Seksualne pozycje w ciąży

Eksperymentujcie w sypialni lub... poza nią. Możesz usiąść na kolanach swojemu partnerowi twarzą do niego i kochać się w fotelu lub przenieść się np. do kuchni. Jeżeli nie macie ochoty na eksperymenty wykorzystujcie Wasze ulubione pozycje sprzed ciąży: możecie kochać się w pozycji klasycznej lub na boku. Wiele par odkrywa w tym okresie zalety pozycji "na pieska": oboje partnerzy klęczą, kobieta opiera się na łokciach na łóżku, a znajdujący się z tyłu mężczyzna wspiera swoje dłonie na pośladkach partnerki. Takie ułożenie pozwala też partnerowi pieścić piersi kobiety lub stymulować dłonią łechtaczkę.

Trzeci trymestr
Ostatnie miesiące mogą nie sprzyjać miłosnym uniesieniom: możesz być zmęczona i czuć się niezgrabnie. Brzuch przeszkadza nawet w chodzeniu, a co dopiero mówić o seksie! Nie rezygnujcie jednak całkowicie z intymności: możecie teraz seks zastąpić erotycznym masażem pleców lub stóp (Tobie z pewnością sprawi ulgę), przytulaniem lub czułymi pocałunkami.


Być może dzięki czułościom nabierzecie ochoty na coś więcej. W takim wypadku skorzystajcie z pozycji "na jeźdźca" – tej samej, co w pierwszym trymestrze. Twoje duże piersi, falujące przed oczyma partnera, sprawią, że seks w trzecim trymestrze będzie dla niego czymś niezapomnianym. Możecie też wypróbować pozycję, w której kobieta leży na niskim łóżku, stopy opierając na dywanie, a mężczyzna klęcząc na dywanie, kontroluje przebieg stosunku. Dzięki temu ułożeniu Twój brzuszek nie będzie przeszkadzał w dostępie do pochwy.

Trzeci trymestr to również czas miłości francuskiej. Jeśli do tej pory nie próbowaliście tego typu pieszczot warto zrobić to właśnie teraz, kiedy zaawansowana ciąża nie pozwala na zbyt forsowne gry miłosne. Możecie całować i pieścić się równocześnie, leżąc w taki sposób, aby Wasze głowy były na wysokości narządów płciowych partnera.

Oceń 4,40 / 339 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: