Seksualne pozycje w ciąży

Nie poprzestawajcie na wypróbowanych pozycjach, ale poszukujcie nowych źródeł seksualnej satysfakcji.

Przez dziewięć miesięcy Twoje życie seksualne będzie się zmieniało zależnie od poziomu hormonów i relacji z partnerem. Oboje możecie sprawić, że seks podczas ciąży stanie się czymś naprawdę ekscytującym!

Pierwszy trymestr
W pierwszych trzech miesiącach nie musicie zmieniać swoich upodobań seksualnych, bo najprawdopodobniej nie zauważycie żadnej zmiany w Twoim ciele. Brzuszek, który za kilka miesięcy nie pozwoli Wam się do siebie nawzajem mocno przytulić, teraz jest jeszcze niewidoczny lub seksownie zaokrąglony. Nie martw się jeśli lekko przybierzesz na wadze – kobiece krągłości są bardzo podniecające.

Ciąża to wspaniały czas na odkrywanie nowych erotycznych sfer. Seks jest teraz beztroską zabawą. Od czasu zajścia w ciążę kobiece narządy płciowe stały się lekko obrzmiałe – dzięki temu przyszła mama może czerpać większą niż dotychczas przyjemność podczas zbliżenia. Wybierajcie takie pozycje, aby nie urazić wyjątkowo tkliwych piersi kobiety. Odpowiedni będzie układ, kiedy kobieta siedzi na biodrach mężczyzny, podpierając się rękoma o materac łóżka. Dzięki temu kobieta może kontrolować nie tylko głębokość penetracji, ale i dbać, by jej partner nawet przez przypadek nie uraził jej piersi. Jeśli cierpisz na poranne mdłości lub ciążowe przemęczenie wypróbujcie spokojny, powolny seks np. w ułożeniu bocznym. Nieśpieszne falowanie i brak ucisku na brzuch pozwolą Wam obojgu przeżywać wielką przyjemność.Drugi trymestr
Teraz możecie naprawdę wszystko. Minął już najcięższy okres, grożący poronieniem, hormony ustabilizowały się, Twoja cera i włosy nabrały blasku, a rosnący brzuszek tylko dodaje Ci uroku.
Hormony ciążowe powodują, że kobieta staje się bardziej wrażliwa na bodźce zmysłowe: będziesz czuła wyraźniej zapachy (również zapach męskiej skóry i potu), smaki potraw, staniesz się bardziej wrażliwa na dotyk.


Bawcie się w łóżku: w grę miłosną włączcie np. truskawki i pomarańcze (powstrzymują nudności) lub bitą śmietanę i waniliowe lody. Seks nieobciążony żadną troską jest źródłem wyjątkowej przyjemności. Zanim maluszek urośnie w Twoim brzuchu, wykorzystujcie wszystkie pozycje seksualne, jakie przyjdą Wam do głowy.

Oceń 4,40 / 339 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: