Horoskop na marzec 2016

Sprawdź, czym zaskoczy cię pierwszy wiosenny miesiąc 2016 roku! Dowiedz się, co wydarzy się w marcu w twoim życiu zawodowym i czy masz szansę na ożywienie uczuć w swoim związku. W naszym horoskopie miesięcznym na marzec 2016 znajdziesz też odpowiedź na pytania - co ze zdrowiem i z finansami. Przeczytaj!

/ 4 miesiące temu
fot. Fotolia

BARAN

Gwiazdy w marcu nie będą Ci sprzyjały, dlatego zastanów się czy warto podejmować się czegoś, co jest ponad twoje siły. Przemyśl również te nadgodziny, których w każdym tygodniu zbiera ci się dużo za dużo. Może się to odbić na twoim zdrowiu. Uważaj zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. W miłości powieje nudą, ale możesz to zmienić…

Szczęśliwe dni: 17, 21, 29.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 3, 5, 12.

Rada na marzec 2016: Nigdy nie rób niczego ponad swoje siły.

baran

fot. Fotolia


BYK

Będziesz musiał nauczyć się wycofywać w odpowiednim momencie. Często jest to wbrew twoim planom, ale w marcu wyjdzie ci to na dobre. Sprawdzi się to również w miłości. Uważaj na osoby spod znaku Lwa. Mogą namieszać w twoim życiu. Pomyśl o zmianie pracy…

Szczęśliwe dni: 1, 19, 23.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 6, 8, 14.

Rada na marzec 2016: Lepiej się wycofać za wcześnie niż za późno.

byk

fot. Fotolia

 


BLIŹNIĘTA

Nie warto rozpamiętywać tego, co było. Lepiej skup się na tym, co jest i co może się wydarzyć. A w marcu może wydarzyć się dużo. Musisz tylko przygotować miejsce na nowe wyzwania i doświadczenia, a nie zapełniać je czymś, co już nigdy nie wróci. Marzec to dobry czas na zmiany. W pracy czeka cię dużo zadań do wykonania. Niektóre mogą cię przerazić, ale nie uciekaj dopóki nie sprawdzisz o co chodzi, bo później możesz tego żałować.

Szczęśliwe dni: 5, 8, 20.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 10, 12, 28.

Rada na marzec 2016: Nie warto oglądać się za siebie.

bliźnięta

fot. Fotolia

 


RAK

Nie miej pretensji do całego świata, że twoje życie nie jest do końca takie, jakie sobie wymarzyłeś. W dużej mierze, to, co zastajesz każdego dnia, wynika z twoich decyzji. Przestań się użalać nad sobą i nad swoim losem. Lepiej zacznij planować swoją lepszą przyszłość. Jeśli się tego podejmiesz, marzec będzie ci sprzyjał. Wyjdź poza schematy. Rusz wyobraźnię. Jeśli trzeba, poszukaj nowej, zupełnie innej pracy. W miłości czeka cię wiele pozytywnych niespodzianek.

Szczęśliwe dni: 1, 10, 24.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 11, 17, 22.

Rada na marzec 2016: Wystarczy trzepot skrzydeł motyla, żeby poruszyć cały świat.

rak

fot. Fotolia

 

Zobacz także: Horoskop tygodniowy


LEW

W marcu twoja motywacja do działania, zarówno w sferze osobistej jak i zawodowej, spadnie do minimum. Ale nikt jej za ciebie nie podkręci. Samotne Lwy mogą liczyć na ciekawą znajomość, zwłaszcza pod koniec miesiąca. Jeśli będą jednak osowiałe, może je ominąć cos bardzo miłego. Warto zatem już na początku marca zrobić coś dla siebie, żeby poprawić swoje samopoczucie.

Szczęśliwe dni: 12, 14, 29.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 3, 6, 11.

Rada na marzec 2016: Nie czekaj aż coś przyjdzie samo – zacznij działać!

lew

fot. Fotolia

 


PANNA

W marcu będziesz potrzebować spokoju i ciszy. Życiowe zawirowania wystarczająco już cię zmęczyły. Teraz warto zrobić coś dla siebie. Jednak po tej krótkiej chwili wytchnienia, zajmij się swoim związkiem, bo jest ryzyko sporego konfliktu. Samotne Panny będą w marcu bezowocnie szukać swojej drugiej połowy. Nawet spotkają kogoś, kto wyda im się interesujący, ale ta osoba jak szybko się pojawi, tak szybko zniknie z ich życia.

Szczęśliwe dni: 13, 17, 23.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 6, 11, 27.

Rada na marzec 2016: Oderwij się od monotonii i zrób coś szalonego!

panna

fot. Fotolia

 


WAGA

Marzec to miesiąc, w którym warto postawić na zdrowie. Przeanalizuj swoją dietę i zrezygnuj przynajmniej z połowy niezdrowych rzeczy. Poza tym zacznij się więcej ruszać. Po tygodniu nie uwierzysz, że można się tak dobrze czuć. Dzięki temu zmieni się również twoje nastawienie do życia, ludzi i pracy. Wolne Wagi niech będą czujne. Pod koniec marca pojawi się w ich otoczeniu ktoś, komu warto poświęcić więcej uwagi.

