Dzień Chłopaka - wszystko, co musisz wiedzieć!

Skąd wziął się Dzień Chłopaka i kiedy obchodzimy Dzień Mężczyzny? Wszystko, co może się przydać, jeśli świętujesz uroczyście Dzień Chłopaka - zarówno dla Niego, jak i dla Ciebie!

Dzień Chłopaka - wszystko, co musisz wiedzieć!

Zaczynamy oczywiście od podstaw, czyli musisz dowiedzieć się skąd wzięło się to męskie święto. Tylko od Ciebie zależy czy będziesz obchodzić Dzień Chłopaka, czy Dzień Mężczyzny:

Kolejna ważka kwestia w przypadku Dnia Chłopaka to oczywiście prezenty. Dawać czy nie dawać? Jeśli tak to co oryginalnego można wymyślić? Znowu skarpetki, znowu krawat? Sprawdź nasze pomysły!

Zobacz, jak dobrać suknię ślubną do klasycznej sylwetki z szerszymi ramionami

I jeszcze kilka inspiracji prezentowych na niespodziankę dla Niego:

Jeśli Twój facet ubiera się sam - możesz podsunąć mu ten artykuł pod nos, ale jeśli jesteś jego personal shopperką - sprawdź co można modnego jeszcze przemycić do jego looku:

Obowiązkowo pamiętaj o wysłaniu zabawnej e-kartki mężowi, koledze z pracy lub najlepszemu kumplowi ze szkoły czy uczelni - oni to lubią:

Dzień Chłopaka już 30 września!

Jeśli chcesz Dzień Chłopaka wykorzystać na randkę lub wyjście gdzieś we dwoje (nareszcie!) skorzystaj z naszych gotowych e-zaproszeń:

Mogą Ci się również przydać zabawne gry - Flirt towarzyski jest w tej funkcji niezastąpiony - polecamy oczywiście osobom z poczuciem humoru! Wydrukuj sobie za darmo karty do flirtu:

Możecie także wspólnie przetestować jaki jest Wasz związek, ale nie traktujcie tych przepowiedni tak całkiem serio, dobrze? To jest tylko zabawa!

I na koniec kilka wskazówek dla Ciebie czyli parę słów o afrodyzjakach - to może się przydać!

Oraz informacje o roli czerwieni w życiu kobiety - cenne rady na szybko:

Więcej informacji o tym co nosić i jak nosić znajdziecie w naszym serwisie MODA >>>

Bawcie się dobrze 30 września!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
Jesli chodzi o tą degustacje piwa to znalazłam ja na wyjatkowyprezent.pl
/4 lata temu
Na pewno najwazniejsze jest to zeby go odpowiednio zaskoczyć. Wiec jesli lubi piwo, to moze wybrać z tej strony degustacje piwa :))) to bedzie na pewno super prezent dla niego.
/4 lata temu
Musicie sie spieszyc jesli chodzi o wybór prezentu bo zostało juz niewiele dni.