Biały obfity śluz-wydzielina z pochwy

Zacznę od tego, iż mam 24 lata i rok temu ponad poroniłam dziecko.

Biały obfity śluz-wydzielina z pochwy

Zacznę od tego, iż mam 24 lata i rok temu ponad poroniłam dziecko. Z mężem uprawiamy przerywany seks i z jednej strony chcemy dziecko, a z drugiej nie. W tym miesiącu okres spóźnił mi się 3 dni (trwał jak zwykle około 6 dni) a dostałam go 10.01. Zaś poprzedni spóźnił mi się 4 dni a dostałam go 9.12. Teraz, kiedy przypadały mi dni płodne kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia i na dzień dzisiejszy mam powiększone, obolałe piersi. Bardzo wrażliwe i na majtkach biały obfity śluz (ścięte białko) co mam o tym sądzić? Czy to normalne? Do okresu mam jeszcze ponad tydzień.

Alicja
Współżyjąc bez zabezpieczenia w dni płodne istnieją duże szanse poczęcia. Powiększone, obolałe piersi oraz zwiększona wydzielina z pochwy to jedne z pierwszych symptomów ciąży. Choć występowanie tych objawów nie zawsze potwierdza ciążę. Pozostaje pani cierpliwie poczekać i w razie opóźnienia miesiączki - wykonać test ciążowy. A może to już najlepszy czas na ciążę?

Pozdrawiam serdecznie
Celina Fręczko, położna


Katarzyna Bosacka opowiada o ciąży i zachciankach!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
anonimowa/6 lat temu
WITAM MAM PYTANIE OSTATNIA MIESIACZKE MIALAM 14.06 TRWAŁA 6DN JAK ZAWSZE PO 2 DNIACH NASTĄPIŁY BRAZOWE A CZSEM CZERWONE PLAMIENIA W TYM CZASIE MIAŁAM SOSUNEK Z WYTRYSKIEM DO ŚRODKA A TERAZ MAM PLAMIENIA RAZ BEZBARWNE A RAZ BIAŁE CZY MOGE BYĆ W CIAŻY PROSZE O ODPWIEDZ
Gość We-Dwoje.pl/2 lata temu
Miałam dokładnie to samo i okazała sie ciąza lecz poroniłam
Gość We-Dwoje.pl/6 lat temu
Witajcie, ja planuje z moim mezem dzidziusia ale jeszcze nam sie nie udalo staramy sie dopiero od 2 miesiecy ale narazie nic :( Dostalam biale obfite uplawy i powinny mi sie od dzis zaczac dni plodne czy to sa te uplawy zwiazane z dniami plodnymi? nie odczuwam pieczenia ani swedzenia.
POKAŻ KOMENTARZE (5)