Jak uprawiać seks francuski?

Z seksem oralnym jest jak ze ślimakami. Niektórzy je uwielbiają, inni za nic nie wezmą do ust.

Twój facet nie wyobraża sobie seksu bez miłości francuskiej, a Ty? Tylko sześć procent Polek otwarcie przyznaje się do uprawiania pieszczot oralnych. Pieszczoty francuskie nie są perwersją. Należą do naturalnych praktyk erotycznych. Dostarczają bardzo intensywnych doznań. Tworzą szczególną więź cielesną. Mocno i wyraźnie podkreślają miłość, oddanie. Celebrują intymność i bezwarunkową akceptację.

Doceń również praktyczne zalety seksu oralnego. Możesz go uprawiać w czasie ciąży, miesiączki, nawet kiedy jesteś w gipsie od szyi w dół. Nie musisz rezygnować z doświadczania przyjemności erotycznej, kiedy Twój partner ma kłopoty z erekcją.

Dlaczego faceci lubią seks oralny?


Penis, najbardziej wrażliwy z męskich organów, symbolizuje męskość, władzę i potęgę. Mężczyźni uwielbiają seks oralny nie tylko dlatego, że stanowi źródło intensywnej przyjemności seksualnej. Postawę kobiety wobec ich członka odnoszą do całej swojej postaci. Niektórym kobietom trudno to zrozumieć, bo przecież nie utożsamiamy się aż tak bardzo z własną waginą. Kiedy odmawiasz miłości francuskiej, on bierze to do siebie. Czuje się niemęski, odrzucony i niekochany. Ale gdy tylko Twoje usta pieszczą go intymnie, jest pewny, że robisz to, bo jest inteligentny, dowcipny, wyśniony. Twój mężczyzna to naprawdę smaczny kąsek, ale nie zasmakujesz, póki nie spróbujesz. Porzuć zahamowania, wstyd czy wstręt. Miłość francuska oferuje doznawanie szczególnie silnego pobudzenia i rozładowania erotycznego. Terminem "seks oralny" określa się cunnilingus, czyli erotyczne pobudzanie pochwy i łechtaczki ustami, oraz fellatio - pieszczoty penisa ustami. Pieszczoty francuskie obejmują również drażnienie palcem lub językiem odbytu, krocza, powierzchni pomiędzy jądrami a odbytem, wewnętrznych części ud, jąder, moszny, pośladków.

Jak uprawiać seks francuski?


Seks oralny to nic skomplikowanego, jednak warto poznać parę prostych sztuczek, dzięki którym Twój facet nigdy nie zapomni Twoich pieszczot. Boisz się, że zrobisz coś źle? Niepotrzebnie, postępując według tych kilku kroków z pewnością sprawisz swojemu mężczyźnie ogromną przyjemność:
  1. Nie zaciskaj zębów. Dosłownie: kochasz mężczyznę, a nie kastrujesz. W przenośni: nie zmuszaj się. Seks oralny dla wielu kobiet jest to znak oddania. Nie podchodź do miłości francuskiej jak do zła koniecznego.
  2. Nie ssij, jakbyś chciała zrobić z członka pustą rurkę. Niektóre kobiety pieszczą penis tak, jakby chciały wyssać wszystkie soki z partnera.
  3. Nie poganiaj, bo stracisz oddech. Seks oralny wymaga od strony aktywnej pewnej porcji wysiłku. Pamiętaj o nabieraniu powietrza i rytmie.
  4. Penis nie jest figurką z porcelany. Nie dotykaj go z wielką nieśmiałością. Bądź pewna siebie i swoich ust. To Ty jesteś stroną aktywną. Przysługuje Ci prawo kierowania rozkoszą.
  5. Nie bądź żarłoczna. Nie próbuj go rozgryźć. Jesteś w strefie superwrażliwej. W okolicach intymnych przyjemność łatwo przechodzi w cierpienie.
  6. Nie wsuwaj w otworek penisa żadnych ciał obcych, np. dekoracji do drinków. Nawet jeżeli bawicie się naprawdę szampańsko.
  7. Nigdy nie dmuchaj w otworek na końcu penisa, bo możesz spowodować zator powietrzny, bardzo niebezpieczny dla życia.

Oceń 4,06 / 162 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: