Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą – inspiracje

Nie wiesz jaki prezent wybrać dla dziecka z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Skorzystaj z naszych pomysłów, które pomogą ci w wyborze odpowiedniego prezentu komunijnego.

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą – inspiracje

Komunia to pierwszy świadomy sakrament, który przyjmuje mały człowiek. Warto przed tym ważnym dniem porozmawiać z dzieckiem i uświadomić, co tego dnia jest najważniejsze. Dzięki temu twoja pociecha będzie bardzo dobrze przygotowana do tego szczególnego dnia.

Temat prezentów z okazji Pierwszej Komunii Świętej od pewnego czasu wzbudza wiele kontrowersji. Nie da się go jednak uniknąć, ponieważ kupno podarunku jak i całkowita rezygnacja z niego nie jest dobre i z pewnością niczego nie nauczy twojej pociechy.

Co wybrać, aby dać dziecku radość i jednocześnie podarować coś wyjątkowego? Przedstawiamy wam prezenty, które ucieszą dzieci, a jednocześnie będą piękną pamiątką na długie lata!

Fryzura komunijna z kręconych włosów krok po kroku

Prezenty dla małej elegantki

Biżuteria to idealny upominek dla dziewczynki, która lubi się stroić. Warto pomyśleć, by na wisiorku wygrawerować datę komunii. Będzie to piękna pamiątka na całe życie.

Prezenty dla sportowca

Masz w domu małego sportowca? Hulajnoga, rower czy nowość na rynku - EagLider - z pewnością ucieszą twoje dziecko. Pamiętajmy, sport to zdrowie!

Prezenty dla małego naukowca

Twoje dziecko lubi oglądać gwiazdy? Interesuje się nieznanymi planetami? A może interesuje się dinozaurami i w przyszłości chciałoby zostać sławnym archeologiem? Nic prostszego! Już dziś może zacząć swoją karierę naukową dzięki zabawkom edukacyjnym.

Prezenty dla małego mola książkowego

Ciekawa książka to także doskonały prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wybór odpowiedniej publikacji jest nieograniczony, na przykład Biblia, atlasy, encyklopedie. Jedyną wytyczną przy wyborze książki są zainteresowania dziecka, a także jego potrzeby.

Prezenty dla wielbicieli elektroniki

Technika gna do przodu, a ty uważasz, że większość sprzętu to czysta fanaberia nikomu nie potrzebna? Niestety musimy cię zmartwić, ale nie masz racji. Nowinki technologiczne ułatwią  twojemu dziecku poznawanie świata, a także usprawnią  dostęp do wiedzy. Dodatkowo sprzęt elektroniczny poszerzy zainteresowania dziecka.

Prezenty dla małego architekta

Klocki to idealny prezent dla dzieci, które uwielbiają budować. Lego to ostatnio jeden z najpopularniejszych prezentów komunijnych. Nic dziwnego, bo budowanie z klocków i projektowanie, to doskonały trening dla wyobraźni, a do tego zabawa, która nigdy się nie nudzi.

Życzymy wam udanych zakupów!

Zobacz także: Komunia a stres dziecka

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (26)
/rok temu
Jak dla mnie dobrym pomysłem jest niezapomniany prezent, nie taki który każdy dostanie, lecz coś wyjątkowego jak na przykład gokarty czy sesja zdjęciowa, można to znaleźć na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/s/prezent-na-I-komunia Gorąco polecam :)
/2 lata temu
Polecam wam Neonet, gdyż mnie bardzo pomogli w wyborze tabletu w promocyjnej cenie na komunię dla mojej chrześnicy i był to strzał w dziesiątkę. Mają tam dużo dobrego sprzętu i znają się na tym, co robią.
/2 lata temu
DOROSLI PSUJECIE DZIECI
POKAŻ KOMENTARZE (23)