Ksywa

Jest rodzajem imienia używanego najczęściej w sytuacjach nieoficjalnych. Ksywę nadaje osobie grupa, do której należy lub jest wybierana przez samego właściciela.  

Ksywa jest rodzajem przezwiska. Może wiązać się z cechami wyglądu lub charakteru danej osoby. Samo słowo „ksywa” przeszło do języka potocznego z gwary więziennej.

Tym utworem Natalia Przybysz przyznała się do aborcji. Posłuchaj
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
~Dzika/7 lat temu
hmmmmm popieram popieram całkowita racja, ludzie opamiętajcie się nk to ludzie, przeszłość, terażniejszość i może przyszłość a nie fikcja i bajkowe motywy. Jak zakłada się konto niech to będą realia...
~gość/7 lat temu
śliniak
~nieznajomy/7 lat temu
LOL do aśŚ - yyy... zajmij sie czyms innym, właśnie dlatego wszyscy usuwają konto na nk, ja również, kiedyś to był portal gdzie można odnajdywać starych znajomych z dawnych lat i wiele innych osób, ale teraz nk zeszło na psy. czemu? przez takich ludzi m.in. jak ty, zakladanie kont fikcyjnych oczywiscie z " ajjjĆĆĆĆĆ aaaajjj.!?! " i rózne takie " kc.!.!.! " jeszcze ta beznadziejna " . " ( kropka ) nk to teraz portal raczej " dla plastików" !!! i ty lepiej idz na pole sobie pograc w piłke a nie przed netem siedzisz i zakladasz konta fikcyjne na nk. widac wlasnie jak wysaka masz inteligencje.
POKAŻ KOMENTARZE (7)