Polki.pl
kom. (4)

Samochód dla kobiety

Zwykle jest mały i nowoczesny. Oczywiście liczy się także wygląd. Jakie samochody są odpowiednie dla kobiet i jakie one same wybierają? Czym się kierują w swoich wyborach?

Mężczyźni często żartują z kobiecej wiedzy na temat samochodów. Niestety w życiu rzeczywiście zdarzają się sytuacje, gdy kobieta zapytana o to, jaki ma samochód, odpowiada „czerwony”... Na szczęście takie kobiety są w mniejszości, jeśli już bowiem kupują samochód dla siebie, to chcą wiedzieć, czym jeżdżą.

Samochód dla kobiety

Zazwyczaj jeśli kobieta kupuje samochód, jest to samochód tylko dla niej: albo w domu jest już jedno auto „rodzinne”, albo jest osobą samotną. W obu przypadkach nie potrzebuje dużego samochodu, dlatego zwykle wybiera mały. Nie pozostaje to też bez znaczenia jeśli chodzi o parkowanie, z którym wiele z nas ma problem. Ponadto jeśli jest to drugi samochód w domu lub kobieta utrzymuje się sama, ważne jest, by było to auto ekonomiczne.

Drugim ważnym aspektem jest nowoczesność. Przede wszystkim dlatego, że cenimy sobie luksus i praktyczne rozwiązania. Poza tym im auto nowsze i solidniejsze, tym rzadziej się psuje – a to też bardzo ważne.

Trzeci i ostatni problem to wygląd. W końcu jak już jeździć, to z klasą. Może z dobieraniem koloru lakieru do ulubionego płaszcza nie przesadzajmy, ale prawda jest taka, że znacznie lepiej czujemy się w czymś, co się nam podoba.

Wśród samochodów spełniających powyższe kryteria, a zarazem marek najczęściej wybieranych przez kobiety (lub dla kobiet – przez mężczyzn) znajdują się m.in.: Toyota Yaris, Fiat Panda, Fiat 500, Renault Clio, Peugeot 206, Nissan Micra i Opel Corsa.

Urszula SkowrońskaOceń 4,00 / 1

Jak spędzić Dzień Dziecka? W kinie na "Angry Birds"

 
 

Zobacz także

 
 

Podobne w temacie Styl życia

Skomentuj Samochód dla kobiety

Gość We-Dwoje.pl
Komentujesz jako dsfdsfds  /  Wyloguj sięZarejestruj się  /  Zaloguj się

Podobne do Samochód dla kobiety

Zobacz
ostatnie wydanie tygodnika

Wysłanie formularza jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu We-Dwoje Polki.pl


Forum Lifestyle