Horoskop miesięczny na kwiecień

Niespodziewany awans czy nowa miłość? Sprawdź swój horoskop miesięczny na kwiecień 2017!

/ miesiąc temu
Horoskop miesięczny na kwiecień fot. Fotolia/kolaż Polki.pl

Horoskop miesięczny mówi o tym, co wydarzy się w ciągu kilku kolejnych tygodni w sferze miłosnej, zdrowotnej i zawodowej. Warto go sprawdzić zawsze przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca, żeby wiedzieć, co przygotowały dla nas gwiazdy. Tym bardziej, że nie zawsze są to dobre wiadomości.

Zaglądaj do nas regularnie i sprawdzaj swój horoskop!

Horoskop miesięczny na kwiecień 2017

Koniecznie sprawdź swój horoskop tygodniowy!

Baran 21.03 – 20.04

Rodzina i miłość: Gwiazdy chronią sferę uczuć i rodziny, korzystaj z ich przychylności! Porozumienie z partnerem doda ci skrzydeł. Wyjdźcie gdzieś razem – nasłuchasz się komplementów. 
 
Zdrowie: Mogą dopaść cię infekcje gardła i dziąseł. Zacznij działać przy pierwszych objawach! Potrzebujesz naturalnej witaminy D i świeżego powietrza, więc łap każdy promyk słońca.
 
Praca i finanse: Na początku miesiąca skup się na pracy. To zaprocentuje w przyszłości. Finansowy luz dopiero pod koniec kwietnia, więc nie przesadzaj z wydatkami wielkanocnymi.
 
Twój szczęśliwy dzień: 14 kwietnia

Byk 21.04-20.05

Będziesz tryskać pozytywną energią. Generalne porządki i zakupy załatw do 15., a wszystko pójdzie gładko. Luz w pracy wykorzystaj na wypad za miasto, spotkanie towarzyskie lub randkę. To dobry moment na zmianę fryzury. Po 19. spadek formy. Picie dużych ilości wody pomoże zapobiec infekcjom.

Bliźnięta 21.05-21.06

Zwolnij obroty i unikaj konfliktów w pracy. Na początku miesiąca będzie ci w niej pod górkę. Dopiero po Nowiu Księżyca, czyli po 26. gwiazdy spojrzą na ciebie łaskawszym okiem. Wsparciem będzie dla ciebie rodzina. 11-17 – nie planuj wyjazdów. Uważaj na drogi moczowe, teraz łatwo o wyziębienie.

Rak 22.06-22.07

Nie obiecuj za wiele, bo zawiedziesz bliskich. Na początku kwietnia trudna sytuacja w pracy. Nie przejmuj się nią, przed 15. problem sam się rozwiąże. Rodzinne spotkania dodadzą ci energii. Po 24. otrzymasz prezent od losu albo dowód uznania. Po 21. ogranicz używki, inaczej rozregulują twój układ nerwowy.

Dobierz kosmetyki do swojego znaku zodiaku!

Lew 23.07-23.08

Musisz uporządkować sprawy zawodowe. Ktoś namieszał, nie jest wykluczone, że celowo. Bądź ostrożna. Po 13. możliwe tarcia w związku, napięcie rozładuje miła niespodzianka. Po 19. znajdź czas dla siebie. Może dać ci do wiwatu układ pokarmowy. Stosuj dietę, inaczej problemy trawienne popsują ci święta.

Panna 24.08-23.09

Miesiąc upłynie ci we wspaniałym nastroju. Wszystko za sprawą porywów serca. Nie zaniedbuj z ich powodu obowiązków zawodowych. Po 10. potrzebna będzie twoja interwencja. Pojawi się szansa na awans. Po 14. całą uwagę poświęć domowi. Po 25. możliwa drobna wygrana. Żadne choroby ci teraz niestraszne!

Sprawdź swój horoskop na zimę!

