Ci seksowni mężczyźni!

Czy jest coś przyjemniejszego niż położyć dłonie na męskich biodrach? Szczególnie gdy wiadomo, czego się można po nich spodziewać!

Seksowni mężczyźni - kim dla nas jest seksowny facet? Chcemy żeby był mądry, dowcipny, opiekuńczy, silny... Tak, oczywiście, ale załóżmy że ON jest mądry, kochający, opiekuńczy, ma fajny samochód, który wywiezie was na romantyczne wakacje. Załóżmy, że umie przygotować na kolację coś więcej niż jajecznicę i że poradzi sobie z cieknącym kranem (wszystko jedno, czy wezwie hydraulika czy zrobi to osobiście) i przejdźmy do konkretów.

Seksowny mężczyzna - kim jest?

Zapytałam kilka przyjaciółek, co robi na nich największe wrażenie, gdy patrzą na mężczyznę, gdzie najbardziej lubią go dotykać, co ma w sobie dla nich seksowny mężczyzna. Edyta - Oczy są najważniejsze. Duże brązowe, z takim trochę niebezpiecznym błyskiem. Dotykać? Ale czym, ręką? – zapytała bardzo konkretnie. – Dotykać to lubię klatki piersiowej. Owłosionej.

Inną moją przyjaciółkę Anię kręcą kręcone włosy i długie, szczupłe, ale wyraźnie umięśnione nogi. Maria zwraca uwagę na usta – mają być grube, przynajmniej dolna warga. To praktyczne, bo grube wargi świetnie całują. Tyłeczki męskie mogłyby stać się tematem niekończących się nocnych, dziennych, przedpołudniowych, popołudniowych rozmów, wieczorów panieńskich i babskich spotkań. Właściwie okazuje się, że każda z nas, chociaż nie zawsze sobie to od razu uświadamia, ma jakieś wyobrażenia, jak powinna wyglądać JEGO pupa, jak wyglądają całościowo seksowni mężczyźni. Jedne lubią chude, kościste, a inne jędrne, troszkę odstające. Ja na przykład muszę przyznać, że dołki nad pośladkami są... mniam, mniam. A czy jest coś przyjemniejszego niż położyć dłonie na męskich biodrach? Szczególnie gdy wiadomo, czego po tych biodrach można się spodziewać!

Ale do czego zmierzam: otóż okazuje się, że nasze preferencje mówią o nas samych, o naszych upodobań seksualnych i o tym, czego oczekujemy od partnera. Wiele prawd na ten temat jest szalenie trywialnych, bo jak łatwo się domyślić kobiety, które lubią seksownych mężczyzn, ale lubią też mężczyzn o silnych ramionach i przedramionach szukają partnera, który zapewni im poczucie bezpieczeństwa.

Oceń 3,56 / 36 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj
Redakcja poleca
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia: