Polki.pl
kom. (3)

Samodzielnie zaprojektuj łazienkę

Czy wymarzona seria ceramiki będzie dobrze komponowała się w łazience, czy wybrane baterie będą pasowały stylistycznie, jakiego kształtu oraz jak obszerna zmieści się w niej wanna i czy znajdzie się miejsce na bidet bidet? Tego typu dylematy mają wszyscy, którzy samodzielnie podejmują próbę zaaranżowania łazienki.

Zaprojektowanie pięknej, a zarazem funkcjonalnej łazienki nie jest proste. Należy znać nie tylko zasadySamodzielnie zaprojektuj łazienkę kompozycji, łączenia poszczególnych kolorów i faktur, trzeba mieć również fantazje i wyobraźnie przestrzenną. Liczy się też dokonała orientacja w ofercie rynku oraz znajomość technicznych aspektów dostępnych urządzeń łazienkowych. Można zdać się na usługi architekta wnętrz, lecz będzie to dosyć znaczny wydatek. Można też wertować liczne katalogi i strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji oraz spędzić wiele godzin na rozważaniach co, z czym i jak połączyć, żeby pasowało i ładnie wyglądało.

A jednak istnieje zdecydowanie łatwiejsze rozwiązanie, wystarczy tylko skorzystać z programu DibaNet (DIseno del cuarto de Bano) co w luźnym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego znaczy - Projekt Łazienki. Program pozwala na nieograniczoną możliwość kreacji i aranżacji łazienek. Program stanowi ułatwienie nie tylko dla laików ale również dla profesjonalistów. Można w nim znaleźć gotowe bloki zawierające: ceramikę łazienkową, baterie, wanny, brodziki, meble, dodatki łazienkowe oraz płytki ceramiczne z kolekcji Roca. Niewątpliwym plusem programu, jest fakt, iż jest on pobierany z Internetu i instalowany na komputerze. Dzięki temu nie musimy posiadać stałego dostępu do sieci, a program działa bardzo sprawnie. Oczywiście ma on jedno ograniczenie, jest to program darmowy-firmowy, a więc w swojej bibliotece ma jedynie produkty firmy Roca.

Programy do zaprojektowanie łazienki dostępne są tutaj.

Tekst pochodzi z serwisuOceń 4,00 / 1

Jak zaaranżować modną kuchnię?

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Pomysły, inspiracje

Skomentuj Samodzielnie zaprojektuj łazienkę

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Samodzielnie zaprojektuj łazienkę

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Dom i ogród