Sprawdź! Oto najpiękniejsze szablony laurek dla Babci i Dziadka!

Prezentujemy zbiór laurek do wydrukowania i kolorowania z dzieckiem - specjalnie na Dzień Babci i na Dzień Dziadka!

Laurki dla Babci i Dziadka - szablony do pobrania
fot. Fotolia

Laurki dla Babci i Dziadka

Chcesz, aby twój maluch zrobił niespodziankę dziadkowi i babci w dniu ich święta? Na następnych stronach znajdziesz szablony laurek w sam raz do pokolorowania. Wystarczy kliknąć w wybrany obrazek i w przeciągu kilka chwil będziesz mieć je gotowe w wersji do wydruku.

Laurki to świetna propozycja dla dziecka, które w ich tworzeniu może posłużyć się inwencją twórczą. Dodatkowo pamiętaj, że dla obdarowanych będzie to również zdecydowanie lepszy prezent niż ten, który planujecie kupić. Dlaczego? Bo dla najstarszych przedstawicieli rodziny większe znaczenie będą miały sentymentalne prezenty niż to, co na co dzień mogą oglądać w telewizyjnych reklamach:)

Co dołączyć do laurki dla babci i dziadka?

  • samodzielnie wykonany bukiet kwiatów - niech maluch ozdobi płatki brokatem i samodzielnie wykona różnego rodzaju wstążki
  • wyjątkowe przedstawienie - wraz z dzieckiem zaśpiewajcie babci i dziadkowi piosenkę lub wspólnie wyrecytujcie wierszyk. Dzięki temu dziecko nie będzie onieśmielone, a widząc uśmiech bliskich odczuje olbrzymią satysfakcję.
  • album z rodzinnymi zdjęciami - niech maluch ozdobi go naklejkami i rysunkami. Obok poszczególnych zdjęć możecie pozostawić również wolne miejsca na kolejne laurki, które babcia i dziadek będą dokładać za każdym razem, gdy je otrzymają (także z okazji swoich urodzin!).

Zobacz też:

Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 1Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 2Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 3
Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 4Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 5Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 6Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 7Laurka na Dzień Babci i Dziadka nr 8


Publikacja:
Wydawca serwisu, Redaktor
Oceń 3,79 / 296 głosów
Wyślij znajomym Wyślij znajomym
Drukuj Drukuj

Przepis Beaty Pawlikowskiej: koktajl leśny

 

Zobacz także

 
 
Wypowiedz się!
Nick:
Opinia:
Raport specjalny
Kalkulator Ciąży
Wpisz pierwszy dzień ostatniej miesiączki:
Dzień Miesiąc
Rok Długość cyklu
oblicz tydzień ciąży oblicz datę zapłodnienia oblicz datę porodu
Księga imion - Chłopiec Księga imion - Dziewczynka