Jak mu powiedzieć, co lubisz w łóżku

Partner uważa, że za bardzo dyryguję nim w łóżku. Po prostu chcesz, by pieścił cię, tak jak lubisz, a on uważa, że za bardzo dyrygujesz w łóżku, co wtedy?

kobieta, mężczyzna, para

Odpowiada seksuolog Grzegorz Wojas:

Nie ma nic w złego w komunikowaniu swoich potrzeb! Powinnaś mówić partnerowi o swoich potrzebach. Ważne jednak, by robić to delikatnie, bez zniecierpliwienia czy nakazywania czegokolwiek. Warto pamiętać, że dialog między kochankami nie zawsze wymaga słów. Można posłużyć się mową gestów, np. prowadząc dłoń partnera do tych okolic ciała, skąd płynie największa przyjemność.

Niekiedy, dla zasygnalizowania tego, co lubimy w sypialni, wystarczy czułe westchnienie w momencie, gdy jakaś pieszczota szczególnie nam odpowiada. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Twoja cierpliwość i wyrozumiałość z pewnością z czasem zaowocują udanym pożyciem.

Przyjaciółka
Oceń artykuł 14 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Opinie
Gość2012.11.26 12:52
ale czasem trudno powiedziec o swoich potrzebach, bo brakuje wlasciwego slownictwa :/
ewela i michal2011.01.26 20:04
Ja mam inny problem mój chłopak chce ze mną uprawiać seks nie wiem o robic.
Asienka2011.01.20 10:17
Uhm "Niekiedy, dla zasygnalizowania tego, co lubimy w sypialni, wystarczy czułe westchnienie w momencie, gdy jakaś pieszczota szczególnie nam odpowiada. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami. Twoja cierpliwość i wyrozumiałość z pewnością z czasem zaowocują udanym pożyciem." Niektórzy to takie tłumpki( faceci) że nic do nich nie trafia :(
mania2011.01.13 11:24
dziewczyny wejdzcie sobie na erotyzmoczamikobiet.pl tam znajdziecie sporo fajnych artykułów dotyczących sfery kobiecej seksualności, poza tym obejrzycie tam artystyczne filmy oraz zdjęcia