Polki.pl
kom. (1)

Sauna na włosy

Na czym polega taki zabieg?
Łucja
 

Sauna na włosy

depositphotos.com

Sauna na włosy to zabieg kosmetyczny, który ma na celu odmłodzenie oraz oczyszczenie włosów z nagromadzonych toksyn. Temperatura podczas korzystania z sauny na włosy nie przekracza 40 stopni. Dodatkowo jest to znakomite urządzenie do wspomagania zabiegów pielęgnacyjnych, szczególnie przy włosach długich oraz tych, które zostały uszkodzone i uwrażliwione podczas wykonywania zabiegów chemicznych.

Dzięki zastosowaniu sauny na włosy kosmetyki, które zostały zaaplikowane podczas mycia włosów oraz po ich umyciu z większą łatwością mogą wnikać w strukturę włosów. ciepło oraz para wodna wytwarzana podczas tego zabiegu rozkłada się równomiernie dzięki temu włosy na całej ich długości oraz skóra głowy zostaje odpowiednio nawilżona i zregenerowana. Dodatkowo sauna na włosy sprawia, że znikają problemy z ich rozczesywaniem.

Włosy po takim zabiegu stają się miękkie w dotyku, są zdecydowanie bardziej podatne na ich układanie, staja się sprężyste i elastyczne. Wykonanie takiego zabiegu trwa około 20-30 minut w zależności od stopnia uwrażliwienia włosów. Korzystanie z sauny do włosów szczególnie wskazana jest przy włosach długich i zniszczonych.

Aby zauważyć znaczącą poprawę kondycji naszych włosów wskazane jest wykonanie serii takich zabiegów z wykorzystaniem do tego specjalnie dobranych kosmetyków pielęgnacyjnych. Koszt jednego zabiegu waha się w granicach od 20 do 30 złotych.

 
Oceń 5,00 / 1

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Stylista fryzjer radzi

Skomentuj Sauna na włosy

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Sauna na włosy

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl