Horoskop miesięczny na marzec

Niespodziewany awans czy nowa miłość? Sprawdź swój horoskop miesięczny na marzec 2017!

/ tydzień temu
Horoskop miesięczny na marzec fot. Fotolia

Horoskop miesięczny mówi o tym, co wydarzy się w ciągu kilku kolejnych tygodni w sferze miłosnej, zdrowotnej i zawodowej. Warto go sprawdzić zawsze przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca, żeby wiedzieć, co przygotowały dla nas gwiazdy. Tym bardziej, że nie zawsze są to dobre wiadomości.

Zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj swój horoskop!

Horoskop miesięczny na marzec 2017

Koniecznie sprawdź swój horoskop tygodniowy!

Ryby 19.02-20.03

Rodzina i miłość: Około 11. marca usłyszysz miłosną deklarację. Ważną, bo długo wyczekiwaną. Po 28. sprawa z przeszłości może spowodować zawirowania w twoim życiu osobistym.

Zdrowie: Forma ci dopisze. Problem mogą sprawić jedynie nogi. Jak najwięcej się ruszaj: spaceruj, rób codzienną gimnastykę. Pobudzisz krążenie i wzmocnisz stawy kolanowe.

Praca i finanse: 2-9 marca czeka cię nawał pracy. Przyjemnej, bo interesującej. W drugiej połowie miesiąca pójdziesz na udane zakupy. Możesz zaszaleć, pieniędzy ci nie zabraknie!

Baran 21.03 – 20.04

Życie towarzyskie nabierze tempa. Po 17. marca szykuje się eleganckie przyjęcie. Konflikty z partnerem rozwiążesz obracając jego fochy w żart. Otrzymane po 21. pismo urzędowe wywoła u ciebie popłoch. Spokojnie, to tylko formalność. Więcej śpij i stosuj zdrową dietę. Odzyskasz siły i dobry nastrój.

Byk 21.04-20.05

Przygotuj się na dodatkowe obowiązki... i brak czasu na życie prywatne. Towarzyskie spotkania po 15. będą miłą odskocznią od pracy. 22-25 dostaniesz wspaniałą niespodziankę. W finansach stagnacja, coś się ruszy dopiero pod koniec miesiąca. Stres spowoduje problemy ze snem. Zadbaj o relaks.

Bliźnięta 21.05-21.06

Zauroczy cię nowo poznany mężczyzna. Uważaj! Konsekwencje podjętych teraz decyzji mogą być bardzo poważne. 8-14 więcej odpoczywaj, bo po 17. czeka cię zawodowa mobilizacja. Pod koniec miesiąca zachowaj czujność w finansach. Zwróć też uwagę na zdrowie – idź do endokrynologa i sprawdź tarczycę.


Fot. Fotolia

Rak 22.06-22.07

Nie staraj się zmienić przeszłości. Zadbaj raczej o swój obecny związek. Wybierasz się do kosmetyczki? Zabiegi odniosą najlepszy efekt 11-16 marca. Bądź bardziej wyrozumiała dla otoczenia. W pracy przybędzie ci obowiązków, ale po 18. trud wynagrodzi ci awans lub podwyżka. Nie bagatelizuj przeziębienia.

Dobierz kosmetyki do swojego znaku zodiaku!

Lew 23.07-23.08

Jesteś dla siebie zbyt surowa. Nie musisz być perfekcyjna we wszystkim co robisz! W drugiej dekadzie marca częściej wychodź z domu. Nowa poznana osoba po 17. może sporo namieszać w twoim życiu zawodowym. Miej ją na oku! Drobny zabieg medyczny najlepiej wykonać między 19. a 24. marca.

Panna 24.08-23.09

Pora zwolnić, spędzić więcej czasu z bliskimi. Zacznij realizować prywatne plany, najlepiej 7-15 marca. Atmosfera w związku się popsuje. 18-22 unikaj ostrej wymiany zdań. Wykonaj odkładane z miesiąca na miesiąc badania laboratoryjne. Więcej odpoczywaj. Z powodu przepracowania jesteś mniej efektywna.

Sprawdź swój horoskop na zimę!

Waga 24.09-23.10

To czas dobrej aury towarzyskiej. 4-9 marca wybierz się gdzieś z przyjaciółmi. W drugiej dekadzie miesiąca czekają cię ważne życiowe decyzje dotyczące miejsca zamieszkania lub dużej inwestycji. Po 13. w pracy zastój, znajdziesz czas na załatwienie papierkowych spraw. Skoki ciśnienia powinny skłonić cię do wizyty u specjalisty.

Skorpion 24.10-22.11

Marzec przywróci spokój w związku.  Powieje nudą, ale po okresie wzlotów i upadków będzie ci to na rękę. 8-14 nie ufaj obcym, zwłaszcza osobom poznanym w podróży! W pracy podnoś kwalifikacje. Zyskasz umiejętności, które zostaną docenione. Chroń drogi oddechowe. Nawilżaj struny głosowe i rzuć palenie. Teraz ci się uda!

Sprawdź horoskop czy do siebie pasujecie! Poznaj horoskop dla par!

Strzelec 23.11-21.12

Czekają cię miłe chwile spędzone z bliskimi. Zapomnisz o problemach. Po 12. z powodzeniem zakończysz jakąś ważną sprawę. Jesteś singielką? Około 18. w niecodziennym miejscu poznasz kogoś na całe życie. W pracy więcej obowiązków, ale wysiłek zaprocentuje. Idź do dentysty. Im szybciej to zrobisz, tym wizyta będzie mniej nieprzyjemna.

Koziorożec 22.12-20.01

Coś się wyjaśni i kamień spadnie ci z serca. 5-13 marca spodziewaj się miłosnych deklaracji lub oświadczyn. Potrzebujesz gotówki? Po 15. łatwiej otrzymasz kredyt. W ostatniej dekadzie miesiąca zapragniesz  rozwijać swój talent. Efekty tych działań zaskoczą wszystkich. Skontroluj nerki – zrób badania moczu. Nasilą się kłopoty urologiczne.

Wodnik 21.01-19.02

W marcu jeszcze raz daj szansę miłości. Karty mówią, że 1-8 poznasz kogoś odpowiedniego. Dobra aura w sferze uczuć, także w związkach. Poczujesz się spełniona i szczęśliwa. 14-19 w pracy postaw na zespół, sama nie uporasz się z nawałem obowiązków. Nie lecz się objawowo, tylko szukaj przyczyny swoich dolegliwości.

Twój horoskop się sprawdza czy nie? Zostaw komentarz!

„Newton?”, „Václav Havel”, „Wy macie prezydenta?”. Pojawił się też Chopin i Kaczyński. Jak Rosjanie odpowiadali na pytanie o słynnych Polaków
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (62)
/3 miesiące temu
A gdzie horoskop dla bliźniąt?????
/3 miesiące temu
liche te horoskopy, kopiowane z poprzednich lat
/4 miesiące temu
chore pytanie w ankiecie: "czy Wierzysz w horoskopy?" a czy pytanie: "czy WIERZYSZ z że jest słońce" albo "czy Wierzysz że Polska jest w Europie" to dobrze sformułowane pytanie? co za osły redagują ten portal masakra... a tęp.e ludki to łykają.... astrologia to matka wszystkich nauk, najstarsza z nauk Świata a debi.lki pytają: "czy wierzysz" ręce opadają....,,,, tyle pytań można zadać: "czy uważasz, że ten horoskop jest prawidłowo stworzony?" i 10000 innych.... ale nie.... oh TĘP.Y narodzie....
POKAŻ KOMENTARZE (59)