Czy po mleku bebilon pepti występują kolki?

Mam córeczkę 2 miesięczną od 1.5 miesiąca jest na mleku bebilon pepti jednak ma po nim straszne kolki próbowałam już wszystkiego nawet kropli z Niemiec ale nic nie pomaga nie wie co mogę jeszcze zrobić i czy w ogóle po tym mleku powinny być kolki poza tym mała ma stwierdzoną alergię na białko soji i białko mleka krowiego czy to ma coś wspólnego z kolką.

Czy po mleku bebilon pepti występują kolki?

Mam córeczkę 2-miesięczną. Od 1.5 miesiąca jest na mleku bebilon pepti, jednak ma po nim straszne kolki. Próbowałam już wszystkiego, nawet kropli z Niemiec ale nic nie pomaga. Nie wiem, co mogę jeszcze zrobić i czy w ogóle po tym mleku powinny być kolki. Poza tym mała ma stwierdzoną alergię na białko soi i białko mleka krowiego. Czy to ma coś wspólnego z kolką?

agatka22

Kolka u niemowląt ma związek z nadmiernym rozdęciem pętli jelitowych, spowodowanych niedojrzałością ich motoryki i nadmiernym łykaniem powietrza. Może to też być reakcja na mleko sztuczne. Być może warto pomyśleć, w porozumieniu z pediatrą, nad zmianą mleka.

Pozdrawiam serdecznie

Celina Fręczko, położna

Katarzyna Bosacka opowiada o ciąży i zachciankach!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (14)
Gość We-Dwoje.pl/5 lat temu
polecam espumisan na kolki
Gość We-Dwoje.pl/6 lat temu
mój maluszek tez mial kolki i przeszlam na bebilon pepti a oprocz tego lekarz przepisal mi specjalny lek na kolki DEBRIDAT, i pomoglo
Gość We-Dwoje.pl/5 lat temu
Dziś już mogę powiedzieć że tak,ale też w to nie wierzyłam, moja córeczka miała kolkę,karmiłam ja bebilonem comfort i kolki zniknęły,ale pech tak chciał ze miała skaze i chciałam zmienić mleko, znajoma poleciła mi bebilon pepti i już po pierwszej butelce dostała ataku,myślałam że to zbieg okoliczności ale a po kolejnych dwóch przepłakała cały dzień.Nię pisze ze nie polecam dlatego iż mojej córeczce nie spasowało ale pewnie nie jednej pomogło.
POKAŻ KOMENTARZE (14)