POLECAMY

Horoskop miesięczny na maj

Niespodziewany awans, czy nowa miłość? Zobacz, co cię czeka w życiu osobistym i prywatnym. Sprawdź swój horoskop miesięczny na maj 2017!

/ 3 miesiące temu
Horoskop miesięczny na maj fot. horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny mówi o tym, co wydarzy się w ciągu kilku kolejnych tygodni w sferze miłosnej, zdrowotnej i zawodowej. Warto go sprawdzić zawsze przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca, żeby wiedzieć, co przygotowały dla nas gwiazdy. Tym bardziej, że nie zawsze są to dobre wiadomości.

Zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj swój horoskop!

Horoskop miesięczny na kwiecień 2017

Koniecznie sprawdź swój horoskop tygodniowy!

Byk 21.04-20.05

Rodzina i miłość: Przed tobą niezapomniana majówka! Da ci zastrzyk energii na cały miesiąc. Jego początek to nie czas na trudne rozmowy 
z partnerem. Wstrzymaj się z nimi do 24 maja.
Zdrowie: Na zdrowie uskarżać się nie będziesz, dobry nastrój pozytywnie wpłynie na twój organizm. Zmiany pogody mogą spowodować jednak, że będziesz odczuwać bóle głowy.
Praca i finanse: Na początku maja spadną na ciebie dodatkowe obowiązki zawodowe. Dobra organizacja pracy pozwoli ci się szybko z nimi uporać. Odkryjesz nowe sposoby zarobkowania.
twój szczęśliwy dzień: 6 maja

Baran 21.03 – 20.04

Planety zagwarantują ci dobrą formę.
Na początku miesiąca uważaj na rodzinne spory. Angażując się w konflikt możesz narobić sobie wrogów. 21-26 – dobry czas na rozstrzygnięcia zawodowe i nawiązywanie kontaktów. 23-28 – sprawy z przeszłości poróżnią cię z partnerem. Za to zdrowie cię nie zawiedzie.

Bliźnięta 21.05-21.06

Stagnacja w uczuciach i życiu zawodowym. Zamiast walczyć z wiatrakami, poczekaj na lepszy moment na zmiany. Do 14 maja uważaj na to, co mówisz w pracy. Miło zaskoczy cię niespodziewana wpłata na konto. Doceniaj starania partnera, ale po 25. miej go na oku! Zdrowie bez zastrzeżeń, ale samopoczucie w kratkę.

Rak 22.06-22.07

Jak ognia unikaj konfliktów! Inaczej w gronie bliskich nastąpią przetasowania. Czekają cię miłe chwile we dwoje. Singielki mają szansę na flirt albo romans. Ciesz się chwilą, ale nie licz na wielką miłość! 12-16 – sukcesy w życiu zawodowym. Problemów zdrowotnych nie widać, ale dietę warto zmienić na lżejszą.

Dobierz kosmetyki do swojego znaku zodiaku!

Lew 23.07-23.08

Zajmij się ogródkiem i roślinami na balkonie. Pielęgnowane przed 10. pięknie się rozrosną. Zadbaj o kontakty towarzyskie i związek. 11-19 – powodzenie 
w sprawach urzędowych i zawodowych. 19-21 – uważaj na drodze. Zatroszcz się o pęcherz, nerki i drogi moczowe. Infekcje mogą pokrzyżować ci plany.

Panna 24.08-23.09

Miesiąc zaczniesz od spotkań z przyjaciółmi. Będziesz błyszczeć 
w towarzystwie, zbierać komplementy. 7-10 – unikaj konfliktów 
z bliskimi. Po 11 maja wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wykorzystaj moment, by przeforsować swoje zawodowe cele. Aby wzmocnić florę jelitową, jedz biojogurty.

Sprawdź swój horoskop na zimę!

Waga 24.09-23.10

Poczujesz przypływ twórczej weny. Wykorzystaj ją, by przemeblować wnętrze, odświeżyć garderobę, zmienić fryzurę. Około 8. szykuje się rewolucja w życiu towarzyskim. Po 19. bądź uważna w pracy. Drobiazgi robią czasem wielką różnicę! W związku namiętnie, choć nie bez konfliktów. Zdrowie: wybierz się do stomatologa.

Skorpion 24.10-22.11

Dobry miesiąc dla spraw zawodowych. Po 6. wykaż się refleksem. Taka okazja może się nie powtórzyć! Po 14. więcej czasu poświęć partnerowi, którego potrzeby zeszły na boczny tor. Masz budżet na naprawę sprzętu AGD? Teraz może się przydać! Korzystaj ze słońca, bo na twój gorszy nastrój wpływ może mieć niski poziom witaminy D3.

Sprawdź horoskop czy do siebie pasujecie! Poznaj horoskop dla par!

Strzelec 23.11-21.12

Odzyskasz kondycję fizyczną i psychiczną. Zrealizujesz plany, na które wcześniej brakowało ci środków. Teraz się znajdą! 16-22 – dobry czas dla związku i przyjaźni. Na niwie zawodowej gwiazdy zachęcają do eksperymentowania i słuchania rad osób młodszych od ciebie. Na weekend 
26-28 – zorganizuj wyjazd tylko we dwoje. Zadbaj o kręgosłup.

Koziorożec 22.12-20.01

Miesiąc przywitasz w dobrym nastroju. Czekają cię romantyczne chwile we dwoje i miłe spotkania z przyjaciółmi. Urzędowe pismo otrzymane po 7. spowoduje bolesne zderzenie z rzeczywistością. Jak najszybciej to wyjaśnij! 12-18 – zwolnij tempo, po 23. zaplanuj wakacyjny budżet. Uważaj na skaleczenia. Skóra będzie goić się wolniej.

Wodnik 21.01-19.02

Będziesz tryskać pozytywną energią. Do połowy maja robota będzie palić ci się w rękach. Po majówce nadejdzie dobry moment na zmianę wystroju wnętrza. Ukochany zaskoczy cię niespodzianką. 9-14 – spotka cię przykrość, na szczęście bez wpływu na przyszłość. 16–23 – spadek formy. Zaplanuj więcej czasu na odpoczynek.

Ryby 19.02-20.03

Na początku maja dobra passa w finansach. Pogodny nastrój nie opuści cię do 13. Po 15. uporządkuj prywatne sprawy, porozmawiaj z partnerem. 21. wyjedziesz w krótką podróż. Będzie okazja do rozpoczęcia nowych przedsięwzięć, ale decyzje odłóż do 27. Skontroluj poziom hormonów tarczycy. Mogą powodować huśtawkę nastrojów.
 
 

Twój horoskop się sprawdza czy nie? Zostaw komentarz!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (62)
/7 miesięcy temu
A gdzie horoskop dla bliźniąt?????
/7 miesięcy temu
liche te horoskopy, kopiowane z poprzednich lat
/7 miesięcy temu
chore pytanie w ankiecie: "czy Wierzysz w horoskopy?" a czy pytanie: "czy WIERZYSZ z że jest słońce" albo "czy Wierzysz że Polska jest w Europie" to dobrze sformułowane pytanie? co za osły redagują ten portal masakra... a tęp.e ludki to łykają.... astrologia to matka wszystkich nauk, najstarsza z nauk Świata a debi.lki pytają: "czy wierzysz" ręce opadają....,,,, tyle pytań można zadać: "czy uważasz, że ten horoskop jest prawidłowo stworzony?" i 10000 innych.... ale nie.... oh TĘP.Y narodzie....
POKAŻ KOMENTARZE (59)