planować. Zdaj się na los i czekaj na rozwój sytuacji, a dobrze na tym wyjdziesz.

Sprzyjający miłości okres: koniec maja, czerwiec i listopad.

Rada dla osób w związku: 2016 rok to czas, kiedy możesz pomyśleć o powiększeniu rodziny.

Rada dla singli: Ciągłe kontrolowanie wszystkiego i wszystkich nie jest najlepszym sposobem na spokojne życie.

Polecamy: Randka ze znakiem zodiaku - Wodnik

Ryby (19.02 – 20.03)

Twój spokój, zbytnie skupienie na sobie i brak entuzjazmu, może zacząć nudzić twojego życiowego partnera. Ciągłe próby zaskakiwania ciebie staną się dla niego z czasem męczące. Warto, żebyś to ty w 2016 przejęła dowodzenie. Zaskocz czymś swojego partnera. Niech pozna cię od innej strony!

fot. Fotolia

Samotne Ryby spotkają na swojej drodze ciekawego mężczyznę. Będzie uwodzicielski i bardzo przystojny. Niestety będzie również flirtował z innymi kobietami. Uważaj, żeby się nie zakochać, bo nie zagrzeje długo miejsca przy twoim boku.

Sprzyjający miłości okres: luty, przełom lipca i sierpnia, grudzień.

Rada dla osób w związku: Musisz dorzucać drewno do ogniska, bo inaczej zgaśnie.

Rada dla singli: Nie decyduj się na pierwszego lepszego mężczyznę.

Polecamy: Jakimi partnerami są osoby spod znaku Ryb?

SKOMENTUJ (11)
Sałatka z makaronem ryżowym - Kasia gotuje z Polki.pl
KOMENTARZE (11)
~kiki/8 miesięcy temu
nie dobrze muszę uważać na styczeń i luty
mogę być w niebezpieczenstwie
jadę w styczniu do niemców ,maam stracha bo na świrów natrafiam ,muszę być ostrożniejsza !
nie dobrze musze się uspokojić i pozbierać myśli
po czytać i po ogladać film
~nadia/10 miesięcy temu
jestem strzelcem a wy .......
~annna/11 miesięcy temu
Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.
POKAŻ KOMENTARZE (11)