Waga 24.09-23.10

Zacznij doceniać to, co otrzymujesz od losu. Nieporozumienia z partnerem zażegnasz przed świętami, ale konflikt z dalszą rodziną wisi na włosku. Niewykluczone, że Wielkanoc spędzicie oddzielnie. Chcesz zmienić pracę? 7-14 pojawi się świetna okazja! Panuj nad nerwami. Regularnie mierz ciśnienie i staraj się nie denerwować.

Skorpion 24.10-22.11

Czeka cię bardzo intensywny okres! Zmobilizuj się! Odpoczniesz po świętach. 3-7 – twoja obecność w pracy jest konieczna, bo za plecami ktoś mąci... Widać zawirowania w sprawach sercowych. Ktoś, o kim myślisz, doceni twoje ciepło i wrażliwość. Święta upłyną spokojnie, ale da o sobie znać wiosenne przesilenie. Potrzebujesz więcej ruchu!

Sprawdź horoskop czy do siebie pasujecie! Poznaj horoskop dla par!

Strzelec 23.11-21.12

Czekają cię miłe chwile spędzone z bliskimi. Zapomnisz o problemach. Po 12. z powodzeniem zakończysz jakąś ważną sprawę. Jesteś singielką? Około 18. w niecodziennym miejscu poznasz kogoś na całe życie. W pracy więcej obowiązków, ale wysiłek zaprocentuje. Idź do dentysty. Im szybciej to zrobisz, tym wizyta będzie mniej nieprzyjemna.

Koziorożec 22.12-20.01

Zwolnij, znajdź czas dla siebie i dla rodziny. 1-6 zrealizuj prywatne plany. Po 8. oddaj się wyczynom kulinarnym, a osiągniesz absolutne wyżyny. Nadszedł dobry moment na zmianę wystroju wnętrz. Niewielkim kosztem zrobisz z mieszkania cacko. Po świętach zadbaj o finanse. Kłaniają się zaległe badania lekarskie. Wyniki mogą cię zaskoczyć!

Wodnik 21.01-19.02

Będziesz musiała zawalczyć o swoje!  2-8 kwietnia ktoś będzie próbował przypisać sobie twoje zawodowe osiągnięcia. W domu zanosi się na konflikt dotyczący dzieci lub partnera. Wyjaśnij sprawę przed świętami. Po 19. nadejdzie ważna wiadomość. Nie zwlekaj z odpowiedzią! Uważaj na drogi oddechowe, bo z majówki będą nici...

Ryby 19.02-20.03

Na początku miesiąca zaciśnij pasa. Płatności mogą się opóźnić, a z pustym portfelem trudno przygotować święta. 3-9 załatw sprawy w urzędach. Trudne rozmowy z partnerem odłóż na drugą połowę miesiąca. Przed 12. możesz reagować zbyt emocjonalnie. Mogą odezwać się bóle reumatyczne, więc trzymaj się ciepło!
 

Twój horoskop się sprawdza czy nie? Zostaw komentarz!

Dlaczego śnią się nam rzeczy odrealnione?
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (62)
/4 miesiące temu
A gdzie horoskop dla bliźniąt?????
/4 miesiące temu
liche te horoskopy, kopiowane z poprzednich lat
/5 miesięcy temu
chore pytanie w ankiecie: "czy Wierzysz w horoskopy?" a czy pytanie: "czy WIERZYSZ z że jest słońce" albo "czy Wierzysz że Polska jest w Europie" to dobrze sformułowane pytanie? co za osły redagują ten portal masakra... a tęp.e ludki to łykają.... astrologia to matka wszystkich nauk, najstarsza z nauk Świata a debi.lki pytają: "czy wierzysz" ręce opadają....,,,, tyle pytań można zadać: "czy uważasz, że ten horoskop jest prawidłowo stworzony?" i 10000 innych.... ale nie.... oh TĘP.Y narodzie....
POKAŻ KOMENTARZE (59)