POLECAMY

Nauka języka obcego dzieci, pomoce szkolne - porady

napisał/a: Ola Doradca MM Publications , 2018-03-07 21:52
Witajcie,
w ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą
online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką
nauki języków obcych, w szczególności języka angielskiego.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym,
jak i skorelowanych wątkach.

Ola
Doradca online MM Publications
mmpublications.pl
napisał/a: Patricia , 2018-03-11 13:11
Witam,
W jaki sposób można zachęcić 9letnie dziecko do nauki angielskiego? Próbowałam na różnych kursach ale to nie działa. Te książki są dla niego nudne i nie może skupić swojej uwagi ani trochę. Czy nauka w domu jest dobrym rozwiązaniem? Dodam, że razem z mężem znamy angielski.
napisał/a: Ola Doradca MM Publications , 2018-03-11 21:01
Witaj Patricia,
oczywiście pomysł uczenia dziecka w domu jest jak najbardziej dobry. Kursy też mają swoje zalety. Ale jeśli oboje z mężem znacie angielski. możecie świetnie połączyć wspólne spędzanie czasu z dzieckiem z nauką i zabawą. Zabawa jest tutaj zdecydowanie słowem klucz, to najefektywniejszy sposób, żeby dzieci chłonęły wiedzę i nie traktowały tego, co robią, jako obowiązku. Mogłabym tutaj polecić jako pomoce tzw. readersy będące adaptacją bajek i książek dla dzieci. Są to krótkie teksty z ćwiczeniami, dołączoną płytą CD, wypisanymi słówkami, kolorowe, napisane tak, żeby przyciągnąć dziecięcą uwagę. Jeśli byłaby Pani zainteresowana, mogę polecić jakieś wybrane pozycje.
Zachęcam do wspólnej nauki - to jest quality time dla Was wszystkich, ma same plusy.
Pozdrawiam,
Ola
Doradca MM Publications
wiewwiorka
napisał/a: wiewwiorka , 2018-03-17 14:04
Witam. Po przeczytaniu Twojego posta zaciekawiłam się tymi materiałami MMP. Muszę przyznać, że bardzo bogata oferta mnie zaciekawiła. Mam 12letnią córkę i chciałabym, żeby mogła sama uczyć się dodatkowo w domu. Możesz mi doradzić w wyborze czegoś z Waszej oferty? Jest tego dużo i już sama nie wiem. Pozdrawiam