Przygody Misia Bruno nr 2

Drugi numer Przygód Misia Bruno opowiada o wyprawie na targ.

Przygody Misia Bruno to kolorowy miesięcznik dla dzieci w wieku lat 3–7 doskonale łączący edukację z zabawą. Wyręcza ona rodziców w odpowiadaniu na dociekliwe pytania dzieci, przybliżając maluchom otaczający je świat. Z lektury drugiego numeru dzieci dowiedzą się, jak robi się zakupy na targowisku. Nie zabraknie też zgadywanek, piosenki, kolorowanek, składanki oraz krótkiej nauki języka angielskiego.

Drugi numer Przygód Misia Bruno opowiada o wyprawie na targ. Ciekawe historie wiążą się z wybieraniem warzyw, kupowaniem pysznej kiełbaski i poszukiwaniem straganu z rybami. Jednak najsympatyczniejsze jest zakończenie pobytu na targowisku. Chcesz się dowiedzieć, jaką niespodziankę Miś Bruno przygotuje Mamie Misiowej? Koniecznie kup nowy zeszyt z przygodami Misia Bruno.
W tym numerze na dzieci czeka także wiele innych niespodzianek. Maluchy pokolorują kredkami kwiaty oraz warzywa, które widzieli Miś Bruno i jego Tata na targu. Poznają także kilka nowych angielskich słów. Z przyjemnością znajdą odpowiedź na zgadywanki Taty Misia, a z Mamą Misiową zaśpiewają piosenkę o jabłkach i gruszkach.
Do książeczki dołączone są dwie kolorowe figurki oraz składanka, z której powstaje kolorowy stragan. Stanowi on kolejny element miasteczka Misia Bruno.
Jak wychować córkę na kobietę spełnioną?

Przygody Misia Bruno, nr 2, „Miś idzie na targ” Edipresse Polska, 2007
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
ginka/9 lat temu
Jestem bardzo zadowolona z tej gazetki a najważniejsze że moja 2,5 roczna córeczka również. Nigdzie nie idzie bez misia Bruno, poza tym zna już 3 angielskie słowa..:-)