Jak uprawiać seks francuski?

Czy trzeba połykać spermę?


Sperma jest biaława, galaretowata, ciągliwa, o zapachu wapna. Nie jest trucizną: zawiera białko i cukry proste. W smaku przypomina surowe białko jajka kurzego. Na jej smak wpływają stan zdrowia Twojego mężczyzny, dieta, zażywane lekarstwa i styl życia. Picie dużej ilości soku ananasowego sprawi, że sperma nabierze słodkiego smaku. Natomiast kawa i alkohol nadadzą jej goryczki. Spożywanie zbyt dużej ilości czerwonego mięsa zakwasza krew proteinami zwierzęcymi, przez co nasienie staje się kwaskowate. Jeżeli nie chcesz, nie połykaj.

Szybki zwrot głowy w bok pomaga, gdy partner, mając wytrysk, chce przytrzymać Twoją głowę. Jeżeli jesteś w ostatnich miesiącach ciąży, nie połykaj spermy, gdyż zawiera ona substancje mogące wywołać przedwczesny poród. "Po" nie biegnij jednak jak na sygnale do łazienki i nie wypluwaj nasienia z odrazą. To część mężczyzny, którego kochasz. W zamian posmaruj sobie piersi, to również go uszczęśliwi.

Jak się przekonać do seksu francuskiego?


Nie traktuj penisa jak naładowanego rewolweru. Nie zrobi Ci krzywdy. To czuły mięsień, którego zasadę działania można porównać do gąbki. Od wewnątrz jest zbudowany ze splotów gąbczastej tkanki, która w czasie podniecenia seksualnego wypełnia się krwią. Jej odpływ ograniczają zastawki, dzięki którym członek powiększa się i sztywnieje. Trzon penisa możesz bez obawy mocno uciskać. Szczypanie, drapanie jak najbardziej wskazane. Koncentruj pieszczoty na główce (żołądź), końcówce penisa, ze względu na wygląd zwanej również "hełmem strażaka". Tam jest najwięcej wrażliwych zakończeń nerwowych, które uwielbiają być delikatnie drażnione, masowane i gładzone. Niezwykle czułą częścią jest również wędzidełko, cienka struna łącząca żołądź z napletkiem poniżej otworu penisa.

Kiedy powstał seks francuski?


Zarówno fellatio, jak też cunnilingus mają długą tradycję. Są uwiecznione i opiewane w wielu dziełach sztuki. W świątyniach Rajarani i Konarak w Indiach odnajdziemy bogate świadectwa piewców miłości francuskiej. Wschodnie sztuki kochania, szczególnie chińska oraz indyjska, uważają spermę za cenny eliksir zawierający siłę życiową. Kobieta, czyniąc fellatio, daje rozkosz mężczyźnie, ale też otrzymuje od niego męską siłę witalną, rodzaj ożywczej i twórczej energii. W niektórych doktrynach filozoficznych, np. w tantrze jogi, uważa się, że sperma ma właściwości regenerujące i lecznicze. Gwarantuje kobiecie zdrowie, dobrą kondycję i długie życie. Erotyczne karty do gry wykonane w Dahomeju w XIX wieku przedstawiają całą gamę pozycji seksu oralnego. Dlatego nie obrażajmy się na historię, niech będzie nauczycielką również seksu.

Oceń 4,06 / 162 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: