POLECAMY

Gry edukacyjne - nauka języków obcych

napisał/a: agrafka2 , 2010-05-18 11:43
Wiesz co zabawek co prawda nie znam, ale za to znam fajne książeczki, które spokojnie możesz wykorzystać do nauki angielskiego w domu. "Angielski z Maksem" tak się nazywają. Wiesz są tam naklejki, kolorowanki, jest płyta z piosenkami no i przede wszystkim gąsienica o imieniu Maks, która mówi oczywiście po angielsku:) dziecku na pewno się spodoba
napisał/a: milena70 , 2010-06-23 14:27
Powiem Wam ze od najmłodszych lat powinnismy dbac o to aby nasze pociechy oswajały sie z tym językiem.Zeby moze nie było tak,ze mój maz majac ponad 30 lat uczy sie jezyka-bo tego wymaga od niego praca.
napisał/a: talkative , 2010-06-23 15:51
Oczywiście, że tak. Języków obcych powinno się uczyć od najmłodszych lat bo tak naprawdę wtedy dzieci mają największą zdolność przyswajania wiedzy. Tak naprawdę przez zabawę dziecko jest w stanie nauczyć się bardzo wiele. Puszczanie dzieciakom wesołych piosenek, robienie fiszek z nimi i przez nich - to wszystko wpływa pozytywnie na naukę. Ostatnio też czytałam artykuł o nauce języka (tu: http://www.maledzieci.pl/index.php?strona=artykuly&id=587) i widziałam bardzo ciekawą opcję elektronicznej książki Axona. Na taki tablet (który wygląda trochę jak rozłożony na płasko laptop) kładzie się normalną książkę i wkłada kartridż i rysikiem można najeżdżać na dany tekst który zostaje odczytany, odśpiewany itp.
napisał/a: Kamella1 , 2013-11-28 14:40
Nie tylko języki obce są takie ważne.
Trzeba pamiętać o wszechstronnym rozwoju, chociaż moim zdaniem warto dostrzegać zalety nawet takich rozrywek jak gry typu [mod:reklama usunięta] i inne, które wymagają jakiegoś zaplanowania działań, przemyślenia czegoś itd.
W końcu rozwinięta wyobraźnia i zdolność logicznego są nie mniej ważne, niż znajomość języków obcych
napisał/a: Smartboy_pl , 2013-12-21 19:01
Zgadza się,dlatego jestem zdania ze im więcej zajęć poza przedszkolem tym lepiej. W zasadzie oprócz jeżyka obcego polecam basen i taniec z rytmiką,dzieciaki to uwielbiają.
napisał/a: celinde , 2017-04-02 17:35
Naukę jezykó najlepiej zacząć już od najmłodszych lat. Im wcześniej tym lepiej. Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie pewna platforma edukacyjna, o której można poczytać tutaj- http://www.czerwonypomidor.pl/platformy-edukacyjne-dla-dzieci-czy-sa-warte-uwagi/ . Znajdują się tam testy i gry z różnych dziedzin nauki, również z angielskiego. Łączy naukę z zabawą więc dziecko na pewno nie będzie się nudzić :)