Szczęśliwe dni: 2, 6, 10.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 1, 9, 25.

Rada na marzec 2016: Zmiana nawyków może zmienić całe twoje życie.

waga

fot. Fotolia

SKORPION

W marcu więcej czasu poświęć sobie. Przynajmniej raz w tygodniu zajmij się czymś, co cię odpręża – zrób sobie długą, relaksującą kąpiel, wyjdź na długi spacer albo poczytaj dobrą książkę. Takie życie w ciągłym biegu do niczego dobrego nie prowadzi. W drugiej połowie marca możesz mieć skłonności do narzekania i może cię dopaść gorsze samopoczucie. Warto wtedy pozwolić, żeby najbliższe ci osoby, mogły cię wesprzeć. W miłości kilka drobnych nieporozumień. W pracy dużo zamieszania, ale to tylko chwilowe.

Szczęśliwe dni: 5, 17, 19.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 1, 12, 20.

Rada na marzec 2016: Nie zapominaj o sobie.

skorpion

fot. Fotolia

Polecamy: Horoskop wenezuelski na 2016 rok


STRZELEC

W marcu zaczniesz tracić energię na ludzi, którzy na to nie zasługują. Nie zagłębiaj się w sprawy, które tak naprawdę nie mają dużego znaczenia. Zostaw je same sobie i zajmij się sobą oraz tymi, którzy są ważni w twoim życiu. Uważaj na swoje zdrowie w trzecim tygodniu marca. Jeśli jesteś samotnym Strzelcem, spróbuj zajrzeć na portale randkowe. Nawet się nie spodziewasz, jak to się może zakończyć.

Szczęśliwe dni: 14, 18, 25.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 3, 7, 19.

Rada na marzec 2016: Energię pożytkuj tylko na to, co ci sprawia radość.

strzelec

fot. Fotolia

 


KOZIOROŻEC

W marcu musisz podjąć ważne decyzje. Nie rób tego pod presją czasu albo pod wpływem emocji. Jeśli czujesz, że to nie jest odpowiedni moment, przełóż to na kolejny dzień. Duże wydatki jakie ostatnio miałaś z pewnością odczujesz nie tylko w tym miesiącu. Musisz nauczyć się, że nie możesz mieć wszystkiego, czego w danym momencie sobie zażyczysz. Jeśli jesteś w związku, pomyśl o wspólnym wyjeździe. Samotne Koziorożce muszą się spodziewać adoratora, niekoniecznie takiego, o jakim zawsze marzyły.

Szczęśliwe dni: Lepiej podjąć decyzję jeden dzień później niż o jeden dzień za wcześnie.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 2, 12, 29.

Rada na marzec 2016: 14, 16, 31.

koziorożec

fot. Fotolia


WODNIK

Marzec to dobry czas na zmiany, zwłaszcza jego druga połowa. Warto zatem pomyśleć nie tylko o zmianie codziennego harmonogramu i zrobienia czegoś szalonego ale również o zmianie partnera, który wysysa z ciebie cała energię. Pamiętaj, że w związku musi być równowaga. Jeśli 90% jest tego złego, a tylko 10% tego dobrego, lepiej się od tego odciąć. Wodniki w szczęśliwych związkach albo samotne mogą liczyć na miłe chwile ze swoją drugą połową. W pracy może być chwilami ciężko ,ale nie możesz się poddawać. Szef ci to na pewno wynagrodzi.

Szczęśliwe dni: 7, 30, 31.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 16, 19, 23.

Rada na marzec 2016: Zerwij ze wszystkim, co psuje ci nastrój.

wodnik

fot. Fotolia

 


RYBY

Marzec będzie dla Ryb miesiącem pełnych spotkań z rodziną i znajomymi. Bardzo dobrze to na ciebie wpłynie. Samotne Ryby wplączą się w dziwny układ, z którego trudno będzie im się wyplątać. Natomiast Ryby w związkach powinny znaleźć więcej czasu dla swojego partnera. W marcu będzie tego bardzo potrzebował, choć będzie się wydawać, że chce być sam. Warto zacząć oszczędzać, bo koniec miesiąca może przynieść niemiłą niespodziankę.

Szczęśliwe dni: 12, 14, 27.

Uważaj na siebie zwłaszcza: 3, 9, 15.

Rada na marzec 2016: Zwróć uwagę na drugą osobę i jej problemy.

ryby

 

Polecamy: Horoskop chiński na 2016 rok

SKOMENTUJ (1)
Sernik krakowski - Kasia gotuje z Polki.pl
KOMENTARZE (1)
~k......k/rok temu
Pani szanowna,miłość można nas spotkać na własnym podwórku,jeśli jest nam pisana - w moim przypadku przyszła dosłownie, powiedzieć mi,że w poniedziałek muszę zmienić plany,a potem czekała półtora roku na moment,aby się ujawnić.A mnie nawet nie przyszło do głowy,że to może być on.... ale się skończyła ku mojemu spokojowi zodiakalny byk